zamknij okno   |   www.bazafirm.org   |   drukuj
 

HEK Osuszacze Kompresory

HEK Osuszacze Kompresory to firma, która już od 1998 r. świadczy najwyższej jakości usługi serwisowe przemysłowych urządzeń sprężonego powietrza oraz sprzedaje wysokiej klasy oryginalne produkty, jak i części zamienne. Przedsiębiorstwo HEK zajmuje się profesjonalnym uzdatnianiem sprężonego powietrza, serwisem sprężarek oraz obsługą urządzeń powiązanych ze sprężarkami. Kluczową misją firmy jest zadowolenie potencjalnych klientów biznesowych oraz kontrahentów.
Sprężarki śrubowe oferowane przez zakład to sprzęt ceniony w całej Europie za stabilną konstrukcję opartą na sprawdzonych rozwiązaniach. Firma oferuje nowe, profesjonalne sprężarki firmy ATMOS oraz FINI dostępne z różnymi poziomami wyposażenia oraz inne, używane sprężarki znanych Polskich producentów.
Serwisy sprężarek i ich instalacja to szybka i autorytatywna usługa. Zakład zatrudnia doświadczonych fachowców, którzy służą radą, co do wyboru najlepszego modelu urządzeń pneumatycznych, jak również kompleksowym serwisem sprężarek śrubowych w kwestiach technicznych.
Pomiary i audyty instalacji wykonywane przez HEK poprzedzane są rozmowami z zamawiającym, aby ustalić zarys i koncept wykonywania poszczególnych prac pomiarowych. Specjalistyczny audyt sieci i urządzeń sprężonego powietrza oparty jest na wielopunktowych pomiarach konkretnych, zadanych parametrów.
Firma HEK Osuszacze Kompresory to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka sprawdzonych serwisów sprężarek, wykonania profesjonalnych audytów oraz pomiarów, a swą gammą i różnorodnością produktów firma może zaskoczyć nie jednego klienta.

Dane adresowe firmy

Adres:Sosnowa 26
Miasto:55-040 Bielany Wrocławskie
Powiat:wrocławski
Województwo:dolnośląskie

Dane kontaktowe

Telefon(y):+48 717994940
www: hek.com.pl

Branże

 Handel
Przemysłowe maszyny i urządzenia

Tagi

 części do sprężarek, kompresor śrubowy, osuszacz sprężonego powietrza, serwis sprężarek, serwis sprężarek śrubowych, sprężarka śrubowa, sprężarki śrubowe używane,

Lokalizacja firmy