Jesteś tutaj: Strona główna » Instalacje elektryczne, urządzenia » Elefan Marcin Kuciara
 
 

Elefan Marcin Kuciara

Elefan to firma, która zajmuje się serwisem instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz drobnymi pracami remontowymi. Prowadzona przez nas działalność ma na celu poprawę opinii o usługach, jakie oferuje elektryk w miastach woj. mazowieckiego. Nasze usługi świadczymy na całym jego terenie lecz w szczególności Warszawa, Legionowo, Radzymin, Łomianki. Wiedza oraz doświadczenie pozyskiwane od 2001r. pozwalają zaoferować Państwu wsparcie we wszystkich sprawach dotyczących instalacji elektrycznych jak i teletechnicznych. Oferujemy usługi z zakresu montażu, modernizacji, konserwacji, naprawy instalacji oraz usług z dziedziny automatyki przemysłowej i domowej. Oprócz podstawowych działań serwisowych i instalacyjnych oferujemy pomoc w negocjacjach z dostawcami prądu czy usług ochrony.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Mickiewicza 35/19
miasto:
05-120 Legionowo
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
506069665
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 95134).
Firmy mazowieckie

 • KLK Szkolenia Coaching Doradztwo
  adres: 00-681 WARSZAWA, ul. Hoża 35 lok 26
  branża: Pozostała działalność związana z prowadzeniem interesów
  KLK Szkolenia Coaching Doradztwo (dawniej Kuczkowska Lebiedzińska Konsulting) od 1999 roku wspiera Klientów w dziedzinie HR oferując szkolenia, coaching, doradztwo, development center oraz indywidualne programy rozwoju kompetencji.
 • Kastler - cięcie i grawerowanie laserem
  adres: 03-893 Warszawa, Bukowiecka 92
  branża: Grawerowanie
  Firma Kastler powstała w 1995 roku. Od początku swojego istnienia działalność firmy koncentrowała się na wykorzystywaniu techniki laserowej dla przemysłu i reklamy. Nasze możliwości produkcyjne ukierunkowane w stronę sektora przemysłowego obejmują następujące działania: laserowe ciecie blach stalowych (stal konstrukcyjna i nierdzewna) i aluminiowych gięcie blach wytwarzanie półproduktów z blach - obudowy maszyn, części maszyn -. ...
 • Fabryka Wyobraźni
  adres: 02-703 WARSZAWA, Bukowińska 22 lok.12B
  branża: Agencja Reklamowa
  FABRYKA WYOBRAŹNI to: Polska Agencja Reklamowa z sieciowym doświadczeniem, współtworzona przez doświadczony zespół grafików, operatorów DTP, copywriterów, specjalistów do spraw PR, znanych fotografów i ilustratorów. Dysponujemy własnym studiem DTP oraz jesteśmy powiązani kapitałowo z drukarnią i naświetlarnią. Zapewniamy wysoką jakość projektów i druku, przy niskich cenach. OPRACOWUJEMY, PROJEKTUJEMY: kampanie reklamowe i promocyjne ATL i BTL; oferujemy usługi w. ...
 • Warszawa-domopieki.pl
  adres: 02-995 Warszawa, ul. Sągi 1
  branża: Opieka nad dziećmi i osobami starszymi
  Prowadzony przez nas prywatny dom opieki Opoka mieszczący się w Warszawie jest miejscem, w jakim mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc i opiekę dla seniorów. Każdy z naszych podopiecznych może liczyć między innymi na własny pokój, do którego może trafić wyposażenie z poprzedniego lokum, a także 5 dobrze zbilansowanych i przygotowanych pod okiem specjalisty posiłków. Zapraszamy po więcej na naszą stronę internetową.
 • AS-INTER-BOX
  adres: 01-434 WARSZAWA, ul. Obozowa 84
  branża: Prod. masy celulozowej, papieru oraz wyr. z papieru
  AS-INTER-BOX - firma poligraficzna, producent bezpiecznych opakowań dla cukierni i piekarni. Dostarcza opakowania zgodne z wymogami unijnego i polskiego prawa stawianym opakowaniom dopuszczonym do kontaktu i przechowywania żywności. Oferta stała i indywidualna, profilowana pod potrzeby klienta.

Firmy z branży Instalacje elektryczne, urządzenia

 • FHU COLD ELECTRIC
  adres: 31-514 Kraków, Al. Beliny-Prażmowskiego
  Zajmujemy się montażem oraz serwisem klimatyzacji, monitoringiem CCTV oraz instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi, głównie na terenie Krakowa i okolic. Jednakże, w wyjątkowych sytuacjach, nie ograniczamy się jedynie do tego obszaru. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując optymalne dla niego rozwiązania. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania zadane telefonicznie bądź drogą mailową.
 • Przedsiębiorstwo TMD Sp. z o.o.
  adres: 26-600 Radom, Energetyków 16
  W siedzibie firmy prowadzimy: - warsztat ślusarsko-spawalniczy, - warsztat elektromechaniczny, - lakiernię proszkową, - transport dostawczy i ciężarowy, - serwis prostowników i baterii do wózków widłowych. W całym kraju wykonujemy elektryczne prace instalacyjne, szczególnie w trudnych warunkach wymagających stosowania nietypowego sprzętu i/lub technik alpinistycznych: ● Instalujemy siłownie prądu stałego, inwerterowe, UPS'y, agregaty. ● Budujemy. ...
 • FHU Bonus Instalacje elektryczne Jastrzębie Zdrój
  adres: 43-246 Strumień, Stawowa 1
  Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która działa na rynku od wielu lat to zapraszamy do kontaktu. Nasza firma funkcjonuje od 40 lat i stale zdobywa nowe doświadczenie. Zajmujemy się remontem domów i mieszkań, wykonujemy instalacje elektryczne, a także projektujemy ogrody. Zapraszamy na naszą stronę, aby zapoznać się z całą ofertą.
 • MALWEL
  adres: 62-004 Czerwonak, Akacjowa 6
  Firma MALWEL zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznych, teletechnicznych, teleinformatycznych. Nasza oferta skierowana jest głównie do klientów indywidualnych i małych firm. Obszar naszej działalności obejmuje miasto Poznań i okolice.
 • ZAKŁAD INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I ODPYLAJĄCYCH "KLIMATEX"
  adres: 76-206 Bruskowo Wielkie, BRUSKOWO WIELKIE 27
  Producent szafek i rozdzielni elektrycznych, szafek gazowych, szafek internetowych poszukuje odbiorców hurtowych na terenie kraju. Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt mailowy: klimatex-slupsk@wp.pl lub telefoniczny: 59 8119190, 502 619 882. Zapraszamy do współpracy!