Jesteś tutaj: Strona główna » Informatyka i działalność pokrewna » PROGBIT Zakład Usług Informatycznych
 
 

PROGBIT Zakład Usług Informatycznych

Jesteśmy wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Oferujemy serwis i modernizacje komputerów, integrację systemów, instalację i administrację sieci komputerowych LAN, montaż komputerów i doradztwo w zakresie komputeryzacji oraz dobór systemów pod potrzeby klientów.

Dane adresowe firmy

adres:
Kameralna 7
miasto:
85-790 BYDGOSZCZ
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
501 637 893
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 
brak

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 33401).
Firmy kujawsko-pomorskie

 • Sanatorium Uzdrowiskowe Polex
  adres: 87-720 Ciechocinek, Św. Brata Alberta 5
  branża: Sanatoria, uzdrowiska
  Świadczymy stacjonarne i ambulatoryjne usługi medyczne w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji. W swojej pracy wykorzystujemy wielowiekowe tradycje leczenia opartego o naturalne zasoby uzdrowiskowe i osiągnięcia nowoczesnej fizjoterapii i rehabilitacji. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i grupowych. Cechuje nas wysoka etyka zawodowa i profesjonalne podejście, ale Pacjenci cenią nas także za przyjazną atmosferę i życzliwość w codziennych kontaktach.
 • Jedz co chcesz
  adres: 87-100 Toruń, Toruń; prawobrzeżny
  branża: Catering
  Jedz co chcesz zajmuje się dostawą potraw z najlepszych toruńskich restauracji do domów i biur. Dostawy realizowane są w prawostronnej części Torunia w czasie 60* minut od momentu złożenia zamówienia. Potrawy przewożone są w specjalnych torbach termicznych aby nie traciły swoich walorów smakowych oraz estetycznych. Każda z restauracji pakuje swoje potrawy w odpowiednio dobrane pojemniki jednorazowe. Zamówienia można u Nas składać przez internet oraz telefonicznie.
 • Zakłady Produkcji Mebli Piotr Łabuś
  adres: 89-412 Sośno, ul. Nowa 5
  branża: Meble
  Sośno Meble oferuje swym klientom meble na wymiar, zrobione z drewna najlepszej jakości. Firma funkcjonuje od 1985 roku i od tego czasu zdobyła tłum usatysfakcjonowanych kontrahentów w kraju oraz poza jego obszarem. W propozycjach odnalazły się między innymi łóżka, komody, stoliki, krzesła i biurka, w różnorodnych stylach i kolorach. Istnieje także opcja stworzenia mebli z projektu kontrahenta. To doskonały pomysł na wspaniałe i oryginalne wnętrza.
 • Trokotex Polymer Group Sp. z o.o.
  adres: 87-100 TORUŃ, ul. Wapienna 10
  branża: Tworzywa sztuczne
  W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo różnego typu zbiorniki, kraty pomostowe i podesty przemysłowe. Firma wychodzi naprzeciw oczekiawanią klientów, oferując realziację nietypowych zleceń. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu możemy poszczycić się owocną współpracą z firmami z sektora energetyki, przemysłu spożywczego czy chemicznego.
 • FlorTeam
  adres: 89-500 Tuchola, ul. Orla 9
  branża: Ogrodnicze usługi, artykuły, sprzęt
  Firma FlorTeam oferuje usługi w zakresie: - Zakładanie zieleni - Drobne prace ogrodowe - Zamawianie oraz dowóz drzew i krzewów ozdobnych - Napowietrzanie, usługi glebogryzarką, odnawianie oraz koszenie trawników - Pielęgnacja drzew i krzewów - Przewóz, cięcie drewna oraz ścinka drzew.

Firmy z branży Informatyka i działalność pokrewna

 • INTRA
  adres: 51-166 Wrocław, Bolesława Krzywoustego 85a/7
  Firma Intra rozpoczęła działalność w listopadzie 1999 roku. Trzon firmy stanowią specjaliści, którzy zdobywali doświadczenie od roku 1995, a więc niemal od początku historii lokalizacji oprogramowania w Polsce. W obecnej strukturze organizacyjnej, firma Intra rozszerzyła swoją ofertę. Wykonujemy tłumaczenia aplikacji i dokumentacji z dziedziny ekonomii, bankowości, biznesu elektronicznego i medycyny nie tylko z języka angielskiego, ale także niemieckiego i norweskiego,. ...
 • Salon komputerowy LOGIN
  adres: 22-400 Zamość, Orla 1b / 2
  Salon komputerowy LOGIN zaprasza codziennie od 9:00 do 17:00. Tylko u nas komputery, notebooki najlepszych światowych marek. Zapewniamy miłą atmosferę zakupów, profesjonalne doradztwo. Tylko w LOGINie kompleksowy serwis Twojego sprzętu!!! Zapraszamy Zamość ul.Orla 1b / 2 (wejście od Partyzantów) ZALOGUJ U NAS NA STAŁE!
 • Business Technologies
  adres: 85-794 Bydgoszcz, Pod Reglami 2/26
  Firma Business Technologies pozwoli Państwu w prosty sposób wejść do świata nowoczesnych technologii szeroko stosowanych i powszechnie akceptowanych w świecie firm i wielkich korporacji. Pomożemy Państwu zbudować nowoczesną infrastrukturę informatyczną w oparciu o bezpieczne, nowoczesne i wydajne serwery.Zapewnimy fachowe doradztwo i pomoc merytoryczną, a w razie potrzeby zajmiemy sie obsługa informatyczną Państwa firmy. Wspólnie wypracujemy rozwiązania, które najlepiej. ...
 • WAREN GROUP Sp. z o.o.
  adres: 09-409 Płock, ul. Hubalczyków 11
  Waren Group sp. z o.o.
 • LJDESIGN- Studio Kreacji Wizualnej
  adres: 81-002 Gdynia, ul. Kartuska 65/7
  Jesteśmy młodą firmą, którą tworzą ludzie z kilkuletnim doświadczeniem w grafice komputerowej, IT oraz marketingu. Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy Państwu profesjonalne oraz kompleksowe usługi. Projektujemy oraz realizujemy strony internetowe, systemy CMS ,portale oraz sklepy internetowe. Posiadamy również doświadczenie w kreacji różnych rodzajów reklamy internetowej oraz animacji 3D. Zajmujemy się także kompleksową identyfikacją wizualną firm, a więc projekt. ...