Tessel Poland Sp. z o.o.

Chcą Państwo powiadomić swoich znajomych o firmie Tessel Poland Sp. z o.o.? To nic prostszego! Wystarcz podać swoje imię oraz adres e-mail znajomego, do którego mamy wysłać wiadomość o firmie.

Podstawowe informacje o firmie:
Nazwa:
Tessel Poland Sp. z o.o.
Miasto:
04-617 WARSZAWA
Adres:
ul. Marysińska 16
Województwo:
Formularz

Twoje imię:
E-mail znajomego:
Wiadomość do znajomego:
Zabezpieczenie:
Przepisz tekst z obrazka w pole "Token", aby poprawnie wysłać wiadomość.
 
 
Firmy mazowieckie

 • KLK Szkolenia Coaching Doradztwo
  adres: 00-681 WARSZAWA, ul. Hoża 35 lok 26
  branża: Pozostała działalność związana z prowadzeniem interesów
  KLK Szkolenia Coaching Doradztwo (dawniej Kuczkowska Lebiedzińska Konsulting) od 1999 roku wspiera Klientów w dziedzinie HR oferując szkolenia, coaching, doradztwo, development center oraz indywidualne programy rozwoju kompetencji.
 • BiG Vent S.A.
  adres: 02-230 WARSZAWA, ul. Jutrzenki 116
  branża: Informatyka
  BiG Vent S.A. jest od wielu lat jednym z największych dostawców najnowszych technologii Data Storage & Backup przeznaczonych dla dużych i średnich firm. Dzięki bliskiej współpracy z renomowanymi producentami sprzętu i oprogramowania spółka oferuje rozwiązania, które są odpowiedzią na Państwa potrzeby i oczekiwania w zakresie zaawansowanych elementów infrastruktury IT. W ofercie BiG Vent S.A. znajdą Państwo kompleksowe rozwiązania informatyczne oparte o systemy pamięci. ...
 • Stanley Gibson Polska Sp. z o.o.
  adres: 00-876 Warszawa, Ogrodowa 58
  branża: Gosp. łowiecka, hodowla i pozyskiwanie zwierz. łown. oraz pokrewna dział. usług.
  handel hurtowy, mięso, przetwory mięsne, wieprzowina, wołowina, drób
 • MAGLO Maciej Chackiewicz
  adres: 03-171 Warszawa, ul. Kołacińska 4
  branża: Warsztaty samochodowe, serwisy naprawcze
  Nasza firma jest profesjonalistą w zakresie turbosprężarek. Naszą specjalnością jest przeprowadzanie regeneracji tych elementów pojazdów. Początkowo demontujemy je z auta, rozkładamy na części, przeprowadzamy diagnozę przyczyny awarii oraz stopnia uszkodzenia, następnie wymieniamy wyeksploatowane części, precyzyjnie wyważamy zespoły wirujące i montujemy z powrotem do samochodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną. Produkty i usługi: - Regeneracja. ...
 • Hurtownia Kwiatów Sztucznych Terjan
  adres: 05-200 Wołomin, Cicha 18
  branża: Kwiaty, rośliny sztuczne
  Sklep Terjan to hurtownia sztucznych kwiatów, która swoją siedzibę posiada w mieście Wołomin obok Warszawy. Sklep Terjan posiada również swoją stronę internetową ze sklepem, w której klienci z całej Polski kupują produkty takie jak: sztuczne kwiaty wyglądające jak żywe, dodatki florystyczne, sztuczne tulipany, sukulenty, sztuczne storczyki, kwiaty jak żywe sezonowe, kwiaty na wesele i ślub. Zachęcamy do wizyty na stronie sklepu.

Firmy z branży Informatyka i działalność pokrewna

 • GISPartner
  adres: 50-106 Wrocław, Rynek Ratusz 10
  Firma GISPartner projektuje aplikacje desktopowe i portale mapowe oparte na lokalnych Systemach Informacji Przestrzennej, usprawniające przechowywanie, przetwarzanie i zarządzanie informacjami przestrzennymi. Główną domenę działalności GISPartner stanowią usługi związane z funkcjonowaniem jednostek administracji publicznej i samorządowej przy wykorzystaniu GIS. Oferowane produkty i usługi znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie jedną z cech obiektów będących przedmiotem. ...
 • P.W. APUS S.C.
  adres: 43-605 Jaworzno, Spółdzielcza 12a
  Prowadzimy sprzedaż komputerów, oprogramowania, materiałów eksploatacyjnych oraz usługi serwisowe związane ze sprzętem komputerowym. Dla firm świadczymy usługi kompleksowej obsługi informatycznej firm, dostaw materiałów eksploatacyjnych oraz szkolenie pracowników. Zajmujemy się także projektowaniem oraz instalacją sieci komputerowych wykonanych w technologiach przewodowych i bezprzewodowych. Jesteśmy Certyfikowanym Instalatorem systemy okablowania EM ITER NET.
 • YOUR MEDIA
  adres: 41-806 Zabrze, ul. Janika 22a/2
  YOUR MEDIA STUDIO GRAFICZNE  Profesjonalizm i doświadczenie połączone z indywidualnym podejściem do każdego zlecenia sprawiają, że nasze realizacje są wyjątkowe i na najwyższym poziomie. Zadowolony klient jest dla nas najważniejszy. Zapraszamy do współpracy.
 • Delkom 2000 Sp. z o.o.
  adres: 80-257 Gdańsk, Słowackiego 2a/1
  Specjalistyczny salon komputerowy posiadający w ofercie ponad 15 000 produktów, takich jak: komputery (w tym markowe komputery Delkom), telefonia, RTV, GPS, odtwarzacze MP3, produkty foto-video, urządzenia wielofunkcyjne i wiele innych. Profesjonalny personel służy fachową radą i pomocą w doborze sprzętu i oprogramowania.
 • DOBIS Doradztwo, Oprogramowanie, Bezpieczeństwo Informacji, Systemy
  adres: 80-105 GDAŃSK, ul. Wesoła 2/6
  Firma specjalizuje się w doradzaniu jak zorganizować informatykę w firmie, aby przyczyniała się do wzrostu wartości organizacji i realizacji jej celów biznesowych. DOBIS jest ekspertem w dziedzinie zarządzania ryzykiem i mechanizmami kontrolnymi w środowisku IT. Firma posiada wykwalifikowaną kadrę posiadającą długoletnie doświadczenie zawodowe oraz międzynarodowe certyfikaty audytorskie.