Jesteś tutaj: Strona główna » Informatyka » Softiti
 
 

Softiti

SOFTITI is a leading European Software House, your reliable business partner in IT.

From beginning we work with various size companies from different sectors like automotive, banking and finance, logistic and many more. In SOFTITI we believe in new technologies and creative ideas, that's why we support many startups and innovative solutions.

WE ARE EXPERT IN:

- Web and mobile
- Embedded technology
- QA/QC

Our solutions have helped many customer from various industries. We can also help you in solving difficulties that slow down your business.

FULL SERVICE – FROM A TO Z
We have an experience in successfully delivering products, from analysis and design phase through implementation up to integration, maintenance and after sales support.

TRANSPARENT
Full transparency of work process and its status to our customers. You have the latest knowledge about design and architecture of product. Decreased costs of introduction of late changes. You are always welcome to talk on skype or on site meeting.

OUR VALUES:
- Transparency - in cooperation and project management
- Quality - of solutions we made
- People - talented and open minded developers create our company
- Flexibility - in business relations with you
- Understanding - of your business needs

WE ARE CLOSER THAN YOU THINK:
SOFTITI is localized in Poland in Wrocław, which is well connected to major European hubs.
Within 2 hours of flight from Prague, Berlin, and more capital cities.

THE BEST DEVELOPERS IN THE WORLD
Poland has one of the best developers in the world ( http://blog.hackerrank.com/which-country-would-win-in-the-programming-olympics/ ). Most of them live and work in Wroclaw. Over 200 of them work for us.

Check how can we help you in growing your business.

Do IT the clear way.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Ostrowskiego 13A
miasto:
53-238 Wrocław
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
717860808
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 89807).
Firmy dolnośląskie

 • Santander Consumer Bank S.A.
  adres: 53-611 Wrocław, ul. Strzegomska 42c
  branża: Banki
  Obecny kształt instytucji jest wynikiem połączenia w 2011 roku z AIG Bank Polska, który od 1998 zdobywał silną pozycję na rynku pożyczek gotówkowych i kredytów ratalnych, a od 2006 systematycznie powiększał liczbę wydanych kart kredytowych. Santander Consumer Bank od 6 lat niezmiennie jest liderem na rynku kredytowania nowych pojazdów. Bank oferuje lokaty terminowe o atrakcyjnym oprocentowaniu - zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. W ofercie znajduje. ...
 • Hydro Energy s.c.
  adres: 58-500 Jelenia Góra, ul. Graniczna 23
  branża: Energetyka
  Firma Hydro Energy s.c. z Jeleniej Góry projektuje, produkuje i serwisuje turbiny wodne i inne urządzenia dla małych elektrowni wodnych. Produkujemy turbiny Kaplana, turbiny Peltona i turbiny Francisa oraz czyszczarki krat. Jesteśmy jedynym producentem turbin Peltona w Polsce. Turbiny Peltona produkujemy dla klientów w Polsce oraz innych krajach EU i Ameryki Płd. Oprócz turbin wodnych opracowaliśmy i wdrożyliśmy oprogramowanie na potrzeby zarządzania MEW. Opracowaliśmy autorski. ...
 • Zenex Skibicka i S-ka
  adres: 54-512 WROCŁAW, ul. Starachowicka 48a
  branża: Znaki drogowe
  Działamy na rynku drogownictwa już od 1995 roku. Od tego czasu, prowadziliśmy produkcję elementów zabezpieczeń drogowych wykonanych z PCV. Nasza linia produkcyjna pieców rotacyjnych do tworzyw sztucznych była przez ten czas dwukrotnie rozbudowywana. Zmieniliśmy również dwukrotnie naszą lokalizację. Z ul. Stanisława Małachowskiego na ul. Paczkowską, kiedy ta lokalizacja okazała się za mała dla naszych potrzeb, przenieśliśmy sie w obecne miejsce na ul. Strachowicką. W. ...
 • GOS Firma Handlowo-Usługowa Tadeusz Gos
  adres: 51-121 WROCŁAW, ul. Baczyńskiego 25
  branża: Maszyny szwalnicze, urządzenia prasowalnicze
  Firma zaopatrzenia krawiectwa. Sprzedaż nici do produkcji odzieży, igieł, materiałów i urządzeń do krojowni, sprzedaż i serwis sprzętu prasowalniczego, krojczego, maszyn do szycia. Metkownice igłowe Dennison, łączniki do metek (ości), Szeroki asortyment pasmanterii dla zakładów krawieckich, usług oraz sklepów pasmanteryjnych.
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak
  adres: 53-678 Wrocław, Dobra 6/8 m. 61
  branża: Doradztwo
  Kancelaria świadczy pomoc prawną w sprawach dochodzenia należności. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego oraz prawa pracy. Z sukcesem podejmujemy się również spraw dotyczących dochodzenia odszkodowań w związku ze zdarzeniami komunikacyjnymi oraz błędami lekarskimi. Łączymy doświadczenie z ugruntowaną, wieloletnią praktyką, zapewniając Klientom najwyższą: jakość usług, profesjonalną obsługę prawną, a tym samym pełną realizację. ...

Firmy z branży Informatyka

 • Idea North Sp. z o.o.
  adres: 54-518 Wrocław, Przednia 50a/7
  Idea North buduje strony internetowe w oparciu o zaawansowany lecz niezwykle prosty w obsłudze system zarządzania treścią stron internetowych (ang. CMS, Content Management System) o nazwie Tangora Web CMS i Tangora Mini. Tangora Web CMS oraz Tangora Mini to niemalże identyczne systemy CMS dla biznesu, które pozwolą szybko zbudować i efektywnie zarządzać stronami internetowymi. Przeznaczone są dla stron reprezentujących najmniejszy nawet biznes do dużych witryn korporacyjnych.. ...
 • RSO sp. z. o. o Lublin
  adres: 20-010 Lublin, Dolna Panny Marii 56/8
  RSO jest agencją interaktywną zajmującą się różnymi formami promocji firmy w internecie. W jej szerokiej ofercie można znaleźć projektowanie i tworzenie stron internetowych na potrzeby firm, tworzenie sklepów internetowych, pozycjonowanie stron www i inne działania mające na celu zwiększenie popularności firmy. RSO oferuje również projektowanie logo dla firm i tworzenie logotypów. Logo wykonane jest zawsze w porozumieniu z klientem, a pracownicy firmy przykładają. ...
 • Agencja Interaktywna Entica Lublin
  adres: 20-010 Lublin, Dolna Panny Marii 56/8
  Agencja interaktywna Entica zajmuje się tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych. Pozycjonowanie stron ma na celu osiągnięcie jak najwyższej pozycji strony w rankingach wyszukiwarek, a co za tym idzie, jej zwiększoną oglądalność. Jest to narzędzie do walki z konkurencją w internecie.
 • GLMPS Komarow Anton
  adres: 30-348 Kraków, ul. Borkowska 27
  Właściciel Anton Komarow, działa na rynku od 2003 roku jako osoba prywatna, a w 2009 założył firmę GLMPS. Zajmujemy się tworzeniem stron flashowych, flash-prezentacji, animacji oraz obróbką video i motion design. Jesteśmy małym zespołem kreatywnych ludzi. Rysujemy, robimy animację i jesteśmy w stanie wykonać gry flashowe. Zespół się składa z grafika po ASP i programisty Action Script. W sposób ciekawy i oryginalny wypromujmy Twoją firmę.
 • DO IT GLOBAL
  adres: 71-441 Szczecin, Cyfrowa 2
  Nasza firma ma bardzo szeroki zakres usług. Jeśli potrzebne jest projektowanie aplikacji to my w tym pomożemy. Jeśli potrzebny jest outsourcing pracowników IT to również możemy wysłać odpowiedniego człowieka. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, bo o branży IT wiemy wszystko, dlatego chętnie Wam możemy pomóc. Zgłoście się po pomoc do nas. Zapraszamy.