Jesteś tutaj: Strona główna » Informatyka » PDConstruction Tomasz Przybylski
 
 

PDConstruction Tomasz Przybylski

PDConstruction - firma zajmująca się tworzeniem dokumentacji, wizualizacji, projektów głównie związanych z branżą inżynierską. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę firmową gdzie jest wszystko szczegółowo i ilustrowanie opisane :-)

Dane adresowe firmy

adres:
Świątniczki 5
miasto:
61-324 Poznań
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
52.3404885, 17.0115276

Dane kontaktowe

www:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 69356).
Firmy wielkopolskie

 • Mastercomp.pl
  adres: 60-523 Poznań, Dąbrowskiego, 75
  branża: Informatyka
  Firma Mastercomp z Wielkopolski proponuje zakładom pracy doradztwo w zakresie serwisu informatycznego, oprogramowania, a także dostarczania osprzętowania. Pierwszorzędna jakość usług, odpowiednie kwalifikacje, a także sprawdzone rozwiązania zagwarantują pomoc informatyczną na sastysfakcjonującym stopniu. Klientom proponujemy indywidualne rozwiązania, które wpłyną na zmniejszenie zbędnych wydatków w firmie.
 • STILL Polska Sp. z o.o.
  adres: 62-023 Gądki, ul.Składowa 11, Żerniki
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  STILL - jest wiodącym dostawcą inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej. STILL oferuje wózki widłowe, podnośniki paletowe, gęstą sieć serwisową, rozwiązania software, usługi finansowe oraz inne rozwiązania systemowe logistyki wewnątrzzakładowej.
 • Sisem
  adres: 60-529 Poznań, Jana Henryka Dąbrowskiego 77A
  branża: Reklama i marketing
  Pozycjonowanie stron internetowych to jedno z najczęściej stosowanych działań marketingowych dla wypromowania firmy w internecie. Jest to bardzo opłacalny proces, ponieważ poprawia pozycję i widoczność strony internetowej w sieci, co daje wyraźne efekty w zwiększeniu liczby potencjalnych klientów. Agencja Sisem specjalizuje się w pozycjonowaniu stron www i sklepów internetowych. Specjaliści agencji oferują również kampanie reklamowe, do których należy Bing Ads, Facebook Ads. ...
 • SINTUR Sp. z o.o.
  adres: 62-700 Turek, Szadów Pański 34
  branża: Produkcja
  Firma Sintur sp. z o.o. z siedzibą w Szadowie Pańskim 34 k/Turku zajmuje się: - usługowym cynkowaniem galwanicznym (najnowocześniejsza linia technologiczna w regionie) - produkcją wyrobów dla energetyki (IZO, BZO, uziemiacze) - produkcją podzespołów dla przemysłu chłodniczego (parowniki, sandwiche, hot pipes, rurki powrotne)
 • LEVANT Import-Export
  adres: 60-179 POZNAŃ, ul. Smoluchowskiego 11A
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Nasze marki: Sandra (owoce i warzywa w puszkach), Splendor (owoce i warzywa w puszkach), Ahmad Tea London, Akbar Tea, Rademaker (holenderskie paluszki czekoladowe), Jules Destrooper (belgijskie ciastka), Jacali (belgijskie czekoladki i praliny), Wanted (produkty Tex-Mex), Kimbo (włoska kawa), Castania (bakalie z Libanu), Garden Chtoura (produkty kuchni libańskiej).

Firmy z branży Informatyka

 • INFOX Henryk Kopiec
  adres: 35-064 RZESZÓW, ul. Mickiewicza 12
  Od 1993 roku zajmujemy się organizowaniem szkoleń oraz sprzedażą i wdrażaniem oprogramowaniem do księgowości, kadr i płac, fakturowania, prowadzenia gospodarki magazynowej. Oferujemy również pełną obsługę informatyczną firm. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zespół wykwalifikowanych informatyków i wykładowców są gwarancją najwyższego poziomu usług. EDUKACJA I INFORMATYKA - claim, zawarty w logo INFOX, określa naszą działalność, na którą składają się dwa. ...
 • Agendo Sp. z o.o.
  adres: 35-068 Rzeszów, ul. Grunwaldzka 19 / 203
  Firma zajmuje tworzeniem oprogramowania dla firm, czyli CRM i ERP. Także od kilkunastu lat tworzymy profesjonalne strony internetowe dla podmiotów prywatnych, branży eCommerce czy dla instytucji państwowych. Dodatkowo firma ma własny zespół specjalistów od marketingu internetowego, dlatego oferujemy także pozycjonowanie stron, usługi związane z social media itp.
 • VOL Sp. z o.o. Sp.k.
  adres: 60-451 Poznań, Dąbrowskiego 553
  Firma VOL od 1991 roku z powodzeniem projektuje i wdraża sieci komputerowe oraz rozwiązania serwerowo-macierzowe od renomowanych producentów i dystrybutorów rynkowych. Dostarczamy bezpieczne rozwiązania umożliwiające niezakłóconą pracę systemów IT. W ramach profesjonalnych usług zapewniamy serwis i wsparcie techniczne naszych inżynierów, outsourcing IT, audyty sieci i bezpieczeństwa, a także kompleksowe zarządzanie projektami. Nasi Specjaliści dostosują ofertę do potrzeb. ...
 • Firma Handlowo-Usługowa Softmix
  adres: 97-300 Piotrków Trybunalski, Sienkiewiczka 21
  Firma "Softmix" świadczy kompleksowe usługi informatyczne, serwis komputerowy dla firm i użytkowników domowych. Wykonujemy naprawę i modernizację komputerów, instalacje systemów operacyjnych oraz programów antywirusowych. Doradztwo w zakresie sprzętu i oprogramowania. Profesjonalnie, Kompleksowo, Atrakcyjnie cenowo.
 • Usługi Informatyczne Bydgoszcz
  adres: 86-014 Sicienko, Ul. Mochle 159
  Pogotowie Informatyczne Bydgoszcz - Okapi24 - oto specjaliści, jacy pomogą Twojej firmie, kiedy pojawi się problem z pecetami czy też uwolnią Cię od problemu, kiedy pojawi się nieodzowność zatrudnienia speców od obsługi IT. Naprawy hardware i software, odświeżenie sieci, pomoc w usuwaniu awarii systemów operacyjnych i wiele więcej - jeśli szukasz obeznanych informatyków z Bydgoszcz - Okapi24 to właściwy wybór - serdecznie zapraszamy na domenę internetową, gdzie znajduje. ...