Jesteś tutaj: Strona główna » Internet i usługi hostingowe » Dolekarzy.pl
 
 

Dolekarzy.pl

Dla prowadzących apteki mamy super ofertę. W naszej bazie firm można ogłosić własną aptekę. W ten sposób zwiększa się znacząco szanse na zyskanie nowych klientów. Konkurencja wśród aptek jest bardzo duża, dlatego jeśli ogłoszenie znajdzie się w naszej bazie to będziecie o krok przed innymi. Z naszej bazy każdego dnia korzysta wiele osób. Mogą szybko i bezproblemowo znaleźć aptekę ze swojej okolicy. Wybierzcie nas.

Dane adresowe firmy

adres:
Postępu 14A
miasto:
02-676 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
123456789
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 99226).
Firmy mazowieckie

 • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe FELIX Barbara Czaykowska-Kłoś
  adres: 02-791 WARSZAWA, ul. Pawlaczyka 1/2
  branża: Pozostała działalność usługowa
  produkcja upominków reklamowych
 • SABELL Kosmetyczne Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowe
  adres: 02-493 WARSZAWA, ul. Krańcowa 41
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Kompleksowe zaopatrzenie salonów kosmetycznych i SPA w preparaty i kosmetyki profesjonalne oraz sprzęt, urządzenia i akcesoria kosmetyczne. Specjalistyczne szkolenia i kursy dla kosmetyczek, masażystów i stylistek paznokci.
 • GRAF-SOFT s.c. Zbigniew Kordzikowski, Waldemar Maciejewicz
  adres: 02-001 WARSZAWA, Al. Jerozolimskie 91
  branża: Komputery, oprogramowanie, akcesoria
  Od 1992 roku zajmujemy się tworzeniem i produkcją oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy Państwu programy księgowe dla firm prowadzących dokumentację księgową w formie KPiR, ryczałtu, płatników podatku VAT a także biur rachunkowych.
 • ConQuest Consulting
  adres: 02-526 WARSZAWA, ul. Opoczyńska 10⁄1
  branża: Doradztwo
  ConQuest Consulting od 16 lat świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu doradztwa biznesowego obejmujące badania rynku, badania marketingowe, poszukiwanie partnerów handlowych, analizy konkurencji. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie, które zdobywaliśmy w trakcie realizacji projektów dla najbardziej niszowych branż (chemiczna, biotechnologiczna, cloud computing) w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Nasza oferta skierowana jest zarówno do największych. ...
 • Miltom Sp. z o.o. - Zbiorniki przeciwpożarowe
  adres: 02-830 Warszawa, ul. Mazura 18A
  branża: Instalacje przeciwpożarowe
  Miltom sp. z o.o. została założona w 1995 roku. Zajmuje się projektowaniem, budową, konserwacją i modernizacją zbiorników ppoż., zbiorników na wodę pitną i technologiczną, a także dystrybucją pomp przeciwpożarowych i pompowni. Nasze instalacje wykonujemy na terenie Polski i zagranicą. Posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę serwisową, w skład której wchodzą również przeglądy zbiorników ppoż. i pomp, naprawy oraz inspekcje. Nasz serwis mobilny jest w stanie zapewnić. ...

Firmy z branży Internet i usługi hostingowe

 • S-NET Sp. z o.o.
  adres: 30-133 Kraków, ul. J. Lea 114
  Zajmujemy się głównie kolokacja serwerów i świadczymy dostęp do Internetu w oparciu o światłowody wysokiej jakości. Istniejemy na rynku już od 5 lat, mamy ponad tysiąc zadowolonych klientów oraz jedną z największych sieci światłowodów w Krakowie. Mamy cztery Data Center w Warszawie, Krakowie i Katowicach. Zaufało nam już wiele firm, sprawdź nas i Ty!
 • slawko.eu
  adres: 96-100 Skierniewice, Rybickiego 8
  Dzień dobry, Slawko.eu posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i pozycjonowaniu stron www. Nasz projekty powstają od podstaw, dzięki temu są unikatowe. Każda tworzona strona jest przygotowana zgodnie z wymaganiami google. Taka baza jest idealnym narzędziem do pozycjonowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.
 • Rudna-Net Mariola Piatkowska
  adres: 41-200 Sosnowiec, Gen. J. Hallera 66d/64
  Firma Rudna-Net Jest lokalnym operatorem telekomunikacyjnym działającym na terenie miasta Sosnowca, głównie dzielnicy Pogoń. Oferujemy Państwu szerokopasmowy dostęp do sieci Internet, telefonię stacjonarną VoIP, doradztwo informatyczne i inne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi świadczone były na jak najwyższym poziomie. Nasza sieć swoim zasięgiem ulice wymienione w zakładce ZASIĘG SIECI. Dzięki współpracy z lokanym dostawcą internetu, firmą Speed-Net obszar. ...
 • Strony internetowe - ITelier
  adres: 81-626 Gdynia, ul Graniczna 4/18
  W ITelier podchodzimy z założenia, że witryny www są przede wszystkim narzędziami biznesowymi mającymi przynosić ich zarządcom zyski a nie efekciarskimi ozdobami będącymi wydatkiem. Zatem jeśli chcesz by twoja strona internetowa była inwestycją skorzystaj z naszej oferty. Na obecnym rynku nie można pozwolić swojej firmie na to, by zostać w tyle za innymi przedsiębiorstwami. Firma, która się nie rozwija tak naprawdę się cofa. Zatem nie traćcie czasu i zainwestujcie w. ...
 • AssistSystems
  adres: 66-400 Gorzów Wlkp, T. Kościuszki 9
  Oprogramowanie dla firm. Tworzymy systemy klasy ERP, CRM, B2B pod konkretne potrzeby klienta. Oferujemy również systemy klienckie. Oferujemy innowacyjne systemy, które mogą być współfinansowane ze środków UE. Realizujemy projekty informatyczne kompeksowo - od dokumentacji biznesowej po wdrożenie i support. Zajmujemy się również kampaniami promocyjnymi w internecie (również kampaniami wyborczymi). Zapraszamy do współpracy.