Kontakt z firmą DANKOSS S.c.

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą DANKOSS S.c. , prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
DANKOSS S.c.
Miasto:
Adres:
Brzóski Gromki 18
Województwo:
Formularz kontaktowy

Przykro nam, lecz nie posiadamy adresu e-mail firmy DANKOSS S.c. dlatego nie można wysłać wiadomości za pomocą formularza kontaktowego.
 
Firmy podlaskie

 • MIKI-HOUSE Barbara Mikielska
  adres: 15-554 Białystok, Baranowicka 63/1
  branża: AGD
  Jesteśmy białostocką firmą działającą głównie na rynku lokalnym, choć realizujemy również zamówienia na terenie całej Polski. Oferujemy Państwu szeroki asortyment mebli i AGD, na bieżąco uzupełniany o nowe produkty i modele, aby zapewnić wybór nawet najbardziej wymagającym klientom. W porównaniu do tradycyjnych, stacjonarnych sklepów nasze ceny są bardzo konkurencyjne, dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
 • Portal Pomocy Dzieciom
  adres: 18-400 Łomża, Partyzantów 82
  branża: Pozostałe
  Pomóż Im to miejsce, w którym zgromadzone są wezwania o udzielenie wsparcia chorym dzieciom. U nas znajdą Państwo ciekawe wiadomości o tym, jak można pomóc dzieciom i zapisać się do stowarzyszenia. Cierpiące na różne schorzenia dzieci potrzebują pomocnej dłoni, ich rehabilitacja to ogromny wydatek. Jeśli chcecie wesprzeć chore dzieci, prosimy pisać na numer 696-550-117, nasz adres: ul. Partyzantów 82, Łomża.
 • Wyposażenie i akcesoria meblowe do kuchni i łazienki - Sklep PHU GRAL.
  adres: 15-688 Białystok, Przędzalniana 8
  branża: Handel detal. za wyjątkiem sprzedaży poj. mech. i motocykli; naprawy art. AGD
  Firma PHU GRAL działa od roku 2004 z siedzibą w Białymstoku. Firma prowadzi sprzedaż detaliczna głównie przez Internet. Podstawowym zakresem działania są akcesoria meblowe najwyższej jakości. Hasłem firmy są szeroki wybór, dobre ceny, renomowani dostawcy.
 • Pozycjonowanie Białystok
  adres: 15-161 Białystok, Raginisa 66
  branża: Reklama i marketing
  Inwitujemy do spojrzenia się o Pozycjonowanie Białystok nielokalnej skuteczności. Nasze pańszczyzny spośród pewnością są najbardziej konkursowego na sektorze, co w skręceniu spośród niewulgarnymi należnościami powołuje nadzwyczaj pociągającą propozycję gwoli możliwych użytkowników. Strony internetowe pozycjonujemy w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej na świecie - Google. Zaręczamy, że będą Kraina wynagrodzeni z nielokalnych usług. Spowodujemy, iż. ...
 • Centrum Transportu Lądowego
  adres: 15-694 Białystok, rolna 13
  branża: Przeprowadzki
  Przeprowadzki Białystok - Europa osoby prywatne, firmy, insytucje. Przeprowadzki / wnoszenie pianin sejfów, serwerów i inny cięzkich urządzeń. Powierzchnie magazynowane, utylizacja mebli, sprzedaż kartonów, wynajem pojemników. Samochody z windą załadowczą do 1500kg, transport paletowy, Taxi Bagażowe auto z kierowca nawet w 30 minut od zamówienia. Białystok - Podlasie - Polska - Europa Zapraszamy

Firmy z branży Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.

 • Firma Handlowo-Usługowa BMS
  adres: 62-817 Żelazków, Żelazków 134D
  Firma zajmuje się skupem i sprzedażą hurtową takich surowców jak butelki szklane, stłuczka szklana opakowaniowa, złom żelazny i kolorowy, puszek po napojach, akumulatorów,makulatury oraz wielu innych. Posiadamy własny transport dojeżdżamy do klienta.
 • Hurtownia Marpol
  adres: 09-400 Płock, Targowa 1
  Hurtownia spożywczo - przemysłowa. Kompleksowe zaopatrzenie sklepów. Asortyment: artykuły spożywcze, słodycze, papierosy, nabiał, chemia gospodarcza, kosmetyki, środki czystości
 • SENSIM Jakub Ławrynowicz
  adres: 11-001 Dywity, Różnowo 62e
  Chemia profesjonalna TENZI, maszyny czyszczące - zmywarki podłogowe ADIATEK, zamiatarki przemysłowe EUREKA, odkurzacze przemysłowe i profesjonalne SOTECO, myjki wysokociśnieniowe KRANZLE, sprzęt ręczny do sprzątania FILMOP. Organizujemy pokazy maszyn i chemii TENZI. Przygotowujemy plany higieny obiektów. Kompleksowo zaopatrujemy w artykuły higieniczne.
 • DEMAX S.J.
  adres: 77-100 BYTóW, UL.M.DABROWSKIEJ 7
  sprzedaż hurtowa art.pościelowych ( pościel,kołdry ,koce ,ręczniki ) importer serwetek,sprzedaż internetowa-hurtowa i detaliczna,zaopatrzenie zakładów pracy-ręczniki,zaopatrzenie ośrodków wypoczynkowych -art.pościelowe.
 • Progress Września
  adres: 62-300 Września, Wrocławska 43
  Progress istnieje na rynku artykułów fryzjersko kosmetycznych od 1990 roku. Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem liczących się na całym świecie profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, sprzętu fryzjerskiego oraz mebli fryzjerskich. INDOLA, CARIN, TEOTEMA, PROFFESIONAL By FAMA, HEGRON, TOUFAR COSMETIQUE, GSCHWENTNER HAARKOSMETIK, PEGGY SAGE to tylko niektórzy z naszych partnerów.