Jesteś tutaj: Strona główna » Informatyka » RedX Technology
 
 

RedX Technology

Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne zainteresowane:
korzystaniem z oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą,
zarządzaniem własnym czasem i kontaktami,
tworzeniem własnych serwisów internetowych,
zewnętrznym zarządzaniem strukturą IT.

Dla Państwa potrzeb stworzyliśmy organizer XPM oraz platformę X-WARE, które pozwolą na umiejętne zarządzanie czasem pracy, kontrolę kosztów oraz ich redukcję poprzez efektywne wykorzystanie potencjału firmy. Nasze aplikacje umożliwiają monitorowanie i efektywne zarządzanie pracą pojedynczych osób lub całego zespołu pracowników.
A wszystko to bez konieczności zakupu licencji i instalacji oprogramowania na własnym sprzęcie (SaaS). Wystarczy przeglądarka internetowa oraz dostęp do sieci Internet.

Doradztwo informatyczne,
Administracja serwerów,
Projektowanie sieci informatycznych,
Wdrożenia telefonii internetowej VoIP,
Projektowanie i wdrożenie systemu monitoringu, zintegrowanego z platformą X-WARE,
Zabezpieczanie i ochrona danych,
Tworzenie oprogramowania,
Wdrożenia systemów IT,
Projektowanie stron WWW/grafika,
Help desk i opieka nad strukturą informatyczną firmy,
Serwis komputerowy.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Majolikowa 25/58
miasto:
03-125 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(48) 504 972 601
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 64324).
Firmy mazowieckie

 • FHU MARABUT Specjalistyczny sklep medyczny
  adres: 06-400 CIECHANÓW, ul. Sienkiewicza 32
  branża: Medycyna
  Zajmujemy się sprzedażą sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i sportowego. W ramach zawartych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy wnioski na przedmioty ortopedyczne i sprzęty pomocnicze.Zaopatrujemy w sprzęt rehabilitacyjny i medyczny klientów indywidualnych oraz instytucje takie jak : szpitale, przychodnie, domy pomocy społecznej itd.Naszym celem jest dostarczenie skutecznych rozwiązań medycznych w celu podniesienia jakości życia, szczególnie u osób z trwałą. ...
 • GLOVEX Import i Dystrybucja BHP
  adres: 02-255 WARSZAWA, Krakowiaków 103
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Specjalizujemy się w imporcie i dystrybucji rękawic, odzieży, obuwia roboczego i ochronnego oraz artykułów bhp. - Oferujemy rękawice na wszystkie typy zagrożeń: mechaniczne, chemiczne, termiczne, bakteriologiczne, związane z wibracją, ochroną produktu. - Ubrania robocze i ochronne jak: spodnie, bluzy, kurtki, ocieplacze, odzież przeciwdeszczowa, jednorazową, fartuchy, nakrycia głowy, koszule, czapki letnie, zimowe. - Obuwie typu trzewiki przemysłowe różnych klas, gumowce,. ...
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DRIM Marek Wdowczyk
  adres: 02-670 WARSZAWA, Puławska 238
  branża: Handel detal. za wyjątkiem sprzedaży poj. mech. i motocykli; naprawy art. AGD
  Sklep ezoteryczny "Stragan"
 • Fitness klub Sexy Lejdis
  adres: 04-628 Warszawa, Ul. Alpejska 16
  branża: Fitness
  Fitness klub Sexy Lejdis zaprasza wszystkie Panie do aktywnego spędzania czasu i dbania razem z nami o swoją figurę i kondycję. Oferujemy profesjonalnie prowadzone zajęcia. Między innymi: ABT, TBC, Fat Burning i jako nieliczni LATINO. Przyjdź do nas, a zagwarantujemy, że się nie rozczarujesz.
 • MTM Digital S.c.
  adres: 02-038 WARSZAWA, ul. Akademicka 3/104
  branża: Komputery, oprogramowanie, akcesoria
  Producent i dystrybutor programów dla budownictwa. Oferujemy między innymi programy do: kosztorysowania, przedmiarowania, projektowania, wyceny inwestycji, świadectw energetycznych ... oraz wydawnictwa i bazy cenowe.

Firmy z branży Informatyka

 • IT Clue - pozycjonowanie stron
  adres: 62-200 Gniezno, Bluszczowa 2d
  Firma IT Clue Sp. z o. o. to zespół informatyków o bogatej i wszechstronnej wiedzy z dziedzin takich jak tworzenie i pozycjonowanie stron oraz szeroko rozumiane wsparcie informatyczne firm. Służymy Państwu naszym doświadczeniem w rozwiązywaniu licznych problemów informatycznych. Nasz zespół informatyczny składa się z doświadczonej i kompetentnej kadry. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu pełen zakres usług najwyższej jakości z zakresu projektowania,. ...
 • Codasolutions Obsługa informatyczna firm
  adres: 61-005 Poznań, Główna 6/202
  Firma Codasolurions dostarcza wysokiej jakości usługi informatyczne dla firm. Wspieramy wielu użytkowników, wdrażamy specjalistyczne systemy informatyczne, zawsze służymy radą. Oferujemy naszym klientom obsługę informatyczną firm, bezpieczeństwo i backup danych, budowę i administrację sieci komputerowych, jak również wynajem i sprzedaż sprzętu komputerowego. Na terenie Poznania świadczymy darmowy dojazd do firmy. Stosujemy zasadę 100% satysfakcji.
 • Webex.pl - Internet Kompleksowo
  adres: 98-100 Łask, Okup Mały,Rolnicza 2A
  Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w internecie. - pozycjonowanie stron www - kampanie reklamowe (Facebook, AdWrods) - zarządzanie reputacją - content marketing - tworzenie stron www - optymalizacja konwersji - social media marketing Chcesz wypromować swoją firmę w internecie? Zadzwoń do nas!
 • POGOTOWIE KOMPUTEROWE 24H eComp24
  adres: 46-100 Namysłów, Reymonta 84a/10
  Jesteśmy pogotowiem komputerowym, dlatego świadczymy i realizujemy usługi całodobowo (24 godziny) przez 7 dni w tygodniu bez względu na weekendy, czy święta. Na terenie całego Powiatu Namysłowskiego.
 • MercuryWeb
  adres: 80-299 Gdańsk, Ariadny 6/10
  Szukasz profesjonalnej firmy pozycjonującej? Wobec tego, idealnie się składa, bo właśnie na nią trafiasz. Mamy przyjemność namówić do zapoznania się z elementami przygotowanej przez nas oferty. Poza kompleksowymi rozwiązaniami, które wywindują twą stronę www w rezultatach Google, możemy się też zająć kreacją twojej firmowej strony od podstaw. Zrób krok do przodu, skontaktuj się już dzisiaj.