Jesteś tutaj: Strona główna » Kamieniarstwo » "J.P. PILCH" Sp. z o.o. » kontakt z firmą
 
 

Kontakt z firmą "J.P. PILCH" Sp. z o.o.

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą "J.P. PILCH" Sp. z o.o., prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
"J.P. PILCH" Sp. z o.o.
Miasto:
43-450 Ustroń
Adres:
Źródlana 25
Województwo:
Formularz kontaktowy

Imie i Nazwisko:
E-mail:
Telefon
Treść:
Zabezpieczenie:
Prześlij kopie wiadomości na mój adres e-mail
 
 
Firmy śląskie

 • COMBI Co Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Zygmunta Starego 24a
  branża: Handel
  Jesteśmy firmą, która od 1997 roku specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu lokali gastronomicznych w profesjonalne urządzenia gastronomiczne. Swój rozwój i pozycję na rynku zawdzięczamy wysokiej jakości oferowanych usług i wyrobów. Oferujemy kompleksową obsługę, realizując wszystkie fazy inwestycji: projekt architektoniczny i technologiczny uzgodnienia z nadzorem higieniczno-sanitarnym i dozorem technicznym dostawa i montaż urządzeń szkolenie obsługi serwis. ...
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • Akademia Czystości
  adres: 41-100 Tychy, Parkowa 9
  branża: Budownictwo
  Sprzątanie bieżące, usługi specjalistyczne oraz renowacja posadzek to 3 główne działy, którymi się zajmujemy na co dzień. Nie boimy się również zadań specjalnych z zakresu sprzątania dla firm, ponieważ stawiamy w naszej pracy na sumienność, profesjonalizm i najważniejsze dla nas zadowolenie klienta. W naszym zespole pracuj kilkadziesiąt ambitnych i wykwalifikowanych jednostek, które zawsze sumiennie wykonują swoje zadania.
 • Wybielanie zębów Tychy alfadens
  adres: 43-100 Tychy, Konecznego 18
  branża: Lekarze
  Prowadzimy gabinet stomatologiczny w mieście Tychy. Zajmujemy się wybielaniem zębów, licówkami, wypełnieniami oraz szeregiem innych usług. Dobry stomatolog to skarb właśnie dlatego powinniście Państwo skorzystać z usług doświadczonych dentystów. Serdecznie zapraszamy zarówno z ubytkami jak i w celu ich zapobiegania.
 • ISK Sp. z o.o.
  adres: 42-200 CZĘSTOCHOWA, ul. Boya-Żeleńskiego 12/14
  branża: Komputery, oprogramowanie, akcesoria
  Świadczymy usługi z zakresu doradztwa biznesowego, rozwiązań informatycznych oraz outsourcingu. Dostarczamy naszym Klientom kompleksowe usługi doradcze, pamiętając, że drogą do osiągania celów przedsiębiorstwa jest przede wszystkim zrównoważona organizacja, nowoczesne narzędzia informatyczne i skuteczność. Najważniejszym celem ISK jest zapewnienie Klientom wysoce zawansowanych rozwiązań i eksperckiej wiedzy, tak aby ich firmy osiągały nowy, wyższy poziom rozwoju. . ...

Firmy z branży Kamieniarstwo

 • Kontakt J.P. Pilch Sp. z o.o.
  adres: 43-450 Ustroń, Źródlana 25
  Jesteśmy firmą, która działa na rynku już od 1985 roku specjalizując się w realizowaniu wyrobów z kamienia naturalnego. Nasza firma jest w stanie zapewnić klientom zarówno profesjonalne a jednocześnie kompleksowe usługi na każdym etapie przygotowywania kamieni naturalnych. Jednocześnie w naszej firmie w ramach dostarczanych kolekcji materiałów wykończeniowych możemy naszym klientom zapewnić również eleganckie wzory. Oferowane usługi/produkty: - blaty kuchenne z. ...
 • Sprzedaż, Cięcie, Formowanie i Wykończenie Kamienia Budowlanego dla Budownictwa
  adres: 32-433 Lubień, Tenczyn 466
  Firma nasza specjalizuje się w obróbce piaskowca magurskiego. Kamień pochodzący z naszego zakładu służy do tworzenia m.in: elewacji, bruków, murów oporowych, ogrodzeń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.
 • Sprzedaż, Cięcie, Formowanie i Wykończenie Kamienia Budowlanego dla Budownictwa
  adres: 32-433 Lubień, Tenczyn 466
  Firma nasza specjalizuje się w obróbce piaskowca magurskiego. Kamień pochodzący z naszego zakładu służy do tworzenia m.in: elewacji, bruków, murów oporowych, ogrodzeń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.
 • Usługi glazurnicze Zieliński
  adres: 43-300 Bielsko-Biała, Pisarska 8
  Wykonujemy kompleksowe prace wykończeniowe pomieszczeń mieszkalnych i firmowych. Kompleksowy remont łazienki to dla nas żaden problem. Obejrzyj nasze realizacje na stronie http://glazurnikbielsko.pl/realizacje Pomieszczenia wykańczamy glazurą, kamieniem naturalnym lub mozaiką. Każde zlecenie traktuję indywidualnie. Zlecenia wykonujemy na terenie Bielska-Białej oraz całego województwa śląskiego.
 • PHU ERGE kostka brukowa Gdańsk
  adres: 80-180 Gdańsk, Staropolska 1
  Przedsiębiorstwo ERGE, które już od prawie 20 lat zaopatruje rynek trójmiejski w kaloryczny węgiel kamienny, wyroby z kamienia, kostkę brukową i kostkę granitową zaprasza na stronę internetową www.wegiel-granit.pl. W ofercie firmy znajduje się wytrzymała na warunki atmosferyczne i odporna na ścieranie kostka granitowa, a także kostka brukowa. Sprzedawane wyroby z kamienia dostępne są w wielu kolorach i kształtach. Przedsiębiorstwo ERGE współpracuje z firmami i klientami. ...