Kontakt z firmą "AC SERWIS"SPÓŁKA Z O.O.

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą "AC SERWIS"SPÓŁKA Z O.O., prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
"AC SERWIS"SPÓŁKA Z O.O.
Miasto:
01-756 WARSZAWA
Adres:
ul. Przasnyska 6b
Województwo:
Formularz kontaktowy

Imie i Nazwisko:
E-mail:
Telefon
Treść:
Zabezpieczenie:
Prześlij kopie wiadomości na mój adres e-mail
 
 
Firmy mazowieckie

 • Tessel Poland Sp. z o.o.
  adres: 04-617 WARSZAWA, ul. Marysińska 16
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  Tessel Poland Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania oraz usługami programistycznymi i wdrożeniowymi a także konsultingiem informatycznym. Wdrażamy systemy zarządzania rysunkami (przede wszystkim dla branży Zarządzania Nieruchomościami komercyjnymi / Facility Management) oparte o nasze oprogramowanie HyperDoc. System HyperDoc z powodzeniem współpracuje z systemami technicznej obsługi nieruchomości. W ofercie posiadamy również oprogramowanie do edycji i kalibracji. ...
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DRIM Marek Wdowczyk
  adres: 02-670 WARSZAWA, Puławska 238
  branża: Handel detal. za wyjątkiem sprzedaży poj. mech. i motocykli; naprawy art. AGD
  Sklep ezoteryczny "Stragan"
 • Centrum Kurierskie
  adres: 01-164 Warszawa, Banderii 4 lok. 73
  branża: Poczta, usługi kurierskie
  Znakomita większość przesyłek na świecie jest aktualnie realizowana przy pomocy spółek kurierskich. Jest to nie tylko najszybsza forma dostarczenia paczki, ale też jedna z najtańszych. Aby móc zrealizować tego typu usługę nie należy już odwiedzać witryn poszczególnych operatorów. Usługi kurierskie można zamówić na prezentowanej stronie, gdzie znajdziemy szeroki wachlarz usług jak na przykład. przesyłki krajowe, międzynarodowe, paletowe, dłużycowe. Proces wysyłania. ...
 • KOMO - Kominki i piece
  adres: 00-341 Warszawa, Radna 15A lok. 6
  branża: Kominki, piece, kotły
  Firma Komo z Warszawy oferuje: kominki żeliwne i stalowe, kominki powietrzne i z płaszczem wodnym, kominki nowoczesne i kominek klasyczny, kominki francuskie i angielskie, kominki marmurowe oraz wykonane z wszelkich innych materiałów. Mamy już ponad 20-letnie doświadczenie w budowie kominków. Zapraszamy!
 • SABELL Kosmetyczne Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowe
  adres: 02-493 WARSZAWA, ul. Krańcowa 41
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Kompleksowe zaopatrzenie salonów kosmetycznych i SPA w preparaty i kosmetyki profesjonalne oraz sprzęt, urządzenia i akcesoria kosmetyczne. Specjalistyczne szkolenia i kursy dla kosmetyczek, masażystów i stylistek paznokci.

Firmy z branży Komputery, oprogramowanie, akcesoria

 • Tworzenie aplikacji na Androida
  adres: 60-175 Poznań, http://www.vaka.pl
  Zaletą uznanej spółki VAKA Software Sp. z o.o. jest tworzenie oprogramowania na rzecz kontrahentów biznesowych. Zazwyczaj nasi klienci potrzebują nieszablonowych realizacji, stąd też tworzone przez nas od początku programy na zamówienie znakomicie wpisują się w ich indywidualne żądania. Dedykowane programy dla firm autorstwa programistów WAKA Software Sp. z o.o. znamionują się ogromnym powodzeniem. Znamionuje nas kompleksowa analiza specyfiki naszych zleceniodawców, toteż. ...
 • Computronix Andrzej Wadowski
  adres: 40-553 Katowice, Orkana 6A/14
  Usługi informatyczne dla klientów indywidualnych i firm między innymi: · naprawa komputerów stacjonarnych i przenośnych (notebooków, laptopów), drukarek, monitorów, skanerów, urządzeń wielofunkcyjnych · konserwacja w/w urządzeń · napełnianie cartridge, regeneracja tonerów · instalacja i konfiguracja Internetu · instalacja nowych urządzeń i oprogramowania · rozbudowa komputerów · instalacja systemów operacyjnych Windows, Linux,. ...
 • Vaks.PL
  adres: 33-300 Nowy Sącz, Reguły 7/14
  Vaks.PL jest Autoryzowanym Partnerem enovy od 2004 roku. Firma działa w branży oprogramowania dla firm od 1992 roku. Oferujemy kompletną obsługę w zakresie enovy począwszy od doradztwa, sprzedaży, wdrożenia i na serwisie systemu kończąc. System ENOVA, to oprogramowanie klasy ERP w skład którego wchodzą między innymi nastepujące moduły: Handel CRM Księga Handlowa Księga Podatkowa Księga Inwentarzowa Workflow Kadry i Płace Serwis Produkcja i wiele innych.
 • FinTrack
  adres: 35-206 Rzeszów, ul. gen. L. Okulickiego 14/26A
  FinTrack to start-up, który działa w branży FinTech. FinTrack - aplikacja do monitoringu płatności Twoich kontrahentów i windykacji polubownej - skutecznie przypomni Twoim klientom o niezapłaconych fakturach, automatycznie wysyłając im wiadomości SMS, e-maile, listy polecone oraz wykonując za Ciebie telefon.
 • KAREX
  adres: 20-448 Lublin, Oskara Kolberga 10
  Zajmujemy się sprzedażą internetowa produktów branży IT, RTV i AGD. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą ponad 20 tysięcy pozycji. Oferujemy konkurencyjne ceny i ekspresową wysyłkę.Sprawdź nas na naszej stronie www.karexmedia.strefazysku.pl.