Jesteś tutaj: Strona główna » Kolektory słoneczne » CzysteGrzanie.pl
 
 

CzysteGrzanie.pl

Firma „CzysteGrzanie.PL” zajmuje się sprzedażą i montażem systemów grzewczych. Kolektory słoneczne, pompy ciepła, elektrownie wiatrowe, ogniwa fotowoltaiczne oraz ekologiczne oczyszczalnie ścieków.
Działamy głównie w Beskidach, na terenie Śląska i Małopolski, współpracujemy również z firmami z całego kraju.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
kolektory słoneczne
pompy ciepła
kotły węglowe
kotły gazowe
zasobniki ciepłej wody użytkowej (c.w.u)
armaturę przyłączeniową (pompy, sterowniki…)

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
ul. Piłsudskiego 59
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
49.739616, 19.1237533

Dane kontaktowe

telefon(y):
535 79 55 14
kom:
792 86 51 21
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 76732).
Firmy śląskie

 • Szkoła Controllingu Sp. z o.o.
  adres: 40-850 KATOWICE, ul. Narutowicza 16
  branża: Edukacja
  Szkoła Controllingu Sp. z o.o. jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Tematyka przeprowadzanych szkoleń: zarządzanie, centra odpowiedzialności, planowanie, budżetowanie, rachunek kosztów procesów, controlling finansowy, controlling strategiczny, rachunkowośc zarządcza.
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • Szkoła Controllingu Sp. z o.o.
  adres: 40-850 KATOWICE, ul. Narutowicza 16
  branża: Edukacja
  Szkoła Controllingu Sp. z o.o. jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Tematyka przeprowadzanych szkoleń: zarządzanie, centra odpowiedzialności, planowanie, budżetowanie, rachunek kosztów procesów, controlling finansowy, controlling strategiczny, rachunkowośc zarządcza.
 • Sargabud firma ogólnobudowlana Jarosław Sarga
  adres: 44-310 Radlin, Spacerowa 33
  branża: Budownictwo
  Posiadamy dużą wiedzę i praktykę, a także służymy radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Proponujemy pełen zakres prac wykończeniowych oraz adaptacji wnętrz. Obecnie realizujemy roboty remontowe według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm(Megaron, Mapei, PCI itd.), a także na najwyższej jakości sprzęcie. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto firma gwarantuje krótkie. ...
 • EUROFIRANY B.B. Choczyńscy Sp.j.
  adres: 34-300 ŻYWIEC, ul. Sienkiewicza 81
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Firma Eurofirany z siedzibą w Żywcu istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Jesteśmy największym importerem firan i

Firmy z branży Kolektory słoneczne

 • KNT Solar
  adres: 55-200 Oława, Zwierzyniecka 9
  KNT Solar to oławska firma zajmująca się nowatorskimi rozwiązaniami w dziedzinie energii odnawialnych. Proponujemy Państwu nasze usługi m.in. w zakresie montażu kolektorów słonecznych. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, m.in. Certyfikat DIN CERTCO, Certyfikat Autoryzacyjny w zakresie doboru i montażu kolektorów słonecznych, Certyfikat podłączania i obsługi sterowników oraz grup pompowych Resol GmbH.
 • Ekodompv Katarzyna Marchewka
  adres: 88-160 Janikowo, Wilkońskiego, 15
  ENERGIA SŁONECZNA To nieskończony dostęp do źródła energii. Dzięki modułom fotowoltaicznym może być przekształcona na energię elektryczną i z powodzeniem być wykorzystywana w domu.Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą, który pomoże dobrać odpowiednia instalacje do Twoich potrzeb.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Po informacje jak można obniżyć koszty instalacji, zapraszamy do działu Dotacjeest to to ogólnopolski program, którego celem jest. ...
 • SUN AGE Sp. z o. o.
  adres: 40-082 Katowice, Sobieskiego 11/E6
  SUN AGE Sp. z o. o. jest prężnie rozwijającą się firmą w branży odnawialnych źródeł energii. Oferta naszego przedsiębiorstwa jest niezwykle obszerna między innymi proponujemy projektowanie, sprzedaż, montaż oraz serwis paneli fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych wiodących producentów. Wykwalifikowana kadra pracowników pomoże i doradzi Państwu w wyborze najlepszych produktów. Sprzedawane przez naszą firmę panele i kolektory charakteryzują się wysoką trwałością. ...
 • Colecto
  adres: 64-980 Trzcianka, Gorzowska 61
  Firma Colecto jest wyłącznym dystrybutorem kolektorów słonecznych firmy SCHAFERSOLAR, oraz oficjalnym dystrybutorem kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz pozostałych produktów firmy VIESSMANN. Chcesz się dowiedzieć więcej? Wejdź na stronę www.colecto.pl lub skontaktuj się z przedstawicielem handlowym: Tel. Kom.500 846 226, Tel. 067 34 98 098, Fax 067 34 98 111.
 • Openergy
  adres: 97-300 Piotrków Tryb., Jeziorna 71
  Mieszkasz we własnym domu? Ile wydajesz miesięcznie na podgrzewanie wody? Ile czasu spędzasz przy piecu? Jeśli chcesz oszczędzać czas oraz kilkaset złotych rocznie, zainwestuj w kolektory słoneczne. Dzięki nim Twoje miesięczne rachunki znacząco spadną. Energia słoneczna zaspokoi nawet 60% Twojego zapotrzebowania na ciepłą wodę. Nie wahaj się, każdy miesiąc bez kolektora słonecznego to strata ponad 100 złotych. Zadzwoń do nas, dopasujemy najlepszą dla Ciebie. ...