Jesteś tutaj: Strona główna » Instalacje elektryczne, urządzenia » awentil.pl
 
 

awentil.pl

Zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji w swoim domu, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Wystarczy zdecydować się na sprawdzone usługi zaufanej firmy zajmującej się klimatyzacją. Firma awentil.pl ma z tym tematem doświadczenie od wielu lat. Dzięki naszym specjalistom jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdego zlecenia. Tylko dzięki naszym usługom otrzymujesz również serwis i przegląd Twojej klimatyzacji. Postaw na sprawdzone rozwiązania i zdecyduj się na awentil.pl . Lider na rynku urządzeń chłodniczych.

Dane adresowe firmy

adres:
Saturna 48A
miasto:
15-680 Białystok
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
608 082 224
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 95206).
Firmy podlaskie

 • RST Sp.j.
  adres: 15-569 BIAŁYSTOK, ul. Myśliwska 2
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Kompleksowa ochrona przepięciowa i odgromowa. Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna: ograniczników przepięć, odgromników i iskierników.
 • RST Sp.j.
  adres: 15-569 BIAŁYSTOK, ul. Myśliwska 2
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Kompleksowa ochrona przepięciowa i odgromowa. Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna: ograniczników przepięć, odgromników i iskierników.
 • Røyk – kingdom of tobacco
  adres: 16-400 Suwałki, Bydgoska 3
  branża: Tytoń i artykuły tytoniowe
  Nasza firma znana jest z produkcji renomowanych gilz papierosowych. Nasze wyroby tworzymy z pasją, dla innych pasjonatów wyrobów tytoniowych. Dzięki gilzom można wyrabiać papierosy na użytek własny, co pozwala na osiągnięcie idealnego smaku i odczuć. Jest to też sposób na oszczędność w kwestii papierosów.
 • AAPLUS Auto wypożyczalnia Białystok
  adres: 15-76 BIAŁYSTOK, ul. Ogrodniczki 45A
  branża: Wynajem maszyn i sprzętu bez obsł. operatorskiej, wypoż. sprzętu osobis. i AGD
  Firma istnieje od 1995r. Zajmujemy sie wynajmem samochodow osobowych. W ofercie posiadamy miedzy innymi: Daewoo,Audi,Opel,Ford,Bmw,Chrysler ... Bialystok tel. (085)6611830, 0601827788 Na terenie woj.podlaskiego dowoz auta do klienta.
 • MERINOSOFT Sp. z o.o.
  adres: 15-467 BIAŁYSTOK, ul. Poleska 61
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  Obszarem podstawowej działalności firmy są rozwiązania informatyczne i informacyjne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem na różnych szczeblach organizacyjnych. Oprócz kreowania tych rozwiązań MERINOSOFT zajmuje się także ich wdrażaniem i bieżącą opieką eksploatacyjną. Oferujemy indywidualne rozwiązania informatyczne do zarządzania w obszarach dystrybucji i księgowości. Projekty realizujemy w oparciu o własne oprogramowanie i oprogramowanie autorstwa innych. ...

Firmy z branży Instalacje elektryczne, urządzenia

 • ELPIGAZ instalacje gazowe
  adres: 80-299 Gdańsk, Perseusza 9
  Znajdująca się w Gdańsku firma ELPIGAZ to producent i dystrybutor nowoczesnych instalacji gazowych LPG, zbiorników na gaz, pneumatycznych zbiorników powietrza, wtrysków gazowych oraz sprężarek. Posiadamy homologację na zakładanie oferowanych instalacji. Na zlecenie wykonujemy cięcie oraz plastyczne obrabianie blachy, spawanie elektryczne, śrutownie oraz malowanie proszkowe. Stosujemy nowoczesne technologie, opatentowaliśmy kilka własnych metod produkcyjnych, pozwalają na. ...
 • Emiter Sp. z o.o., Katowice
  adres: 40-241 Katowice, Porcelanowa 27
  Jesteśmy producentem systemu okablowania strukturalnego Emiter Net oraz koryt kablowych. Jesteśmy również dystrybutorem systemów Inteligentnego Domu Teletask, Sienna oraz nowoczesnych ekranów dotykowych DIVUS. W 1993 roku firma wprowadziła na rynek pierwszy kanał kablowy z PCV. Obecnie System Kanałów Kablowych EMITER zawiera dziesiątki wyrobów i obejmuje akcesoria umożliwiające montaż osprzętu elektrycznego i teleinformatycznego we wszelkich popularnych standardach. W 2002. ...
 • Any Lamp BV
  adres: 61-894 Poznań, Plac Andersa 7
  Firma Any Lamp BV od 25 lat specjalizuje się w sprzedaży produktów branży oświetleniowej. Przedsiębiorstwo posiada sklep internetowy, w którym to można znaleźć bogatą różnego rodzaju żarówek energooszczędnych, halogenów, świetlówek oraz lamp, pięciu wiodących marek, do których zaliczamy: Philips, Osram, Sylvania, GE, Linden. Ponadto w ofercie można znaleźć stateczniki, zapłonniki, transformatory halogenowe oraz oprawy oświetleniowe. Any Lamp BV gwarantuje asortyment. ...
 • HKS LAZAR sp. z o. o.
  adres: 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Wodzisławska 15
  W naszej ofercie posiadamy pompy ciepła. Możemy zaoferować moc od 11,5 do 22,2 kW. Oferujemy zawsze najnowocześniejsze urządzenia, dlatego nasi klienci zawsze będą zadowoleni. Pompy ciepła chłodzone są naturalnym czynnikiem chłodzącym, jakim jest propan R290., Jeśli potrzebujecie pompy to zgłosicie się do nas, a dopasujemy najlepszy ze wszystkich modeli.
 • Eko Elprom Sp z o.o.
  adres: 30-716 Kraków, Przewóz 34
  Firma Eko Elprom Sp z o.o. z Krakowa przygotowuje profesjonalne projekty niskoprądowe. Posiadamy niezbędne doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki czemu możemy zagwarantować rzetelne i fachowe realizacje oraz indywidualne podejście do klienta. Projektowane przez nas instalacje elektryczne, sieci energetyczne oraz wszelka automatyka wykonywane są z należytą starannością i dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy do kontaktu!