Jesteś tutaj: Strona główna » Kasy fiskalne » ABI Elektronika Miranda Sroczyńska » lokalizacja firmy
 
 

Lokalizacja firmy ABI Elektronika Miranda Sroczyńska

Lokalizacja siedziby firmy:
41-500 CHORZÓW, ul. Wolności 17, woj. śląskie
GPS: 50.2969184, 18.9511397


Firmy śląskie

 • Ostatnia Deska Ratunku
  adres: 40-097 Katowice, ul. 3 Maja 22
  branża: Finansowe usługi
  Oferujemy: -Trudne Kredyty Gotówkowe i Hipoteczne, -Konsolidacje, Konsolidacje Oddłużeniowe dla osób z komornikiem oraz w BIK ,BIG, KRD -Mediacje z bankami i innymi wierzycielami -Chwilówki Szukając ciągle nowych rozwiązań, aby pomóc osobom zadłużonym oraz takim, które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej posiadamy również usługi: -Odwrócone hipoteki dla osób pow. 65 roku życia -Proste hipoteki dla osób prowadzących działalność gospodarczą.. ...
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • M-LANG SERVICES
  adres: 43-100 TYCHY, Grota-Roweckiego 44
  branża: Pozostała działalność usługowa
  Firma M-Lang Services świadczy usługi na terenie całej Polski. Jesteśmy grupą doskonale wyszkolonych lingwistów - tłumaczy oraz szkoleniowców. Specjalizujemy się zarówno w tłumaczeniach ustnych i pisemnych, a także w szkoleniach językowych przygotowywanych specjalnie według rzeczywistych potrzeb językowych firmy lub instytucji. Oferujemy również kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych, egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE) a także kursy językowe w Wielkiej Brytanii.
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • Gabinet Psychologiczny - Tomasz Ligenza
  adres: 40-086 Katowice, Sokolska 10a/4
  branża: Psychologia, psychoterapia
  Gabinet oferuje profesjonalne usługi w zakresie psychoterapii indywidualnej oraz psychoterapii par. Psychoterapia indywidualna jest metodą leczenia takich zaburzeń jak nerwice, zaburzenia osobowości, może też być pomocna w przypadku różnego rodzaju kryzysów życiowych, lub jako metoda samorozwoju. Psychoterapia par jest przeznaczona dla osób tworzących związek, które chciałyby zmienić jego dotychczasowy obraz, zrozumieć dynamikę tego co się w nim dzieje. Szczegóły oferty. ...

Firmy z branży Kasy fiskalne

 • Firma Davel Wojciech Załęczny
  adres: 97-400 Bełchatów, Osiedle Dolnośląskie 112/38
  Sklep Davel.pl ma ogromną praktykę w sprzedawaniu kas rejestrujących. Różnorodną ofertę naszej firmy stanowią m.in. przenośne drukarki, wagi sklepowe, szuflady kasowe i wiele innych sprzętów potrzebnych w każdym przedsiębiorstwie usługowym. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Nasz adres kontaktowy to: os. Dolnośląskie 112/38, Bełchatów, można się z nami skontaktować dzwoniąc pod numer 22/296-24-42.
 • kasy
  adres: 81-540 Gdynia, al. Zwycięstwa 236
  Firma AMB z Gdyni powstała w 1990r. Naszą działalność opieramy na wiedzy i doświadczeniu, które zdobyliśmy przez kilkanaście lat pracy. Wysokim atutem Naszej działalności z zakresu urządzeń i systemów fiskalnych jest certyfikat autoryzowanego partnera handlowo-serwisowego Novitus SA. Prowadzimy działalność w zakresie projektowania, montażu, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego systemów sprzedaży i urządzeń fiskalnych. Instalowane urządzenia posiadają. ...
 • Fis Cash
  adres: 05-400 Warszawa, ul. Żeromskiego 45
  Fis Cash to przedsiębiorstwo warszawskie zajmujące się sprzedażą i serwisem sprzętu fiskalnego ( kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, ekrany dotykowe, kody kreskowe, oprogramowania ). Firma zajmuje się wieloma popularnymi markami z tej dziedziny technologicznej, np: Elzab, Novitus, Innova, Emar, Datecs i wiele innych.
 • COMPUTER GEEKS Agnieszka Sokołowska i Krzysztof Goljasz spółka cywilna
  adres: 15-093 Białystok, Suraska 1 lok. 206
  Kasy Fiskalne Białystok - SPRZEDAŻ ORAZ SERWIS KAS i DRUKAREK FISKALNYCH! Program sprzedażowy - InsERT Subiekt nexo/GT, Programy księgowe -Rewizor, Rachmistrz, oprogramowanie dedykowane, strony www, aplikacje internetowe. Wysoka jakość - promocyjne ceny! :) Otwarte: pon - pt: 8 - 18 sob: po kontakcie tel. PROFESJONALNE WYKONANIE, NISKIE CENY! Kasy i Drukarki Fiskalne Computer Geeks s.c.: - Kasy i drukarki fiskalne producentów: INNOVA, ELZAB, EMAR, EDATA POLSKA, -. ...
 • CORNNEL
  adres: 07-410 Ostrołęka, ul. Kilińskiego 37
  Zajmujemy się sprzedażą i serwisem kas i drukarek fiskalnych, sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. U nas wybierzesz i kupisz najodpowiedniejszą dla siebie kasę fiskalną, a my za darmo nauczymy Cię ją obsługiwać, programować, przygotujemy za Ciebie odpwowiednie dokumenty do Urzędu Skarbowego.