Jesteś tutaj: Strona główna » Instalacje wodno-kanalizacyjne » Instal-Bud Paweł Świderski
 
 

Instal-Bud Paweł Świderski

Firma Instal-Bud od trzech pokoleń zajmująca się hydrauliką na terenie Pułtuska świadczy również usługi koparką, wywrotką oraz wykonuje wykończenie budynków. Sezonowo firma zakłada zautomatyzowane nawadnianie ogrodów. Wykonujemy również przeciski pod drogami.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
ul.Bartodziejska 47
miasto:
06-102 Pułtusk
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
601 987 342
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 66645).
Firmy mazowieckie

 • SABELL Kosmetyczne Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowe
  adres: 02-493 WARSZAWA, ul. Krańcowa 41
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Kompleksowe zaopatrzenie salonów kosmetycznych i SPA w preparaty i kosmetyki profesjonalne oraz sprzęt, urządzenia i akcesoria kosmetyczne. Specjalistyczne szkolenia i kursy dla kosmetyczek, masażystów i stylistek paznokci.
 • Akademia Marina - Bank Modułów Kształceniowych
  adres: 02-758 Warszawa, ul. Mangalia 3a
  branża: Jachty, łodzie, statki
  Akademia Marina to firma zajmująca się organizacją imprez nawodnych. Nasi instruktorzy to wykwalifikowani fachowcy, posiadający dużą wiedzę o sportach motorowodnych i łodziach. Oferujemy szkolenia na patent sternika i na licencje holownicze. Szkolenia przebiegają na nowoczesnych łodziach motorowych i kończą się egzaminem. Nasza firma usytuowana jest przy ul. Mangalia 3a w Warszawie, nasz numer telefonu to: 22 858 31 39.
 • MTM Digital S.c.
  adres: 02-038 WARSZAWA, ul. Akademicka 3/104
  branża: Komputery, oprogramowanie, akcesoria
  Producent i dystrybutor programów dla budownictwa. Oferujemy między innymi programy do: kosztorysowania, przedmiarowania, projektowania, wyceny inwestycji, świadectw energetycznych ... oraz wydawnictwa i bazy cenowe.
 • Diesel Centrum-Polska Sp. z o.o.
  adres: 02-255 WARSZAWA, ul. Krakowiaków 55
  branża: Sprzedaż, obsługa i naprawy poj. mech., sprzedaż detal. paliw do poj. samoch.
  Firma DIESEL CENTRUM-POLSKA rozpoczęła działalność w 1997 roku. Specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych aparatury wtryskowej silników Diesla, wyposażania warsztatów serwisowych, doradztwie technicznym i szkoleniach z zakresu nowoczesnych układów wtryskowych. DIESEL CENTRUM-POLSKA współpracuje z polskimi i zagranicznymi producentami części zamiennych wtryskiwaczy i pomp wtryskowych, w tym jako przedstawiciel handlowy z największym w Polsce producentem. ...
 • KLIMATWENT
  adres: 04-464 WARSZAWA, CHEŁMŻYŃSKA 180A/206
  branża: Automatyka przemysłowa
  Automatyka przemysłowa: • zawory regulacyjne • siłowniki pneumatyczne • przepustnice regulacyjne • schładzacze tłoczkowe • zawory iglicowe, blokowe, dławiące i zaporowe • filtry siatkowe • zawory regulacyjne przelotowe jednogniazdowe • regulatory ciśnienia, różnicy ciśnień i przepływu • urządzenia centralnego smarowania oraz: • destylatory i redestylatory elektryczne

Firmy z branży Instalacje wodno-kanalizacyjne

 • Szamba betonowe Łódź - producent, montaż, dowóz
  adres: 97-318 Czarnocin, Główna 89A
  Producent szamb betonowych, zbiorników na deszczówkę i gnojowicę, a także piwnic betonowych i kanałów samochodowych. Działamy głównie na terenie Łodzi i okolic, ale montaż i dowóz możemy również zrealizować w innych miastach w całej Polsce. Doskonała jakość betonu, odporna na pęknięcia i inne uszkodzenia mechaniczno-atmosferyczne. Idealne na działkę, jak i do ogrodu. Szczegóły naszej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej. Odpowiemy na każde pytania. ...
 • Rhino Sp. z o.o.
  adres: 53-238 Wrocław, Aleksandra Ostrowskiego 30
  Rhino Sp. z o.o. jest producentem systemów i urządzeń telemetrycznych. W ofercie posiadamy systemy RhinoAMR do zdalnego odczyt liczników mediów. RhinoAMR to produkt kierowany do szerokiego grona odbiorców sektora mieszkaniowego oraz wod-kan. Proponujemy także bardziej specjalistyczny system RhinoWM do monitoringu i sterowania pracą obiektów sieci wod-kan oraz obiektów przemysłowych. Zapraszamy na stronę internetową aby zapoznać się ze szczegółami oferty firmy Rhino Sp. z o.o.
 • Pogotowie Kanalizacyjne
  adres: 53-645 Wrocław, Młodych Techników 58
  Od kilkunastu lat działamy w branży napraw sieci sanitarnych. Specjalizujemy się w usuwaniu awarii w instalacjach wodno-kanalizacyjnych. Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie przetykania i udrażniania przewodów sanitarnych. Oferujemy profesjonalne czyszczenie kanalizacji i usługi hydraulika.
 • Magdziarz Przeglądy Gazowe
  adres: 02-175 Warszawa, Pilchowicka 7/2
  Magdziarz Legalizacja Wodomierzy Firma Magdziarz Warszawa świadczy całościowe usługi hydrauliczne oraz wodno-kanalizacyjne. Realizuje prace hydrauliczne na obszarze Warszawy i okolic. Instalacje wykonywane są z dbałością o detale, ażeby mogły one mieć zastosowanie przez lata. Dodatkowo firma zapewnia bardzo atrakcyjne ceny swoich usług! Zakres prac firmy to szczególnie: montaż i wymiana instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych i gazowych usługi. ...
 • ArtKam - instalacje, remonty
  adres: 33-300 Nowy Sącz, Na rurach 28
  Projektujemy i wykonujemy instalacje centralnego ogrzewania, wody ciepłej i zimnej oraz kanalizacji; Specjalizujemy się w montażu systemów solarnych. Jesteśmy autoryzowanym instalatorem (nasz numer certyfikatu to 331) Sprzedajemy urządzenia i elementy kotłowni; Wykonujemy serwisy kotłów, palników gazowych i olejowych; Do wykonywania wszystkich prac posiadamy aktualne uprawnienia; Przyjmujemy zlecenia z powiatów nowosądeckiego i limanowskiego oraz Krakowa i okolic.