PB TECHNIK Sp. z o.o.

PB Technik Sp. z o.o. jest polską firmą, która istnieje na naszym rynku od 1991 r.

Zajmujemy się dostawami linii technologicznych, urządzeń i materiałów. Oferujemy nie tylko maszyny, lecz również kompleksowe rozwiązania i technologie, oraz pomoc we wdrażaniu procesów produkcyjnych. Poprzez współpracę z firmą leasingową możemy zaoferować zakup urządzeń w leasingu.

W celu zapewnienia krótkich terminów dostaw i wygody naszych klientów, posiadamy własny magazyn sprzedawanych towarów, w szczególności materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych do maszyn.


PB Technik posiada własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce na sprzedawane maszyny i urządzenia. Nasi pracownicy serwisu oprócz wiedzy potrzebnej do napraw, posiadają doświadczenie w ustawianiu procesów produkcyjnych i technologicznych, niezbędne przy instalacji maszyn i wdrażaniu produkcji.

Każdego roku firma zwiększa swój obrót i zyski, co pozwala na inwestowanie w naszą przyszłość i rozwój. W 2003 roku zakończyliśmy pomyślnie wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Z początkiem 2004 rozpoczęliśmy wdrażanie zintegrowanego oprogramowania SAP, w celu zwiększenia efektywności obsługi klienta, sprzedaży i zarządzania firmą, oraz dostosowania do wymogów Unii Europejskiej.

Oferujemy:

Maszyny:

do obcinania i formowania wyprowadzeń elementów elektronicznych
do integracji linii montażowych: transportery, loadery, unloadery
sitodrukarki past i klejów
dozowniki past i klejów
do montażu powierzchniowego: ręczne, półautomatyczne, automatyczne
piece do lutowania rozpływowego
agregaty lutownicze
do inspekcji optycznej płytek: mikroskopy, wizyjne systemy pomiarowe, kontrola BGA
testery in-circuit, funkcyjne
stanowiska naprawcze płytek wykonanych w technologii SMD
ekologiczne systemy do mycia płytek, szablonów, palet do agregatów lutowniczych
do rozcinania płytek z multibloków: ręczne i elektryczne

Materiały:

pasty i kleje do montażu powierzchniowego
cyna i druty do lutowania
topniki
ekologiczne środki myjące
papier w rolkach i środki myjące do sitodrukarek automatycznych
igły testowe
Wyposażenie:
stacje lutownicze i lutownice, odsysacze cyny
antystatyczne kontenery i stojaki do płytek
materiały antystatyczne: maty, opaski, testery antystatyki
podajniki i ssawki do automatów montażowych SMD
profilomierze

Godziny otwarcia
Pn. - Pt.: 08:00-16:00


Akceptowane formy płatności
gotówka

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
ul. Zwoleńska 45
miasto:
04-761 WARSZAWA
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

www:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 
brak

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 30678).
Firmy mazowieckie

 • Fami Polska sp. z o.o.
  adres: 26-600 Radom, ul. Wielkopolska 3E
  branża: Meble metalowe
  Jesteśmy firmą o nazwie Fami, która swoimi początkami sięga dokładnie roku 1929, kiedy to po raz pierwszy powstał mały zakład metalowy. Obecnie jednak zajmujemy się produkcją na znacznie większą skalę - światową. Nasze oddziały znajdują się w Niemczech, Szwajcarii, Austrii oraz w Chinach. W Polsce nasz oddział znajduje się nigdzie indziej jak tylko w Radomiu. Specjalizujemy się w produkcji pojemników metalowych, pojemników plastikowych, szaf BHP oraz stołów. ...
 • Kancelaria Prawna - obsługa prawna
  adres: 02-316 Warszawa, Kaliska 23 lok. U1
  branża: Księgowość
  Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy oferują szerokie kompetencje, pełną dyskrecję, a także zaangażowanie w każdą sprawę. Dla nas prawo jest czymś więcej, niż tylko pracą, dlatego staramy się rozwiązywać nawet te najbardziej skomplikowane problemy i pomóc każdemu, kto zwróci się do nas z prośbą. Odnajdujemy się w wielu dziedzinach prawa, co w całości tworzy kompetentny zespół. Gwarantujemy indywidualne rozpatrzenie. ...
 • MERCATOR Tomasz Jaworski
  adres: 00-544 WARSZAWA, ul. Wilcza 29a/4
  branża: Przemysłowe maszyny i urządzenia
  Zajmujemy się importowaniem profesjonalnego sprzętu głównie dla przemysłu maszynowego, hutniczego i energetycznego. W naszej ofercie znajdują się akcesoria techniki prózniowej takie jak pompy, przyssawki, chwytaki, także transportery kabli, peszle i dławiki. Oferujemy osprzęt obrabiarkowy oraz technologie uszczelniania i naprawy odlewów, w tym własne opracowania masy szpachlowej do odlewów żeliwnych i lakieru elektroprzewodzącego do zastosowań galwanicznych. Dostarcza. ...
 • Room69
  adres: 04-359 Warszawa, Kobielska 14/2
  branża: Bielizna
  Erotyka kojarzy nam się ze spędzaniem czasu w łóżku ze swoim partnerem, lub partnerką. Co jednak zrobić, gdy czas ten nie wzbudza już takich emocji, jak kiedyś? W uatrakcyjnieniu tych chwil pomogą z pewnością oferowane przez nas - zarówno dla pani, jak i pana - gadżety i bielizna erotyczna. Produkowane ze smakiem i wyczuciem ubrania, kosmetyki i kostiumy - Room69 jest jak idealnie dobrana szczypta pieprzu do potrawy. Oferowane produkty: - Legginsy - Akcesoria i Gadżety -. ...
 • Stanley Gibson Polska Sp. z o.o.
  adres: 00-876 Warszawa, Ogrodowa 58
  branża: Gosp. łowiecka, hodowla i pozyskiwanie zwierz. łown. oraz pokrewna dział. usług.
  handel hurtowy, mięso, przetwory mięsne, wieprzowina, wołowina, drób

Firmy z branży Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.

 • SENSIM Jakub Ławrynowicz
  adres: 11-001 Dywity, Różnowow 62e
  Profesjonalne środki czystości oraz maszyny czyszczące. Zamiatarki, zmywarki do posadzek, myjki wysokociśnieniowe. Kranzle, Adiatek, Stozlenberg. W ofercie również 2 linie odkurzaczy profesjonalnych SOTECO oraz GHIBLI, jak również odkurzacze przemysłowe.
 • Solar Polska Sp. z o.o.
  adres: 92-412 Łódź, Rokicińska 162
  Solar Polska to sieć nowoczesnych hurtowni elektronicznych. Oferujemy sprzedaż on-line, wsparcie techniczne oraz profesjonalny system dystrybucji.
 • Contact Center Sp. z o.o.
  adres: 85-240 Bydgoszcz, Kraszewskiego 1
  Conact Center Sp. z o.o. to firma świadcząca kompleksowe usługi telemarketingowe. Zajmujemy sie całościową obsługą Klienta w ramach realizowanego projektu. Zespół doświadczonych i wyszkolonych konsultantów dociera do niezliczonej ilości potencjalnych nabywców dziennie. Posiadamy własne zaplecze magazynowe oraz centrum logistyczne, co daje pewność, że zamówienia realizowane są natychmiastowo.
 • Tonery i Tusze do drukarek - Materiały eksploatacyjne ICplus
  adres: 33-300 Nowy Sącz, ul. Wisniowieckiego 119
  Oferujemy materiały eksploatacyjne - tusze do drukarek atramentowych, tonery do drukarek laserowych. Pozyskujemy zużyte pojemniki po tuszach/kartridżach i tonerach. Posiadamy tonery laserowe i tusze nowe oraz regenerowane. Jako producent i dystrybutor zapewniamy najlepszą jakość i atrakcyjne ceny.
 • HOBBY Zbigniew Nowak
  adres: 50-505 WROCŁAW, ul. Nyska 59
  Sklep Żeglarsko-Motorowodny Hobby to Profesionalny partner sprzedający produkty Najlepszych firm, znanych na całym świecie. Dla przykładu wymienimy takie marki jak: Honda, Yamaha, Mercury, Motor Guide, Quicksilver, Galeon, Brig, Grand, Vetus, Henrii Lloyd, Garmin, Harken, Aquarius, JMP, Szmagliński, Oliva, Apollo Sails, Czech i wiele innych. Połowy i Łowy - Wrocław Międzynarodowe Targi Wędkarstwa, Myślistwa, Militariów i Survivalu Braliśmy udział w targach Połowy i. ...