Jesteś tutaj: Strona główna » Kadry i płace » Agencja pracy tymczasowej - Top-Staff » katalog produktów
 
 

Katalog produktów i usług firmy Agencja pracy tymczasowej - Top-Staff

Katalog produktów i usług

Firma nie dodała jeszcze żadnych produktów do katalogu.
Firmy lubelskie

 • Zakład Remontowo-Budowlany IZOMAL
  adres: 24-110 PUŁAWY, Al. 1000-lecia P.,P. 13
  branża: Budownictwo
  Zakład Remontowo-Budowlany "IZOMAL" w Puławach jest spółką cywilną, założoną w maju 1991r. Od początku swojego istnienia współpracuje z Zakładami Azotowymi Puławy, na terenie których mieści się jego siedziba. Realizuje inwestycje, modernizacje oraz remonty dla wielu zakładów na terenie całej Polski takich jak: "Kosmepol" Pruszków, Südzucker "Cukrownia" Strzyżów", "Michelin" Olsztyn.
 • MARKOWICZE SA Zakład Ceramiki Budowlanej
  adres: 23-414 Majdan Stary, Cegielnia-Markowicze 5
  branża: Prod. wyr. z pozostałych surowców niemetalicznych
  Producent pustaków i cegieł ceramicznych: MAX, U, K-3, DZ, ackerman i wentylacyjne. Technologia tradycyjna gwarantująca doskonałą jakość: odporność na uderzenia i nacisk, naturalną poryzację, paroprzepuszczalność, lekkość i łatwość budowania.
 • Alteon
  adres: 20-358 Lublin, Juliusza Kossaka 59
  branża: Ogrodnicze usługi, artykuły, sprzęt
  Trudnimy się sprzedażą i dystrybucją altan ogrodowych i wiat samochodowych. Zlecenia na altany ogrodowe i wiaty garażowe realizujemy w Lublinie i na terenie województwa lubelskiego, ale obsługujemy również klientów z całego kraju. wykonujemy również projektowanie ogrodów w Lublinie – zakładanie ogrodu to nie tylko wybór odpowiednich roślin – atmosferę ogrodu stwarzają też wyjątkowe meble ogrodowe – pamiętaj - drewniane meble ogrodowe są zawsze modne! W naszej. ...
 • Zakład Remontowo-Budowlany IZOMAL
  adres: 24-110 PUŁAWY, Al. 1000-lecia P.,P. 13
  branża: Budownictwo
  Zakład Remontowo-Budowlany "IZOMAL" w Puławach jest spółką cywilną, założoną w maju 1991r. Od początku swojego istnienia współpracuje z Zakładami Azotowymi Puławy, na terenie których mieści się jego siedziba. Realizuje inwestycje, modernizacje oraz remonty dla wielu zakładów na terenie całej Polski takich jak: "Kosmepol" Pruszków, Südzucker "Cukrownia" Strzyżów", "Michelin" Olsztyn.
 • "ELBA-SERWIS" AGENCJA HANDLOWO-USŁUGOWA BANACH ELŻBIETA
  adres: 20-123 LUBLIN, ul. Lubartowska 44
  branża: Kasy fiskalne
  Szanowni Państwo, Pragniemy przedstawić Państwu ofertę naszej firmy, która zajmuje się sprzedażą oraz profesjonalnym i kompleksowym serwisem kas i drukarek fiskalnych, bileterek, metkownic, aplikatorów etykiet, urządzeń POS, kolektorów danych, skanerów, wag elektronicznych, pakowarek, monitoringu oraz oprogramowania. Firma Elba-Serwis powstała z myślą o wymagających Klientach, dla których: jakość, czas i cena, odgrywają kluczową rolę w wyborze usługi. Krótki. ...

Firmy z branży Kadry i płace

 • PAYROLL TEAM Larysa Zdziechowska
  adres: 95-030 Gospodarz, Kwiatowa 7
  Firma Payroll Team zajmuje się świadczeniem usług outsourcingowych dla działów kadr i płac każdej organizacji. Wspomagamy również procesy zachodzące w przedsiębiorstwie, oferując audyty oraz udoskonalamy procesy administracyjne zachodzące w firmach. Nasze działania cechuje wysoka precyzja oraz profesjonalne podejście do pracy. Klient ceduje na nas odpowiedzialność prawną za prowadzone zadania, dzięki czemu nie ponosi żadnego ryzyka związanego z przeprowadzanymi przez naszą. ...
 • Biuro Rachunkowe Saldo Plus Zbigniew Powikrowski Spółka Jawna
  adres: 02-022 Warszawa, ul. Niemcewicza 7/9 lok. 19
  Biuro Rachunkowe Saldo Plus Sp. j. to zespół aktywnych osób specjalizujących się w obsłudze wszelkich podmiotów gospodarczych począwszy od małych działalności prowadzonych przez osoby fizyczne poprzez średniej wielkości firmy rodzinne aż po spółki prawa handlowego i spółki akcyjne. Księgujemy, doradzamy, kadry i płace, pisma, wnioski, zwroty podatków, korekty, darmowe sprawdzanie księgowań. Jesteśmy ubezpieczeni od OC dla biur rachunkowych. Pomagamy spokojnie i. ...
 • Invero International Edyta Abakumowicz
  adres: 30-133 Kraków, ul. Juliusza Lea 114 Lok.214
  Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży usług kadrowo-płacowych. Fachowo zajmujemy się całym wachlarzem zadań pośród których znajdziesz pomoc w utrzymaniu kontaktów z ZUS i innymi instytucjami, prowadzenie akt pracowniczych oraz wszelką inną pomoc powiązaną z kadrami i płacami.
 • Biuro rachunkowe Novitas
  adres: 44-100 Gliwice, Górnych Wałów 16
  Biuro rachunkowe Novitas to przede wszystkim doświadczenie, pasja i rekomendacje klientów. Specjalizujemy się w usługach kadrowo-płacowych, ksiegowych czy też usługach dodatkowych takich jak : sporządzanie zeznań podatkowych, opracowań, analiz, pomoc w założeniu firmy, wyprowadzaniu zaległości księgowych i podatkowych. Decydując się na współpracę z Nami oszczędzasz czas i pieniądze. Zapraszamy do współpracy.
 • Eko-Mat
  adres: 70-893 Szczecin, Ul. Balińskiego 8
  Biuro rachunkowe i podatkowe Eko-Mat ze Szczecina oferuje następujące usługi: księgowość, rachunkowość, konsultacja przy pozyskiwaniu dotacji unijnych, doradztwo finansowe, zarządzanie kadrami i płacami, doradztwo podatkowe. Oferuje także analizy ekonomiczne i pomoc przy zakładaniu firm. Zapraszamy do kontaktu.