Kontakt z firmą PHU PRYMUS Zygmunt Grygorczuk

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą PHU PRYMUS Zygmunt Grygorczuk, prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
PHU PRYMUS Zygmunt Grygorczuk
Miasto:
85-079 Bydgoszcz
Adres:
ul. Kościuszki 27b
Województwo:
Formularz kontaktowy

Imie i Nazwisko:
E-mail:
Telefon
Treść:
Zabezpieczenie:
Prześlij kopie wiadomości na mój adres e-mail
 
 
Firmy kujawsko-pomorskie

 • CONTACT CENTER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  adres: 87-100 Toruń, Szosa Bydgoska 60a
  branża: Telemarketing
  Jesteśmy nowoczesną firmą oferującą szerokie portfolio usług call i contact center. Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach dla każdego przedsiębiorstwa, które pragnie uprościć przepływ produktów oraz informacji w łańcuchu logistycznym. Opracowujemy pełną strategię sprzedażową Państwa produktu, nie ponoszą Państwo kosztów magazynowania i dostarczenia produktów do Klienta - tym zajmujemy się my.
 • CITY HOTEL
  adres: 85-950 BYDGOSZCZ, ul. 3 Maja 6
  branża: Hotele, motele
  City Hotel**** w centrum Bydgoszczy zapewnia wygodny nocleg i wiele udogodnień podczas pobytu. Komfortowe pokoje, znakomita restauracja, duży parking, profesjonale centrum konferencyjne z salami na wynajem, wysoka jakość usług gastronomicznych stwarzają także dogodne warunki dla organizatorów wydarzeń firmowych i uroczystości okolicznościowych.
 • ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o., sp.k.
  adres: 88-100 INOWROCŁAW, Jacewo 76
  branża: Budownictwo
  Jesteśmy prestiżową firmą o solidnej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi budowlane niemal od 1976 roku. To blisko cztery dekady unikalnych doświadczeń oraz wiodąca pozycja na rynku infrastruktury publicznej i na rynku komercyjnym. ALSTAL działa kompleksowo: począwszy od zaprojektowania obiektu, poprzez doradztwo technologiczne, wykonawstwo i uzyskanie wszelkich prawem pozwoleń. Punktem kluczowym w polityce działania i strategii naszego przedsiębiorstwa jest Klient.. ...
 • Trokotex Polymer Group Sp. z o.o.
  adres: 87-100 TORUŃ, ul. Wapienna 10
  branża: Tworzywa sztuczne
  W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo różnego typu zbiorniki, kraty pomostowe i podesty przemysłowe. Firma wychodzi naprzeciw oczekiawanią klientów, oferując realziację nietypowych zleceń. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu możemy poszczycić się owocną współpracą z firmami z sektora energetyki, przemysłu spożywczego czy chemicznego.
 • PPUH Tęcza-2 Michał Grządzielewski
  adres: 87-600 Lipno, ul. Jastrzębska 56
  branża: Śruby, wkręty, nakrętki, nity
  P.P.U.H. "Tęcza-2" Michał Grządzielewski zajmuje się w produkcją podkładek stalowych znormalizowanych i specjalnych, według zamówienia klienta. Specjalizujemy się w produkcji podkładek stalowych dla branży mechanicznej, meblarskiej oraz budowlanej. Nasze doświadczenie oraz dobrze wyposażony park maszynowy pozwala nam na produkcje elementów nietypowych, wykonywanych wyłącznie na życzenie klienta. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami, które poszukują. ...

Firmy z branży Klimatyzacja, wentylacja i chłodnictwo

 • ARTMAR Klima Wojciech Matwij
  adres: 35-317 Rzeszów, Herbowa 151
  Klimatyzacje Rzeszów – kompleksowa usługa sprzedaży, montażu i serwisu. Bezpłatne doradztwo, montaż w domu/firmie, usługi serwisowe, opieka gwarancyjna, konkurencyjne ceny. Nasi specjaliści mogą pochwalić się nawet wieloletnim doświadczeniem w zakresie rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. W naszej pracy posługujemy się najnowszymi technologiami i produktami najbardziej niezawodnych marek.
 • Marek Siciarz Fidindeco
  adres: 31-232 Kraków, osiedle Wolfganga Amadeusa Mozarta 3/7
  Ecoventi to ogromne doświadczenie na rynku wentylacji. Firma zrealizowała już setki projektów systemów wentylacji z odzyskiem ciepła. Zespół nasz posiada wszystkie niezbędne narzędzia do zrealizowania pełnego kompletu etapów prac. Świadczymy kompleksowe usługi od stworzenia projektu instalacji, po jej uruchomienie i późniejszą obsługę serwisową. Usługi i produkty: Projektowanie, montaż, uruchomienie i serwis instalacji systemów wentylacyjnych.
 • sklep.nawilzacze-venta.pl
  adres: 93-222 Łódź, ul. Nurta - Kaszyńskiego 15/20
  sklep.nawilzacze-venta.pl zajmuje się sprzedażą nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza Venta. Oferujemy najpopularniejsze modele nawilżaczy Venta, która doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu: od niewielkiego pokoju, poprzez średniej wielkości mieszkanie, na wielkich przestrzeniach kończąc. Nawilżacze i oczyszczacze powietrza to najlepszy sposób na to, by móc oddychać w pełni zdrowym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem oraz samopoczuciem. W ofercie nawilżaczy mamy. ...
 • KLIMA 2000
  adres: 57-200 Ząbkowice Śląskie, Powstańców Warszawy 8G
  Montaż serwis urządzeń klimatyzacyjnych chłodniczych i wentylacyjnych
 • Eurowent- Rekuperacja Poznań
  adres: 61-514 Poznań, Romualda Traugutta 28/24
  Wieloletnia tradycja pozwoliła poznańskiemu przedsiębiorstwu Eurowent, osiągnąć tak wysoki poziom oferowanych usług wentylacyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo wentylację grawitacyjną oraz mechaniczną dla domu, biur oraz sieci handlowych. Każdy projekt dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu gwarantujemy niezawodność.