Kontakt z firmą A.S.S.-3 Biuro Exportu Importu i Marketingu Ewa Skoczeń

Jeśli chcą się Państwo skontaktować z firmą A.S.S.-3 Biuro Exportu Importu i Marketingu Ewa Skoczeń, prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomość zostanie automatycznie przekazana na skrzynkę pocztową firmy.

Adres do korespondencji tradycyjnej:
Nazwa:
A.S.S.-3 Biuro Exportu Importu i Marketingu Ewa Skoczeń
Miasto:
41-500 CHORZÓW
Adres:
UL. ALFONSA ZGRZEBNIOKA 5 A
Województwo:
Formularz kontaktowy

Imie i Nazwisko:
E-mail:
Telefon
Treść:
Zabezpieczenie:
Prześlij kopie wiadomości na mój adres e-mail
 
 
Firmy śląskie

 • EUROFIRANY B.B. Choczyńscy Sp.j.
  adres: 34-300 ŻYWIEC, ul. Sienkiewicza 81
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Firma Eurofirany z siedzibą w Żywcu istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Jesteśmy największym importerem firan i
 • Hydro-Bielsko Sp. z o.o.
  adres: 43-346 BIELSKO-BIAŁA, ul. Katowicka 37
  branża: Budownictwo 2
  Firma budowlano-montażowa. Specjalizuje się w budowie kanalizacji, wodociągów, oczyszczalni ścieków, wysypisk odpadów, kąpielisk, basenów, zbiorników żelbetowych, fundamentów hal.
 • LinguaCity
  adres: 40-035 Katowice, ul. Kochanowskiego 18
  branża: Szkoły językowe
  Oferujemy:  nauczanie języków obcych (m.in.: niemiecki, angielski, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, szwedzki, holenderski, japoński, arabski, inne na życzenie klienta) profil ogólny, specjalistyczny (m.in. marketing i zarządzanie, turystyka, medycyna i in.) na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowanie do egzaminów językowych;  nauczanie języka polskiego jako obcego (dla pracowników oddelegowanych do pracy w Polsce oraz członków ich rodzin,. ...
 • Emibig
  adres: 42-200 Częstochowa, Główna 126
  branża: Oświetlenie, lampy
  W mieszkaniu nadzwyczaj znaczące jest oświetlenie. Z tego względu znaczenie posiada wybór oświetlenia od producenta, posiadającego własne pomysły i proponującego je w promocyjnych cenach. Siedziba firmy umiejscowiona jest przy ulicy Głównej 126 w mieście Częstochowa.Informacje dotyczące sprzedaży otrzymać można pod numerem +48 34 327 25 98. Naturalnie użytkowane oświetlenie ma gwarancję bezpieczeństwa, na skutek czego nie trzeba obawiać się jego użytkowania.
 • Fonex.pl Tomasz Borowski
  adres: 42-200 Częstochowa, Armii Krajowej 1/3
  branża: Alarmy, zabezpieczenia antywłamaniowe
  W ofercie sklepu internetowego www.fonex.pl znajdą Państwo szeroki wybór urządzenia służące do zabezpieczenia obiektów. Oferujemy zarówno systemy alarmowe (SSWiN), monitoring CCTV i CCTV IP, system p.poż. jak również domofony i wideodomofony. Na naszej stronie internetowej znajdują się dokładne opisy produktów, wraz z cenami detalicznymi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą naszego sklepu.

Firmy z branży Grawerowanie

 • P.H.U. Modtel Grawerowanie Laserowe
  adres: 41-706 Ruda Śląska, Parandowskiego 6
  Przedsiębiorstwo Modtel oferuje klientom wysokiej jakości usługi grawerowania i wycinania laserem na różnego typu materiałach. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz gwarantuje najwyższej jakości produkty, w tym nie tylko gadżety reklamowe. Swoją ofertę przedsiębiorstwo kieruje w szczególności do agencji reklamowych oraz na przykład i modelarzy, czy klientów firmowych i prywatnych. Oferowane produkty/usługi: - grawerowanie laserowe - wycinanie laserowe - frezowanie. ...
 • JKlaser Janusz Kochanowicz
  adres: 37-560 Pruchnik, Rynek 6
  Nasza firma działa od 2012 roku. Dzisiaj prowadzimy działalność internetową oraz stacjonarną. Wykonujemy laserowe grawerowanie na tworzywach sztucznych, drewnie, sklejce, papierze oraz metalach powlekanych. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi firmami oraz indywidualnymi klientami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.
 • Grupa Kastler
  adres: 03-893 Warszawa, Bukowiecka 92
  Firma Kastler z Warszawy rozpoczęła działalność w 1995 roku. Od rozpoczęcia działalności zajmujemy się stosowaniem techniki laserowej w przemyśle oraz w reklamie, świadcząc zaawansowane usługi obróbki różnego typu materiałów na zlecenie klientów. Swoje usługi kieruje w szczególności do klientów przemysłowych, zapewniając im całościowe wsparcie w swojej specjalizacji. Zakres usług firmy Kastler będzie obejmował na przykład: cięcie laserowe blach stalowych i. ...
 • P.P.U. AKF
  adres: 60-163 Poznań, ul. Junikowska 36
  Wykonujemy wydruki wielkoformatowe. Drukujemy naklejki, banery, folie OWV, siatki mesh. Świadczymy usługi w zakresie grawerowania laserm CO2 i fibrowym. Produkujemy tablice informacyjne ze stai nierdzewnej. Znakujemy gadżety reklamowe, wykonujemy nadruki drukarką UV. Wykonujemy prace na ploterach frezujących, produkujemy panele do urządzeń elektronicznych.
 • FPHU. GEODETA
  adres: 98-200 Sieradz, Mickiewicza 2
  Oferujemy usługi w zakresie kompleksowej obsługi geodezyjnej inwestycji budowlanej. Począwszy od mapy do celów projektowych, przez bieżące wytyczenia obiektów a skończywszy na geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej niezbędnej do zakończenia procesu budowlanego w organie nadzoru. Zajmujemy się również opracowaniem dokumentacji geodezyjnej do celów prawnych, map z projektem podziału nieruchomości, rozliczeniem hipotecznym, czy rozgraniczeniem i wznowieniem znaków. ...