Jesteś tutaj: Strona główna » Handel » Hurtownia Szkła Rezal » lokalizacja firmy
 
 

Lokalizacja firmy Hurtownia Szkła Rezal

Lokalizacja siedziby firmy:
91-222 łódź, św.teresy 103, woj. łódzkie


Firmy łódzkie

 • "Elester-PKP" Sp. z o.o.
  adres: 90-569 ŁÓDŹ, Pogonowskiego 81
  branża: Automatyka przemysłowa
  Spółka Elester-PKP jest producentem innowacyjnych urządzeń elektronicznych. W oparciu o 17-letnie doświadczenie wykwalifikowanej kadry konstruktorów, projektantów i programistów oraz dzięki wysokim standardom nadzoru, jesteśmy gotowi do wykonania nawet najbardziej skomplikowanych zadań (projektów). Nowoczesność Jesteśmy pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Systemy firmy Elester-PKP stały się powszechnym standardem obowiązującym w energetyce kolejowej i. ...
 • Biuro Technologiczno-Marketingowe TTM mgr inż. Sławomir Podgajny
  adres: 95-060 BRZEZINY, ul. M. Konopnickiej 20
  branża: Maszyny dla przemysłu spożywczego, mięsnego
  roponujemy maszyny, urządzenia, ich montaż, rozruch, receptury, technologie, know-how dla uruchomienia lub zmodernizowania produkcji: 1. Koncentratu żuru i barszczu białego, koncentratu barszczu czerwonego 2. Musztard, majonezów, ketchupów, sosów, chrzanów 3. Octów winnych i octów smakowych 4. Przypraw do zup w płynie typu "Maggi" 5. Aromatów do ciast 6. Chrzanów tartych z "uszlachetnianiem" dającym konkretną zyskowność 7. . ...
 • FREUDENBERG VILENE Sp. z o.o.
  adres: 91-341 ŁÓDŹ, ul. Pojezierska 90
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  wkłady odzieżowe; włókniny, wkłady tkane i dziane oraz taśmy
 • Przedsiębiorstwo Prywatne GAPPOL
  adres: 90-557 ŁÓDŹ, ul. Andrzeja Struga 78
  branża: Prod. odzieży; wyprawianie i barwienie skór futerkowych
  Firma nasza jest wieloletnim producentem odzieży (głównie z dzianin ) damskiej, męskiej oraz dziecięcej. W ostatnim okresie poszerzyliśmy swoją działalność o produkcję wysokiej jakości stolarki budowlanej w zakresie drzwi , okien, zabudowy ogrodów zimowych oraz frontów do szafek kuchennych z drewna pochodzenia krajowego jak i drewna egzotycznego. 
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Sęk
  adres: 90-254 Łódź, Piramowicza 15/20
  branża: Prawo, kancelarie i radcy prawni
  Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

Firmy z branży Handel

 • KUBRUT Sławomir Kubiak
  adres: 05-091 Ząbki, ul Sikorskiego 55A
  Sklep z produktami dla dzieci zaprasza wszystkich rodziców na zakupy! Oferujemy bogaty asortyment przy atrakcyjnych cenach i najwyższej jakości produktów.Bezpieczne, znane i funkcjonale produkty renomowanym marek pozwolą swobodnie przejść małymi kroczkami przez ten nietypowy okres życia Twojego dziecka. Zapraszamy!
 • Isoprojekt
  adres: 76-200 Słupsk, Makowa
  W naszym sklepie holenderskim, w stałej ofercie nie tylko dla aktywnych, znajdują się oryginalne akcesoria kuchenne – pudełka na kanapki, lunchboxy i inne plastikowe pojemniki kuchenne na żywność, które cenią sobie nawet najbardziej wymagający użytkownicy na całym świecie. Od teraz, produkty firmy ROSTI-MEPAL, dzięki firmie Isoprojekt możesz kupić w naszym e-sklepie, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.
 • Sklep z odzieża sportową CUNAzone
  adres: 35-315 Rzeszów, Ul. Kopisto 1
  CUNAzone to firma zajmująca się dystrybucją oraz produkcją wysokiej jakości odzieży sportowej. W ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo bluzy z kapturem, koszulki sportowe, akcesoria fitness. Wejdź na naszą stronę internetową lub odwiedź sklep stacjonarny. CUNAzone to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją ubrań sportowych od wielu lat. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami!
 • Firma Handlowo-Usługowa TOM-KOL Tomasz Bandura
  adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10
  Firma TOM-KOL funkcjonuje na polskim rynku od 2005 roku, prowadząc skup złomu metali nieżelaznych oraz złomu stalowego w każdej postaci. Firma skupuje również makulaturę, a dodatkowo organizuje w szkołach oraz instytucjach publicznych cykliczne zbiórki makulatury. Jako jedni z nielicznych oferujemy wysokie ceny za elektrośmieci, czyli zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny. Przy większych ilościach gwarantujemy bezpłatny transport. Dla naszych kontrahentów jesteśmy solidnym. ...
 • Wisad for Baby Sp z o.o.
  adres: 05-075 Warszawa, ul. Wspólna 2J/2
  Wisad oferuje meble z litego drewna dla dzieci, w ofercie są łóżeczka, łóżka, szafki, komody, szafy. Są one niezwykle trwałe i estetyczne. W ofercie sa też materace, ubranka, zabawki. Sklep internetowy Wisad prawnie obsługuje klientów, jednocześnie doradzając, pomagając w wyborze odpowiednich produktów. Rodzice bez straty czasu mogą dokonać zakupów z poziomu fotela:)