Jesteś tutaj: Strona główna » Grawerowanie » Grupa Kastler
 
 

Grupa Kastler

Firma Kastler z Warszawy rozpoczęła działalność w 1995 roku. Od rozpoczęcia działalności zajmujemy się stosowaniem techniki laserowej w przemyśle oraz w reklamie, świadcząc zaawansowane usługi obróbki różnego typu materiałów na zlecenie klientów. Swoje usługi kieruje w szczególności do klientów przemysłowych, zapewniając im całościowe wsparcie w swojej specjalizacji.

Zakres usług firmy Kastler będzie obejmował na przykład: cięcie laserowe blach stalowych i aluminiowych, gięcie blach, obróbka skrawaniem CNC, frezowanie CNC, tłoczenie CNC w materiałach różnego rodzaju, grawerowanie i znakowanie laserowe różnych detali przykładowo liter przestrzennych czy tabliczek.

Również w asortymencie firmy jest obszerna gama półproduktów z blach, np. obudowy i części maszyn, elementy dla przemysłu motoryzacyjnego, meblarskiego, spożywczego, budowlanego, energetycznego i telekomunikacji.

Współpraca z nami to najwyższej jakości rozwiązania. Dysponujemy najnowszym parkiem maszynowym, który pozwala na realizację zleceń szybko, szczegółowo i efektywnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży a także zespołowi doświadczonych pracowników jesteśmy w stanie spełnić wymagania każdego partnera.

Dane adresowe firmy

adres:
Bukowiecka 92
miasto:
03-893 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
22 853 76 84
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 85062).
Firmy mazowieckie

Firmy z branży Grawerowanie

 • F. H. U. P. M&M
  adres: 32-050 Skawina, Mickiewicza
  Jeśli ktoś poszukuje profesjonalnie działającej firmy, która realizuje zestaw usług w zakresie grawerowania techniką laserową na gadżetach, jest to najlepsze miejsce. Firma ma bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu grawerek techniką laserową w dwóch i trzech wymiarach. Na łamach strony można znaleźć przykłady realizacji i dowiedzieć się więcej na temat kompletnej firmowej oferty.
 • Pracowniagraweru.pl
  adres: 03-741 Warszawa, Białostocka 9/97
  W naszej firmie stawiamy na dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości, jeśli chodzi o grawer metodą laserową. Mamy do zaoferowania konkretne propozycje, które spotkały się z uznaniem bardzo wielu klientów. Jesteśmy przekonani, że też znajdziesz dla siebie idealne opcje. Sprawdź i przekonaj się jak wiele zyskasz zlecając nam grawerkę. Produkty i usługi: - grawerowanie laserowe - grawerowanie laserem
 • Jubiler Legnica RAJ
  adres: 59-220 Legnica, Witelona 14a
  Skup złota Legnica,jubiler Legnica, sprzedaż i wyrób biżuterii, biżuteria nowa i używana, jubiler, naprawa złotej i srebrnej biżuterii, grawerowanie, lombard - pożyczki pod zastaw złota Firma Złotnik - Jubiler "R.A.J" to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się: Skup złota Skup złota Legnica -zajmuje się skupem złota w każdej postaci. Jeśli chciałbyś sprzedać (obrączki, naszyjniki, monety, pierścionki, sztabki, wszelką biżuterię) to. ...
 • LOBOGraf
  adres: 34-122 Wieprz, 924
  Czym się zajmujemy ?? Grawerujemy na szkle, drewnie, metalach, tworzywach sztucznych, skórze i wielu innych, a po za tym tniemy laserowo, wykonujemy gadżety reklamowe, pamiątki, szyldy, pieczątki, wizytówki, reklamy i prezenty indywidualne. Jak to robimy ?? Starannie, dokładnie a także szybko. Dlaczego ?? Mamy w tym olbrzymie doświadczenie prawie 20lat na grawerkach, od niedawna laserowo.
 • Vektimor Grawerowanie laserowe grawer
  adres: 78-300 Świdwin, H. Sienkiewicza 12
  Nasza firma VEKTIMOR- zajmujemy się produkcją gadżetów reklamowych dla agencji promocyjnych, reklamowych, producentów, odbiorców końcowych a także osób prywatnych. Grawer laserowy umożliwia naniesienie na artykuł indywidualnego loga, imienia, nazwiska bądź dowolnej treści. VEKTIMOR ofertuje Państwu przede wszystkim breloki hotelowe, gadżety reklamowe, reklamy podświetlane, szyldy reklamowe. W swojej ofercie posiadamy chociażby bardzo tanie breloki-gadżety. Oprócz breloków. ...