Katalog produktów i usług firmy Studio Informatyki Śledczej i Odzyskiwania Danych Katowice

Analiza i Odzyskiwanie Danych z urządzeń mobilnych. Badanie zabezpieczeń.

Zapraszamy do korzystania z kompleksowych usług odzyskiwania danych z urządzeń mobilnych, przenośnych i dysków twardych oferowanych przez Studio Informatyki Śledczej i Odzyskiwania Danych w Katowicach. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej analizie i odzyskiwaniu danych z różnych nośników, w tym z dysków twardych, telefonów, smartfonów, tabletów, dronów, kart pamięci oraz pendrive'ów.

Na co dzień, pełnimy rolę nie tylko usługodawcy, lecz również doradcy, wspierając naszych Klientów w rozwiązaniu różnorodnych problemów związanych z dziedziną informatyki.

Nasze usługi obejmują:

Odzyskiwanie danych z dysków twardych: Dzięki zaawansowanym technologiom oraz doświadczeniu naszych ekspertów, oferujemy kompleksowe odzyskiwanie danych z różnych typów dysków twardych, w tym HDD, SSD, oraz zewnętrznych dysków USB. Bez względu na przyczynę utraty danych, jesteśmy w stanie przywrócić cenne informacje, w tym pliki, dokumenty, multimedia oraz bazy danych.

Odzyskiwanie danych z urządzeń mobilnych: Nasza oferta obejmuje także odzyskiwanie danych z urządzeń mobilnych, takich jak telefony, smartfony, tablety oraz drony. Posiadamy odpowiednie narzędzia i technologie, które umożliwiają skuteczne odzyskiwanie danych z pamięci wewnętrznej, kart SIM, kart pamięci oraz innych nośników danych.

Analiza aktywności użytkownika: Nasze usługi obejmują również dokładną analizę aktywności użytkownika na urządzeniach mobilnych i dyskach twardych. Dzięki temu możemy uzyskać dostęp do historii przeglądania stron internetowych, wpisywanych w wyszukiwarkach fraz, logowań do kont pocztowych czy mediów społecznościowych, lokalizacji GPS oraz wielu innych.

Nasz zespół ekspertów podejmuje się każdego zlecenia z pełnym zaangażowaniem i dbałością o najwyższą jakość świadczonych usług. Koszt usługi wyceniany jest indywidualnie po dokonaniu analizy urządzenia, z uwzględnieniem jego specyfiki i potrzeb klienta. Nasza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zaufaj naszej profesjonalnej obsłudze i skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i skorzystać z naszych usług.

Informacje o firmie

Studio Informatyki Śledczej i Odzyskiwania Danych Katowice

adres: pl. Wolności 9
miasto: 40-078 Katowice
powiat: Katowice
województwo: śląskie

www: sites.google.com/view/studio-informatyki-katowice
 

Pozostałe produkty firmy

Firma nie dodała innych produktów do katalogu.
Firmy śląskie

 • Dr Grzesiak stomatolog Wodzisław Śląski
  adres: 44-300 Wodzisław Śląski, Mikołaja Kopernika 93
  branża: Stomatolodzy, protetycy, ortodonci
  Służymy wiedzą i doświadczeniem, dlatego jeżeli zależy Ci na jakości wykonania i profesjonalizmie - odwiedź nasz gabinet stomatologiczny w Wodzisławiu Śląskim. Otaczamy Pacjentów fachową opieką w zakresie implantologii, chirurgii stomatologicznej, a także stomatologii estetycznej i zachowawczej. Troszczymy się o każdego Pacjenta z osobna, stawiając na tworzenie indywidualnych planów leczenia, dzięki którym Pacjent wie, jakiego efektu może się spodziewać. Dr Grzesiak. ...
 • Szkoła Controllingu Sp. z o.o.
  adres: 40-850 KATOWICE, ul. Narutowicza 16
  branża: Edukacja
  Szkoła Controllingu Sp. z o.o. jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Tematyka przeprowadzanych szkoleń: zarządzanie, centra odpowiedzialności, planowanie, budżetowanie, rachunek kosztów procesów, controlling finansowy, controlling strategiczny, rachunkowośc zarządcza.
 • Szkoła Controllingu Sp. z o.o.
  adres: 40-850 KATOWICE, ul. Narutowicza 16
  branża: Edukacja
  Szkoła Controllingu Sp. z o.o. jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Tematyka przeprowadzanych szkoleń: zarządzanie, centra odpowiedzialności, planowanie, budżetowanie, rachunek kosztów procesów, controlling finansowy, controlling strategiczny, rachunkowośc zarządcza.
 • PomoceRehabilitacyjne.pl - Health Brands s.r.o.
  adres: 25-101 Říčany, Dlouhá 132/1
  branża: Rehabilitacyjny i medyczny sprzęt
  Mamy dla Was najszerszą ofertę pomocy rehabilitacyjnych, kompensacyjnych i ortopedycznych w jednym miejscu. Wszystkie produkty mamy w magazynie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wysłać Twoje zamówienie już w dniu złożenia zamówienia. Nasza firma oferuje swoim klientom wyłącznie najwyższej jakości pomoce rehabilitacyjne, taśmy i pomoce do masażu pochodzące od sprawdzonych dostawców. Naszymi klientami są fizjoterapeuci sportowi, masażyści, ale także prywatne i państwowe. ...
 • LASEL Sp. z o.o.
  adres: 44-203 RYBNIK, ul. Mikołowska 77
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Firma lasel jest regionalnym przedstawicielem Husqvqrna, Karcher, Honda, Kubota. Posiada autoryzowany serwis gwarancyjny produktów w/w firm. Ponaddto specjalizuje się w dostawach maszyn komunalnych do pielegnacji terenów zielonych, techniki kompostowania, odsnieżania i utrzymania dróg. Firma Lasel jest znaczącym eksporterem drewna i wyrobów drewnianych.

Firmy z branży Informatyka

 • e wrzesnia.pl
  adres: 62-300 Września, Kolejowa 10
  Ceny paliw, dyżury aptek, ogłoszenia, baza firm, oferty pracy, wiadomości, kultura, sport, konkursy, gry, Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz u nas. Jedyny taki portal! www.ewrzesnia.pl WEJDŹ, SPRAWDŹ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
 • E-integra Sp. z o.o.
  adres: 09-411 Płock, Zglenickiego 42
  Jesteśmy pełną pomysłów, ekspansywnie rozwijającą się firmą informatyczną, która działa w Płocku, oraz na terenach województwa mazowieckiego, łódzkiego czy też kujawsko-pomorskiego. W skład naszego zespołu wchodzą informatycy z bogatym bagażem doświadczeń w branży IT. Razem tworzymy grupę osób, dla której nie ma zadania do nie wykonania z zakresu systemów i usług informatycznych. Wybierając nas, możecie być Państwo pewni, że pomożemy w każdej sytuacji,. ...
 • PDConstruction Tomasz Przybylski
  adres: 61-324 Poznań, Świątniczki 5
  PDConstruction - firma zajmująca się tworzeniem dokumentacji, wizualizacji, projektów głównie związanych z branżą inżynierską. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę firmową gdzie jest wszystko szczegółowo i ilustrowanie opisane :-)
 • HICRON Sp. z o.o.
  adres: 53-238 Wrocław, ul. Ostrowskiego 13D
  Firma Hicron narodziła się w 2006 roku. Do życia powołało ją kilku ekspertów od programowania i doradztwa z zakresie IT. Od 2010 roku, oprócz współpracy na terenach Polski, rozpoczęła działalność z zagranicznymi kontrahentami. Oferta skierowana jest do spółek, które chcą dynamicznie się rozwijać. Do chwili obecnej były to między innymi Hydrobudowa, Hanplast, AmRest, Cermag, Die Post, Górażdże Cement, Kampania Piwowarska, Linde, Nestle, PKP Polskie Linie Kolejowe,. ...
 • SeoBusiness
  adres: 01-164 Warszawa, Banderii 4 lok. 73
  Pozycjonowanie stron internetowych często jest uzależnione od wielu czynników i dlatego przebiega w różnych odstępach czasowych. Warto pamiętać, aby strona internetowa naszej firmy była odpowiednio zoptymalizowana pod kątem podnoszenia jej wartości oraz pozycji w przeglądarkach internetowych. SeoBusiness to profesjonalna firma na rynku seo, która zadba o Twoją witrynę i pomoże jej wspiąć się na szczyty pozycji interesujących Cię fraz. Reklama w sieci to specyficzna branża.. ...