Jesteś tutaj: Strona główna » Informatyka » RedX Technology
 
 

RedX Technology

Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne zainteresowane:
korzystaniem z oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą,
zarządzaniem własnym czasem i kontaktami,
tworzeniem własnych serwisów internetowych,
zewnętrznym zarządzaniem strukturą IT.

Dla Państwa potrzeb stworzyliśmy organizer XPM oraz platformę X-WARE, które pozwolą na umiejętne zarządzanie czasem pracy, kontrolę kosztów oraz ich redukcję poprzez efektywne wykorzystanie potencjału firmy. Nasze aplikacje umożliwiają monitorowanie i efektywne zarządzanie pracą pojedynczych osób lub całego zespołu pracowników.
A wszystko to bez konieczności zakupu licencji i instalacji oprogramowania na własnym sprzęcie (SaaS). Wystarczy przeglądarka internetowa oraz dostęp do sieci Internet.

Doradztwo informatyczne,
Administracja serwerów,
Projektowanie sieci informatycznych,
Wdrożenia telefonii internetowej VoIP,
Projektowanie i wdrożenie systemu monitoringu, zintegrowanego z platformą X-WARE,
Zabezpieczanie i ochrona danych,
Tworzenie oprogramowania,
Wdrożenia systemów IT,
Projektowanie stron WWW/grafika,
Help desk i opieka nad strukturą informatyczną firmy,
Serwis komputerowy.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Majolikowa 25/58
miasto:
03-125 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(48) 504 972 601
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 64324).
Firmy mazowieckie

 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DRIM Marek Wdowczyk
  adres: 02-670 WARSZAWA, Puławska 238
  branża: Handel detal. za wyjątkiem sprzedaży poj. mech. i motocykli; naprawy art. AGD
  Sklep ezoteryczny "Stragan"
 • Centrum Szkoleniowe Green Pencil
  adres: 07-200 Wyszków, Kościuszki 38
  branża: Szkolenia, kursy
  Zapraszamy na szkolenia językowe i kursy artystyczne (witraż, rzeźba, malarstwo, sztukateria, tworzenie biżuterii). Na kursach komputerowych można nauczyć się obsługi komputera, programów biurowych (Word, Excel, Power Point), jak również nauczyć się tworzyć strony internetowe (CMS Joomla, WordPress)
 • APD Agnieszka Dębska
  adres: 03-984 Warszawa, Umińskiego 5
  branża: Oświetlenie, lampy
  Nasza firma w branży artykułów oświetleniowych działa już od roku 2007. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia pełnej oferty naszego sklepu internetowego, w którym zgromadziliśmy przeszło 15 tysięcy modeli lamp do domu, biura i na zewnątrz. Dostępne u nas artykuły pochodzą od znanych marek, między innymi Eglo, Massive, Astro, Eseo, Paul Neuhaus. Zapewniamy konkurencyjne ceny i bezpieczne oraz szybkie przesyłki. Oferta: Lampy do salonu Lampy kuchenne Lampy do. ...
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DRIM Marek Wdowczyk
  adres: 02-670 WARSZAWA, Puławska 238
  branża: Handel detal. za wyjątkiem sprzedaży poj. mech. i motocykli; naprawy art. AGD
  Sklep ezoteryczny "Stragan"
 • RSO-Media
  adres: 02-372 Warszawa, ul. Opaczewska 26/21
  branża: Informatyka
  Jeśli nasz plan zaistnienia w Internecie będzie przemyślany i kompleksowy, pomoże to w rozwoju firmy, zagwarantuje nowych klientów i przyniesie satysfakcjonujące zyski. Do najbardziej skutecznych pomysłów na reklamę zaliczają się strony internetowe, dzięki którym oferta może dotrzeć do największej ilości klientów. W związku z tym posiadanie profesjonalnej strony internetowej jest w dzisiejszych czasach koniecznością.

Firmy z branży Informatyka

 • JW Mobile Development
  adres: 87-100 Toruń, ul. Grudziadzka 44
  Atrakcyjne i funkcjonalne aplikacje mobilne to doskonałe narzędzia do podnoszenia efektywności biznesu. Jest to oprogramowanie działające na urządzeniach przenośnych, takich jak telefony komórkowe, smartfony i tablety. Oprogramowanie tego typu to nie tylko rozrywka i multimedia ale coraz częściej specjalistyczne narzędzia znajdujące zastosowanie w biznesie. Dzięki aplikacjom mobilnym możliwa jest prezentacja produktów i usług bezpośrednio u klienta, jest możliwa wymiana. ...
 • net place
  adres: 31-455 Kraków, Ułanów 46/153
  Rozpoczynasz biznes i potrzebujesz strony www, sklepu internetowego, fanpage. Napisz do nas pomożemy Ci stworzyć i wypromować Twoje miejsce w sieci. Dzięki naszym działaniom zaistniejesz w internecie i zdobędziesz potencjalnych klientów, którzy pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes. Dodatkowo przeprowadzamy kampanie mailingowe oraz tworzymy grafiki do internetu.
 • Nicesoft Sp. z o.o.
  adres: 30-148 Kraków, Samuela Bogumiła Lindego 1C
  Nicesoft Sp. z o.o. specjalizuje się w systemach zarządzania informacją w organizacji. Praca grupowa, komunikacja, elektroniczna archiwizacja i obieg dokumentów. Praktyczne rozwiązania informatyczne. Jesteśmy głównymi partnerami handlowymi i wdrożeniowymi w Polsce dla takich marek jak M-Files, Intrexx oraz Chronoscan. Obieg dokumentów i elektroniczne archiwum z możliwością zarządzania dokumentami, wersjami i rewizjami. Zarządzanie projektami i procesami biznesowymi w organizacji.
 • TURBOHOST - Hosting, domeny, serwery
  adres: 35-010 Rzeszów, ks. jałowego 6A
  TURBOHOST zapewnia stabilny i niezawodny hosting dla podmiotów gospodarczych, jak i osób prywatnych. Najwyższej jakości usługi domenowe i hostingowe. Rejestracja domeny, przedłużanie, transfer domen od innych akredytowanych rejestratorów, cesje domen, bezpłatne wydawanie kodów authinfo. Więcej na temat usług domenowych znajdziesz na https://turbohost.pl/uslugi/domeny/ Niezawodny i stabilny hosting. Co zyskujesz korzystając z usług TURBOHOST: - najnowsze wersje php, -. ...
 • Panoramy360.eu
  adres: 43-300 Bielsko-Biała, pl. Wolności 9
  Najnowocześniejsza obecnie forma prezentacji obiektów hotelowych i gastronomicznych: spacer wirtualny, czyli kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt zdjęć panoramicznych, połączonych w interaktywny spacer, dzięki któremu można przenosić się pomiędzy jednym a drugim zdjęciem panoramicznym. Zostaw konkurencję daleko w tyle oferując swoim klientom możliwość wirtualnego zapoznania się z Twoją ofertą. Zdjęcia panoramiczne pokażą to, czego nigdy nie uda się uzyskać przy. ...