Jesteś tutaj: Strona główna » Informatyka » JKS - Usługi Informatyczne
 
 

JKS - Usługi Informatyczne

Firma JKS – istnieje na rynku od 2001 roku i w trakcie swojej działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie szeroko rozumianych usług informatycznych.
Opieka Informatyczna to między innymi:
- naprawa i serwis komputerów
- rozbudowa i modernizacja sprzętu komputerowego
- konserwacja i czyszczenie sprzętu komputerowego
- instalacja i aktualizacja oprogramowania
- naprawa, instalacja i konfiguracja urządzeń peryferyjnych
- pogotowie komputerowe u Klienta
- sprzedaż sprzętu komputerowego
- tworzenie i modernizacja sieci LAN / WAN
- konfiguracja sieci, dostępu do Internetu i poczty email
- helpdesk – pomoc telefoniczna naszym Klientom
Oraz szereg innych usług informatycznych …
Jesteśmy konkurencyjni cenowo, usługi wykonujemy szybko i solidnie, mamy dobry kontakt z Klientem
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dane adresowe firmy

adres:
Krucza 23/31
miasto:
00-525 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
52.2274569, 21.0174904

Dane kontaktowe

telefon(y):
791-042-458
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 69774).
Firmy mazowieckie

Firmy z branży Informatyka

 • AutoID Polska S.A.
  adres: 31-353 Kraków, Wł. Żeleńskiego 103
  Jesteśmy na polskim rynku od 1999 r. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań związanych z automatyczną identyfikacją. Zajmujemy się analizą, projektowaniem a następnie wdrożeniem systemu i sprzętu oraz serwisem. Bardzo dobrze znamy rynek, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najlepsze, nowoczesne rozwiązania. Zapraszamy na naszą stronę internetową!
 • Inprox Sp. z o.o.
  adres: 80-419 Gdańsk, Stanisława Dubois 2A
  Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm, oferujących kompleksową obsługę informatyczną (Outsourcing IT) oraz tworzenie systemów WWW i aplikacji mobilnych na wszystkie platformy. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, wyróżniamy się indywidualnym podejściem oraz dużym doświadczeniem. Zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Obsługujemy zarówno małe, jak i bardzo duże firmy z różnych gałęzi gospodarki.
 • IT SERWIS Jarosław Kurs
  adres: 71-210 Szczecin, ul. Żołnierska 5a
  Serwis sprzętu komputerowego. Firma specjalizuje się w naprawie i konserwacji m.in.: laptopów, komputerów PC, tabletów, monitorów LCD, ploterów oraz innych sprzętów branży IT. Ponadto firma wykonuje serwis systemów operacyjnych, usuwania wirusów, robaków i trojanów oraz odzyskiwania utraconych danych. Firma świadczy usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Daje gwarancję na wykonane usługi. Wykonuje naprawy w sytuacjach, w których inne serwisy nie poradziły sobie. . ...
 • IT Software Engineering
  adres: 86-031 Osielsko, Głogowa 5
  Projektujemy i wykonujemy na indywidualne zamówienia systemy informatyczne dostosowane do specyfikacji konkretnej firmy lub instytucji. Każdy projekt poprzedzamy konsultacjami z Klientem i szczegółową analizą możliwości technicznych i organizacyjnych. - dedykowane rozwiązania informatyczne, - tworzenie i rozbudowa serwisów internetowych, - programowanie aplikacji internetowych, - programowanie aplikacji desktopowych, - projektowanie i instalacja baz danych -. ...
 • GLMPS Komarow Anton
  adres: 30-348 Kraków, ul. Borkowska 27
  Właściciel Anton Komarow, działa na rynku od 2003 roku jako osoba prywatna, a w 2009 założył firmę GLMPS. Zajmujemy się tworzeniem stron flashowych, flash-prezentacji, animacji oraz obróbką video i motion design. Jesteśmy małym zespołem kreatywnych ludzi. Rysujemy, robimy animację i jesteśmy w stanie wykonać gry flashowe. Zespół się składa z grafika po ASP i programisty Action Script. W sposób ciekawy i oryginalny wypromujmy Twoją firmę.