Jesteś tutaj: Strona główna » Informatyka i działalność pokrewna » ECOM Grzegorz Woźniak
 
 

ECOM Grzegorz Woźniak

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Mała 3b/1
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 
brak

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 11577).
Firmy lubuskie

 • Meble Na Piętrze
  adres: 67-400 Wschowa, Głogowska 19
  branża: Meble
  Meble pokojowe, biurowe,stoły oraz krzesła do jadalni, salonu. Meble do sypialni, łoża drewniane i tapicerowane, szafy, toaletki i komody. Meble systemowe. Garderoby, szafy suwane, meble kuchenne na wymiar. Pomiar, projekt, montaż. Fachowe doradztwo i obsługa.W ofercie wiele uznanych na krajowym rynku marek. Najszersza oferta w okolicy. Gwarancja satysfakcji, Zapraszamy.
 • Zinel, Marek Kipiel
  adres: 66-200 ŚWIEBODZIN, ul. Kolejowa 11
  branża: Alarmy, zabezpieczenia antywłamaniowe
  Przedstawiciel Cyfrowego Polsatu. Telewizja satelitarna, telefonia komórkowa, internet radiowy. Pomiary sygnałów TV, TVSAT, HD, DVB-T. Instalacje antenowe, alarmowe, telewizji przemysłowej. Sprzedaż akcesoriów antenowych.
 • Zinel, Marek Kipiel
  adres: 66-200 ŚWIEBODZIN, ul. Kolejowa 11
  branża: Alarmy, zabezpieczenia antywłamaniowe
  Przedstawiciel Cyfrowego Polsatu. Telewizja satelitarna, telefonia komórkowa, internet radiowy. Pomiary sygnałów TV, TVSAT, HD, DVB-T. Instalacje antenowe, alarmowe, telewizji przemysłowej. Sprzedaż akcesoriów antenowych.
 • DJ Wodzirej Tommy Zielona Góra
  adres: 65-067 Zielona Góra, Stary Rynek 20
  branża: Muzyczne zespoły
  DJ Wodzirej Zielona Góra na wesele Bardzo dobry kontakt z ludźmi, bycie w centrum uwagi oraz umiejętność powiedzenia czegoś w odpowiedniej sytuacji, żeby wszystkich rozbawić to atuty, które definiują mnie jako dobrego Wodzireja. Oprócz tego muzyka i cały klimat, różne smaczki, które towarzyszą imprezie to to co mnie bardzo interesowało. Przesłuchując od najmłodszych lat setów, kaset i innych nośników muzycznych przyniesionych do domów przez starsze rodzeństwo. ...
 • Salon Meblowy FORTE VIP (JAJO STRUSIA)
  adres: 66-400 Gorzów Wielkopolski, Przemysłowa 10
  branża: Meble
  Jeżeli będziemy chcieli mieć pełne przekonanie, iż mieszkanie uda nam się wyposażyć w miarę gustownie i stylowo, warto będzie zwrócić uwagę na meble, jakie będą w kolorze brązu. Nie da się bowiem zataić, iż jest to jeden z bardziej legendarnych odcieni, tym samym wybór takich sprzętów jest na rynku bardzo kolosalny. W dodatku brąz może być zarówno ciemny, jasny, jak i występować w różnych kombinacjach tych dwóch skrajnych odcieni - sprawdź. ...

Firmy z branży Informatyka i działalność pokrewna

 • F. U. H. Inter Logic Andrzej Pocheć
  adres: 04-773 Warszawa, Rogatkowa 34
  Firma InterLogic powstała w 2008 roku. Mimo, że na rynku IT istniejemy dość krótko, to posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji usług informatycznych zarówno dla firm jak i osób prywatnych.
 • KeySystems
  adres: 03-128 Warszawa, Świderska 109H
  Pełne wsparcie informatyczne dla małych i średnich firm oraz pomoc użytkownikom prywatnym.
 • ABIX Beata Pieńkos-Jurkiewicz
  adres: 01-494 Warszawa, Kaden-Bandrowskiego 7 lok. 31
  Wdrażamy rozwiązania biznesowe dla firm w oparciu o system Linux oraz oprogramowanie firmy RC-SOFT. Naszym klientom zapewniamy możliwość wykorzystania drukarek fiskalnych przez internet, minimalny ruch sieciowy pomiędzy serwerem i terminalem, efektywną pracę w sieci rozległej, bezpieczeństwo danych, centralizację zarządzania, niskie koszty eksploatacji systemu, możliwość szkoleń użytkowników oraz pomoc on-line.
 • Leaders Mind
  adres: 02-660 Warszawa, Blacharska 1/185
  Rozbudowane serwisy, sklepy internetowe, proste strony www, gry internetowe, identyfikacja wizualna to tylko niektóre elementy naszej oferty. Nasze usługi są głównie realizacjami rozwiązań dedykowanych, ale na życzenie Klienta wdrażamy również inne oprogramowanie zarówno open source jak i wcześniej wykupione.
 • Hot and home (AIP)
  adres: 80-952 Gdańsk, Wita Stwosza 58
  Oferujemy Państwu następujące usługi 1. utworzymy wpisy informujące o Państwa firmie w branżowych katalogach firm, 2. będziemy dodawać ogłoszenia w portalach informacyjnych, 3. utworzymy wizytówki wraz z opisem Państwa firmy w portalach lokalnych i regionalnych,, 4. umieścimy zdjęcia Państwa firmy w galeriach firm, 5. raz w miesiącu dodawać będziemy informacje o ofercie, promocjach, nowych produktach, 5. umieścimy adres twojego salonu w portalach informujących o. ...