Sanbud

Na powierzchni 1000m2 ulokowanej na terenie 6000m2 oferujemy tysiące najwyższej jakości artykułów sanitarno-hydraulicznych, wyposażenia kuchni i łazienek, budowlanych, glazury, oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Warszawska 214
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(22) 424 33 33
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 
brak

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 63931).
Firmy mazowieckie

 • LIDEX Sp. z o.o.
  adres: 04-404 WARSZAWA, ul. Republikańska 24a
  branża: Tłumaczenia
  LIDEX to lider polskiego rynku usług komunikacji językowej od 1989 roku. W naszej ofercie: *tłumaczenia pisemne, *tłumaczenia ustne, *językowa i techniczna obsługa konferencji i eventów i wszelkich imprez międzynarodowych lub firmowych, *usługi filmowe i graficzne, wzbogacające wykonywane przez nas tłumaczenia i obsługę konferencji * oraz inne usługi towarzyszące i związane z wyżej wymienionymi.
 • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Wieczorek Łukasz
  adres: 05-200 Wołomin, Watykańska 1
  branża: Warsztaty samochodowe, serwisy naprawcze
  Prowadzimy renomowaną Okręgową Stację Kontroli Pojazdów Wołomin – Majdan. Przeprowadzamy badania techniczne samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, motocykli, autobusów, ciągników i przyczep. Oprócz przeprowadzania badań technicznych pojazdów oferujemy również naprawy samochodów osobowych i ciężarowych. Wykonujemy remonty kapitalne silników, wklejamy szyby samochodowe, naprawiamy układy zawieszenia i wiele innych. Oferowane usługi: - diagnostyka pojazdów -. ...
 • Ebe Komputery
  adres: 04-464 WARSZAWA, ul.Chełmżyńska 180
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  Wykonywujemy strony internetowe, oferujemy usługi hostingowe, zakup domen, promocję strony w internecie - pozycjonowanie i linki sponsorowane.
 • MTM Digital S.c.
  adres: 02-038 WARSZAWA, ul. Akademicka 3/104
  branża: Komputery, oprogramowanie, akcesoria
  Producent i dystrybutor programów dla budownictwa. Oferujemy między innymi programy do: kosztorysowania, przedmiarowania, projektowania, wyceny inwestycji, świadectw energetycznych ... oraz wydawnictwa i bazy cenowe.
 • Sklep BHP i POZ
  adres: 09-300 Żuromin, ul. Wyzwolenia 59D
  branża: BHP
  W naszym sklepie internetowym znajdziecie produkty, które są związane z BHP i PPOŻ. Oferujemy szeroki wybór, jeżeli chodzi o akcesoria dla straży pożarnej czy policji. Znajdziecie u nas również zestawy do prac na wysokości, urządzenia samohamowne, gaśnice, koce gaśnicze i wiele więcej. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością oraz przyzwoitą ceną. Staramy się zaspokoić potrzeby każdego klienta, dlatego nasza oferta jest bardzo urozmaicona. Z pewnością. ...

Firmy z branży Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.

 • MUSTANG Janusz Kiepura
  adres: 31-810 Kraków, os.Strusia 18/326
  Firma MUSTANG zajmuje sie handlem złomem metali kolorowych.
 • Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym AGROMA Sp. z o.o.
  adres: 05-800 Pruszków, ul. Przejazdowa 21A
  Sprzedaż hurtowa kosiarek, pilarek, elektronarzędzi, odśnieżarek, kosiarek samojezdnych, odkuzraczy do liści, serwis i naprawa urządzeń, części zamienne.
 • TOMIKA s.c
  adres: 05-084 Leszno, Warszawska 3
  Rakle do wklęsło-, flekso- i tampondruku, produkcji amerykańskiej firmy Benton Graphics.
 • OPAKO SERWIS Artur Kowalczyk
  adres: 03-455 WARSZAWA, ul. Namysłowska 8/Bud.2
  Nasza firma zajmuje się dystrybucją opakowań użytkowych tj : reklamówek HD i LD, worków na śmieci HD i LD, rękawic, folii AL i PE, ścierek, mopów, gąbek, zmywaków, gumek recepturek, art. dla małej gastronomii oraz usługami towarowego transportu drogowego na terenie Polski. Wykonujemy również prace związane z montażem elewacji zewnętrznych : szkło-aluminium oraz konstrukcje szybów windowych wewnętrznych i zewnętrznych.
 • Contact Center Sp. z o.o.
  adres: 85-240 Bydgoszcz, Kraszewskiego 1
  Conact Center Sp. z o.o. to firma świadcząca kompleksowe usługi telemarketingowe. Zajmujemy sie całościową obsługą Klienta w ramach realizowanego projektu. Zespół doświadczonych i wyszkolonych konsultantów dociera do niezliczonej ilości potencjalnych nabywców dziennie. Posiadamy własne zaplecze magazynowe oraz centrum logistyczne, co daje pewność, że zamówienia realizowane są natychmiastowo.