Jesteś tutaj: Strona główna » Instalacje i urządzenia sanitarne » Przedsiebiorstwo Dom Budowa Plus Group Building
 
 

Przedsiebiorstwo Dom Budowa Plus Group Building

Mobilna Firma z dojazdem na wezwanie Awarii.
Jesteśmy tam gdzie Woda i Prąd...
SERWIS PO ZALANIU i ZAPCHANIU ( Kuchnie, Łazienki, instalacje elektryczne, instalacje wodne kanalizacyjne wewnątrz i zewnątrz)
Złota Raczka Naprawy Domowo-Biurowe (HANDY MAN SERVICES) Fabryka Manualnej Fajności...
Serwis Dekarski (Przecieki w dachu, zimą odśnieżanie połaci dachowych, rozmrażanie koszy, rynien spustowych)
Serwis Naprawy, Wymiany Uchwytów, Klamek, z wymiana stolarki otworowej.
Serwis Ogólnobudowlany, (Adaptacje, Remonty)
W każdej wymienionej branży POGOTOWIA z dojazdem od zaraz z nami nie czekasz...
Teren Kuyavia-Pomerania
Z Poważaniem J G, właściciel, zapraszam...

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Okolna 140/20
miasto:
87-100 Toruń
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(48) 605184762
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 67914).
Firmy kujawsko-pomorskie

 • Kancelaria Notarialna Mateusz Błażyński
  adres: 88-100 Inowrocław, Solankowa 17
  branża: Prawo, kancelarie i radcy prawni
  Nasza firma od wielu lat działa w Inowrocławiu zapewniając kompleksowe usługi notarialne. Posiadamy własną kancelarię, która jest zlokalizowana w centru miasta. Specjalnie dla naszych klientów zapewniamy bezpłatne parking po naszą siedzibą. Oferujemy swoje usługi od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17, jednak istnieje możliwość ustalenia indywidualnego terminu poza wskazanymi godzinami. Zapraszamy. Oferowane usługi: - sporządzanie aktów notarialnych -. ...
 • Popielniczki.com
  adres: 86-061 brzoza, bydgoska 38
  branża: Architektura wnętrz
  Popielnica stojaca i popielnica scienna to produkty sprzedawane w sklepie internetowym Popielniczki.com. Popielnice są wykonywane z nierdzewnych stalowych materiałów zapewniającym i trwałośc na długie lata. Solidna podstawa utrzymuje popielniczke w niezachwianej pozycji niezależnie od warunków pogodowych. Elementy samogaszące wspierają wygode i zapobiegają wydostawaniu sie dymu z popielnicy. Wąska i walcowata budowa dostarcza właścicielowi popielnicy elastyczność w wyborze jej. ...
 • Wytwórnia Wyrobów Papierowych Worwo sp. z.o.o.
  adres: 87-200 Wąbrzeźno, Mikołaja z Ryńska 42
  branża: Sklepy internetowe
  Sklep internetowy Worwo powinny odwiedzić wszystkie osoby, które szukają worków do odkurzania. Worki do odkurzaczy: Electrolux, Rowenta, Samsung, Zelmer czy na przykład Philips, wybór jest naprawdę szeroki, cechują się fantastyczną jakością, długim działaniem, są przyjazne dla środowiska naturalnego, niezawodne, eliminują alergeny, a także mają większą moc ssania. Produkty i usługi: - Worki do odkurzaczy - Szczotki przemysłowe do odkurzaczy - Specjalistyczne. ...
 • WIMAN Wiesław Malinowski
  adres: 85-025 BYDGOSZCZ, ul. Cieszkowskiego 1A
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  1. Materiały do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 2. Pieczątki, wizytówki. 3. Regeneracja atramentów, tonerów do drukarek. 4. Serwis drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 5. Reklamy, litery do reklam, wydruki wielkoformatowe, litery neonowe. 6. Sprzedaż atramentów, tonerów, drukarek i innych.
 • P.H.U. Bio Machines
  adres: 85-420 Bydgoszcz, Karolewska 16/13
  branża: Przemysłowe maszyny i urządzenia
  Nasza ofertę kierujemy do osób szukających maszyn do rozdrabniania typu brykieciarki oraz linii na których możliwa jest produkcja pelletu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy rzetelną firmą o czym świadczą nasi partnerzy z którymi od lat współpracujemy.

Firmy z branży Instalacje i urządzenia sanitarne

 • ZITERM Łapuk Wojciech
  adres: 43-436 Górki Wielkie, Szpotawicka 11
  ZITERM zajmujemy się kompleksową usługą w zakresie montażu instalacji takich jak: - instalacje sanitarne - instalacje grzewcze - instalacje gazowe - instalacja klimatyzacji - instalacja kolektorów słonecznych - instalacja centralnych odkurzaczy Świadczymy swoje usługi na potrzeby klientów indywidualnych oraz firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie montażu jak i potrzebne do tego uprawnienia budowlane. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
 • Hydro-Łuk
  adres: 22-100 Chełm, Fabryczna 6
  Wykopy po budynki i przyłącza koparko-ładowarką JCB ,Przyłącza wodno-kanalizacyjne i budowa studni odpływowych.Instalacje sanitarne i co w budynkach prywatnych .Budowa głównych sieci co i kolektorów kanalizacji sanitarnej i burzowej.Czyszczenie kanalizacji fekalnej i burzowej.Remonty i przeglądy pomp firmy Grundfos.Szybkie wykonanie zleconych usług.Fachowe doradztwo i wykonawstwo.
 • ZITERM Łapuk Wojciech
  adres: 43-436 Górki Wielkie, Szpotawicka 11
  ZITERM zajmujemy się kompleksową usługą w zakresie montażu instalacji takich jak: - instalacje sanitarne - instalacje grzewcze - instalacje gazowe - instalacja klimatyzacji - instalacja kolektorów słonecznych - instalacja centralnych odkurzaczy Świadczymy swoje usługi na potrzeby klientów indywidualnych oraz firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie montażu jak i potrzebne do tego uprawnienia budowlane. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
 • King - Spaw Paweł Górczyński
  adres: 62-004 CZERWONAK, SZKOLNA 46A
  KingSpaw - zajmujemy się produkcją instalacji kwasoodpornych skierowanych dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego czy oczyszczalni ścieków. Dodatkowo wytwarzamy zbiorniki kwasoodporne. Dodatkowo oferujemy również usługi spawania orbitalnego. Nasza firma działa na rynku od roku 1990, jesteśmy zatem mistrzami w tym czym robimy. Aby zobaczyć całą naszą ofertę wejdź na naszą stronę www.
 • Firma Usługowo-Handlowa Beatus
  adres: 32-095 Iwanowice, Poskwitów 150
  Firma Beatus prowadzi kilka obszarów działalności, powiązanych ze sobą tematem instalacji grzewczych i sanitarnych. W skład tego wchodzą szeroko rozumiane: sprzedaż, montaż oraz serwis. Oprócz tradycyjnych i nowoczesnych rozwiązań, proponujemy także ekologiczne, z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Prowadzimy również doradztwo przy wyborze rozwiązań, systemów oraz materiałów do optymalnego wykonania instalacji. Poniżej przedstawiamy główne zakresy usług, w. ...