Jesteś tutaj: Strona główna » Informatyka » WSZELAKI Software
 
 

WSZELAKI Software

Specjalizujemy się w projektach, które integrują rozwiązania producentów komercyjnych z rozwiązaniami Open Source dystrybuowanymi na zasadach otwartego kodu źródłowego. To podejście pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Nieustająco rozwijamy się i korzystamy z wiedzy zdobytej w trakcie prac z naszymi długoletnimi partnerami biznesowymi. Zaufały nam małe firmy jak również duże korporacje.

Swoją działalnością obejmujemy również sektor sieciowy ze szczególnym nastawieniem na zagadnienia bezpieczeństwa. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy NETASQ, lidera wśród dostawców rozwiązań bezpieczeństwa IT. W swojej ofercie posiadamy całą pulę produktów począwszy od najmniejszych modeli UTM U30, U70 jak i bardziej rozbudowanych rozwiązań zawartych w modelach U120 i wyższych.

Oferujemy również kompleksową obsługę wsparcia technicznego dla naszych rozwiązań, jak również systemów, które już funkcjonują. Opieka techniczna może odbywać się trybie zdalnym, jak również lokalnie w siedzibie Firmy.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Złota 59
miasto:
00-120 WARSZAWA
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
52.2301323, 21.0039711

Dane kontaktowe

telefon(y):
+48 22 1001360
FAX:
+48 22 3506474
kom:
+48 601322705
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 57218).
Firmy mazowieckie

Firmy z branży Informatyka

 • Altix Sp. z o. o.
  adres: 40-127 Katowice, Plac Grunwaldzki 8-10/106
  Sprzęt, oprogramowania, szkolenia dla osób niewidomych, niedowidzących, niepełnosprawnych ruchowo. Rozwiązania wspomagające edukację, rozwój, komunikację. Produkty ekologiczne - Ecowagi, ecolodówki, ecolampy.
 • Mastercomp.pl
  adres: 60-523 Poznań, Dąbrowskiego, 75
  Firma Mastercomp z Wielkopolski proponuje zakładom pracy doradztwo w zakresie serwisu informatycznego, oprogramowania, a także dostarczania osprzętowania. Pierwszorzędna jakość usług, odpowiednie kwalifikacje, a także sprawdzone rozwiązania zagwarantują pomoc informatyczną na sastysfakcjonującym stopniu. Klientom proponujemy indywidualne rozwiązania, które wpłyną na zmniejszenie zbędnych wydatków w firmie.
 • RSO Media
  adres: 20-010 Lublin, Dolna Panny Marii 56/8
  RSO to dynamiczna firma działająca w branży internetowej. Przywiązujemy wagę do najwyższej jakości swoich usług oraz staramy się dotrzeć do wszystkich oczekiwań i wymagań naszych klientów i zrealizować je jak najlepiej. Oferujemy: Dobór słów kluczowych Cotygodniowe raporty na temat zajmowanych pozycji Statystyki na temat skuteczności każdego ze słów kluczowych Płatność za efekty Optymalizację strony, zwiększenie jej skuteczności i przyjazność dla. ...
 • Rawa NET
  adres: 40-049 Katowice, Kościuszki 2
  W dzisiejszych czasach Internet jest narzędziem, wskutek którego o wiele łatwiej się wykonuje zadania. Jednakże niektórym osobom korzystanie z jego funkcji sprawia dużo kłopotów. Z tego powodu swoją pomoc proponuje firma RawaNet, posiadają swą siedzibę przy ulicy Jordana 25 w mieście Katowice. W skład usług proponowanych przez firmę wlicza się na przykład projektowanie wykonanych stron www. Więcej informacji otrzymać można dzwoniąc pod numer 32 257 86 53.
 • ogrodywspomnien.pl
  adres: 54-201 Wrocław, Przedmiejska 6-10
  Nasze plusy to pełne oddanie a naszą działalnością jest odnalezienie istotnych wspomnień z życia Twoich najbliższych. Nie można zapomnieć ,że korzenie są podstawą Twojej historii. Solidna praca spowoduje ,że będziesz zadowolony i poznasz historie Waszych przodków. Wspomnienia są bezcennym skarbem, który pozostawiają nam najbliżsi. Dzięki nim możemy również w wyjątkowy sposób upamiętnić najbliższych.