Jesteś tutaj: Strona główna » Imprezy, przyjęcia » Eventowo » kontakt z firmą
 
 

Kontakt z firmą Eventowo

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą Eventowo, prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
Eventowo
Miasto:
60-009 Poznań
Adres:
ul. Kotowo 60E
Województwo:
Formularz kontaktowy

Imie i Nazwisko:
E-mail:
Telefon
Treść:
Zabezpieczenie:
Prześlij kopie wiadomości na mój adres e-mail
 
 
Firmy wielkopolskie

 • LITTLE APPLE,SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO, AGATA TOMIAK
  adres: 64-200 Wolsztyn, RYNEK 16
  branża: Edukacja
  PROWADZIMY ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZARÓWNO DLA DZIECI, MŁODZIEŻY,A TAKŻE DOROSŁYCH NA KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA. NAUKA ODBYWA SIĘ W MAŁYCH 5-6 OSOBOWYCH GRUPACH BĄDŹ W SYSTEMIE INDYWIDUALNYM. W KURSACH NACISK KŁADZIEMY PRZEDE WSZYSTKIM NA KOMUNIKACĘ, CO UŁATWIĆ MA NASZYM SŁUCHACZOM SWOBODNE POROZUMIEWANIE SIĘ W JĘZYKU OBCYM. w NASZEJ SZKOLE KAŻDY UCZEŃ TRAKTOWANY JEST INDYWIDUALNIE, PRZYSTOSOWUJEMY SIĘ DO JEGO POTRZEB CO POMAGU MU LEPIEJ PRZYSWOIĆ SOBIE. ...
 • Elektronarzędzia
  adres: 60-128 Poznań, http://www.tech-poznan.pl
  branża: Elektrotechnika
  TECH Poznań to firma prowadzącą sprzedaż urządzeń do obróbki różnych materiałów (drewna, stali, szkła, kamienia, plastiku). Od kilku lat badamy ukazywanie się nowych rozwiązań dla przemysłu i rzemiosła. Prezentujemy Państwu propozycję materiałów ściernych, tarcz szlifierskich. Współpracujemy z liderami na tym rynku, takimi jak 3M. Przeprowadzamy także nieodpłatne szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu korzystania z elektronarzędzi i maszyn.
 • Ceremonia pogrzebowa - Universum
  adres: 61-777 Poznań, Woźna 15a
  branża: Usługi pogrzebowe
  W chwili gdy tracimy kogoś bliskiego najmniej trudno myśleć o sprawach organizacyjnych ceremonii pogrzebowej, jednak jest to obowiązek, który jesteśmy winni bliskim, którzy nas opuścili. Ceremonia pogrzebowa z Universum w poznaniu to profesjonalne rozwiązanie twojego problemu. Ceremonie pogrzebowe ostatniego pożegnania organizujemy przede wszystkim na cmentarzach komunalnych Poznania. Jednak, na życzenie klienta, możemy przygotować ceremonię na cmentarzu parafialnym.. ...
 • STILL Polska Sp. z o.o.
  adres: 62-023 Gądki, ul.Składowa 11, Żerniki
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  STILL - jest wiodącym dostawcą inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej. STILL oferuje wózki widłowe, podnośniki paletowe, gęstą sieć serwisową, rozwiązania software, usługi finansowe oraz inne rozwiązania systemowe logistyki wewnątrzzakładowej.
 • LEVANT Import-Export
  adres: 60-179 POZNAŃ, ul. Smoluchowskiego 11A
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Nasze marki: Sandra (owoce i warzywa w puszkach), Splendor (owoce i warzywa w puszkach), Ahmad Tea London, Akbar Tea, Rademaker (holenderskie paluszki czekoladowe), Jules Destrooper (belgijskie ciastka), Jacali (belgijskie czekoladki i praliny), Wanted (produkty Tex-Mex), Kimbo (włoska kawa), Castania (bakalie z Libanu), Garden Chtoura (produkty kuchni libańskiej).

Firmy z branży Imprezy, przyjęcia

 • Creators
  adres: 09-411 Płock, Zglenickiego 42 bud. K lok.120
  Firma CREATORS oferuje: Profesjonalną obsługę techniczną imprez kulturalnych i rozrywkowych w zakresie oprawy muzycznej, oraz nagłaśniania: bali, 18-stek, imprez firmowych, studniówek, szkolnych dyskotek, imprez klubowych, plenerowych, meczów, konferencji, wystaw, targów itp. Nagłaśniamy również zespoły muzyczne, chóry itp. Gatunek prezentowanej przez nas muzyki zawsze dobieramy według życzenia i gustu klienta- możliwe również specjalne utwory na życzenie. Istnieje. ...
 • Sławomir Brudziński
  adres: 87-140 Chełmża, Frelichowskiego 14 m 17
  Prowadzę zabawy taneczne, wesela oraz konkursy i zabawy integracyjne. Jako Dj skończyłem kurs który uskutecznia moje działania w dziedzinie kreowania świetnej zabawy zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ponad ponad dwudziestu latach działalności na rynku Polskim jak i zagranicznym Dj Saw może pochwalić się mnóstwo świetnie zorganizowanych imprez.
 • DJ Tommy
  adres: 60-101 Poznań, ul. Strzlecka 5
  DJ Tommy to doświadczony DJ oraz wodzirej, swoje doświadczenie zbierał grając przeróżne imprezy wesela, urodziny, imprezy firmowe czy bale szkolne. Prowadzi imprezę i porywa wszystkich gości do zabawy. Impreza to jego żywioł a on nad nim panuje. Profesjonalne nagłośnienie wiodących marek Indywidualnie dobrany repertuar muzyczny Dojazd w wybrane miejsce przez klienta Oświetlenie LED, oświetlenie sali Poprowadzenie zabaw do wyboru
 • Baza Dziecka Sp. z o.o.
  adres: 60-409 Poznań, http://www.baza-dziecka.pl
  Ciekawe i interesujace wydarzenia dla dzieci. Dobre miejsca dla rodzin z dziećmi. Szukasz inspiracji na weekend - bazadziecka pomożę Ci znaleźć ciekawe warsztaty, festyny i imprezy dla dzieci. Inspirujące zajęcia dodatkowe dla młodzieży. Najnowsze artykuły o wychowaniu dzieci, rodzinie. Polecamy kroniki rodzinne - możesz zacząć opisywać siebie i swoja rodzinę.
 • 3Sports & Events Sp. z o.o.
  adres: 80-404 Gdańsk, Mikołaja Reja 3
  3Sports & Events to młoda i prężnie rozwijająca się firma tworzona przez ludzi z kilkuletnim doświadczeniem na rynku eventowym. Organizujemy m.in. imprezy integracyjne, eventy promocyjne, konferencje. Dysponujemy flotą 18 jachtów regatowych Laser Bahia.