EMI-LED

Firma EMI-LED powstała w 2010r. Od tego momentu prężnie rozwija się na polu branży technologii LED oferując swoim klientom sprzęt wysokiej jakości zarówno wykonania jak i designerskiego kunsztu. Poprzez niespełna 5 lat firma rozbudowała swoją działalność od sprzedaży samych żarówek LED po systemy domofonowe, downlight LED a w tym szeroki zakres opraw na żarówki, lampy stojące jak i wiszące, oświetlenie ogrodowe czerpiące z sieci domowej jak i z energii słonecznej za pośrednictwem baterii solarnych, sprzęt AGD w skład którego wchodzą liczne modele grzejników i termowentylatorów, zdalne sterowanie oraz wszelkiego rodzaju transformatory i zasilacze dla instalacji LED.
EMI-LED wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oferują wiele promocji oraz prezentuje szeroką gamę produktów mogących zaspokoić zapotrzebowania każdego konsumenta.
Technologia LED poprzez swoją strukturę zużywa zdecydowanie mniej energii od zwykłej żarówki np.: żarówka 60W, przez okres 200 dni, zużyje 1800 KWH, natomiast dioda LED 16W, zużywa tylko 360 KWH. Jest to znacząca różnica. Ten fakt zauważ coraz więcej klientów chcących zaoszczędzić na energii.
Szerokie spektrum wykorzystania technologii LED powoduje wzrost zapotrzebowania, któremu firma EMI-LED stara się sprostać oferując rozbudowaną gamę produktów tej właśnie technologii.
Wykwalifikowana kadra sprzedawców doradzi każdemu klientowi w kwestii doboru, najbardziej odpowiedniego, oświetlenia do jego potrzeb.
Stawiając na EMI-LED otrzymujemy produkty wysokiej jakości za przystępną cenę. Ponadto możemy liczyć na liczne promocje będące cały czas aktualizowane na stronie głównej firmy.

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Czynu Tysiąclecia 15
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
+48 722 220 915
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 82312).
Firmy pomorskie

 • DAVON Spółka z o.o.
  adres: 80-298 Gdańsk, Budowlanych 27A
  branża: Nadzór budowlany
  DAVON Spółka z o.o. oferuje usługi konsultingowe w sprawach powiązanych z planowaniem i realizacją rozmaitych inwestycji budowlanych. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe oraz kompetentnych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z dziedziny realizacji inwestycji budowlanych. Sprawujemy nadzór inwestorski. Funkcjonujemy też między innymi jako inwestor zastępczy i koordynator inwestycji. Zapewniamy najwyższą jakość usług oraz współpracę bazującą na. ...
 • Meble Anamro
  adres: 76-200 Słupsk, Kusowo 4b
  branża: Meble
  Szukasz kogoś kto zrealizuje Twoją koncepcje mebli? A może przerobi juz istniejące. Bardzo dobrze trafiłeś, zajmuje się tym od 10 lat. Razem stworzymy coś wyjątkowego, aby Twoje mieszkanie wyglądało jak najlepiej. Oferuje każdego rodzaju meble od szaf , garderoby po kuchnie. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz, zadzwoń. Na pewno się dogadamy.
 • InfoServe.pl
  adres: 80-190 GDAŃSK, skr. poczt. 35
  branża: Handel detal. za wyjątkiem sprzedaży poj. mech. i motocykli; naprawy art. AGD
  Firma InfoServe.pl powstała w czerwcu 1997 roku. W 1998 roku siedziba została przeniesiona z Pucka do Gdańska. Swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę ze szczególnym uwzględnieniem regionu Pomorskiego. Świadczymy też usługi dla firm z innych krajów. Nasz zespół składa się z dyplomowanych i doświadczonych: programistów, grafików, administratorów, osób zarządzających oraz specjalistów obsługujących klientów. Oprócz stałego zespołu współpracujemy również z. ...
 • POSTERO Sp. z o.o.
  adres: 81-873 Sopot, ul. Wyspiańskiego 10
  branża: Edukacja
  Firma Postero powstała w 1997 roku, by w nowoczesny sposób szkolić, integrować i motywować zespoły pracowników. Naszą ofertę kierujemy do pojedynczych firm, bądź grup biznesowych współpracujących ze sobą. Służymy pomocą firmom dbającym o systematyczny rozwój i usprawnianie organizacji pracy, jak i zmieniającym swoją strukturę organizacyjną.
 • Salon Fryzjerski M&M Pruszcz Gdański
  adres: 83-031 Różyny, Różana Góra 4A
  branża: Salony fryzjerskie
  Na naszej stornie dowiesz się kilku rzeczy, które przekonają do wyboru naszego salonu fryzjerskiego. Zachęcamy też do tego by skorzystać z naszej bogatej gamy usług, które realizujemy z nastawieniem na najwyższą jakość. Sprawdź koniecznie jak wiele będziesz w stanie dla siebie zyskać, zobacz to już teraz! Produkty/Usługi: - fryzury damskie - fryzury Męskie - prostowanie włosów - farbowanie - fryzjer dla dzieci - Modelowanie - ombre - obudowa włosów -. ...

Firmy z branży Instalacje elektryczne, urządzenia

 • Smart Design Damian Lew
  adres: 37-124 Kraczkowa, Cierpisz 20a
  Firma Smart Design Damian Lew zajmuje się kompleksowym wykonaniem instalacji elektrycznych, systemów alarmowych, systemów monitoringu budowanych w oparciu o kamery telewizji przemysłowej CCTV jak równie o kamery IP. Wykonujemy również instalację inteligentnych budynków - w oparciu o bezprzewodowy system FIBARO.
 • Technology Of Electrical Solutions Przemysław Figaj
  adres: 62-052 Komorniki, ul. Storczykowa 8 Lok.6
  - budowa oraz modernizacje rozdzielnic elektrycznych oraz szaf sterowniczych - instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych - instalacje elektryczne w budynkach użyteczności publicznej - instalacje elektryczne w obiektach przemysłowych - instalacje odgromowe - instalacje teleinformatyczne - konserwacja instalacji elektrycznych - oświetlenie terenu oraz iluminacja obiektów - pomiary instalacji elektrycznych - projekty instalacji elektrycznych - przyłącza kablowe - usuwanie. ...
 • helioFOMAS Tomasz Zdanowski
  adres: 15-048 Białystok, Skorupska 32/1/44
  Firma h e l i o FOMAS Tomasz Zdanowski, magister inżynier, uprawniony elektryk, wykonuje oraz projektuje instalacje elektryczne, systemy alarmowe SSWiN, monitoring CCTV / telewizję przemysłową oraz instalacje fotowoltaiczne w mieście Białystok, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Siemiatyczne, Sokółka, Michałowo, Zambrów. Naszą domeną jest energooszczędność oraz odnawialne źródła energii, fotowoltaika.
 • TER-WENT PHU
  adres: 26-600 Radom, Gen. Sowińskiego 9 lok. 39
  W naszej firmie mogą zobaczyć Państwo innowacyjne układy wentylacyjne do mieszkań a także obiektów produkcyjnych. Dodatkowo proponujemy wymienniki ciepła do różnych inwestycji. Naszą działalność można znaleźć przy ulicy Gen. Sowińskiego 9 lok. 39 w Radomiu bądź na stronie internetowej ter-went.com. Każdy klient miewa okazję do rozmowy telefonicznej z wykwalifikowanymi specjalistami pod numerem 048/364-00-99 lub po prostu drogą mailową.
 • Xelektronik Ustawianie Anteny Satelitarnej
  adres: 41-940 Piekary Śląskie, Bytomska 133
  Xelektronik Instalacje Antenowe zaprasza! Jesteśmy firmą oferującą montaż anten satelitarnych i naziemnych, a także służymy poradą w ich zakresie. Naszymi atutami są elastyczność w działaniu, rzetelność, terminowość, atrakcyjne ceny usług oraz dostosowanie się do potrzeb klienta. Od każdego naszego instalatora mogą się Państwo spodziewać profesjonalizmu oraz doświadczenia, w tym co robi. Oprócz montażu anten prowadzimy sprzedaż wszystkich elementów z nimi. ...