Jesteś tutaj: Strona główna » Geodezja, plany, mapy » Usługi geodezyjne GeoSurv Arkadiusz Wiśniewski
 
 

Usługi geodezyjne GeoSurv Arkadiusz Wiśniewski

GeoSurv to mieszcząca się w Tarnowie firma, która specjalizuje się w świadczeniu usług geodezyjnych. Działa ona na obszarze całego powiatu tarnowskiego oraz jego bezpośrednich okolic. Firma proponuje szeroki wachlarz usług, między innymi ustalanie granic czy rozgraniczanie i wznawianie granic dotyczących konkretnych nieruchomości. Ponadto, możliwe jest również przeprowadzanie podziałów działek czy wykonywanie map przeznaczonych do celów projektowych. Na stronie www firmy można zapoznać się z interesującymi poradami geodezyjnymi. Każde realizowane zlecenie jest wyceniane indywidualnie.

Usługi/Produkty:
- tyczenie granic
- tyczenie działek
- mapy do celów projektowych
- podziały działek
- inwentaryzacje powykonawcze

Dane adresowe firmy

adres:
Jagiełły 38
miasto:
33-101 Tarnów
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
509 553 971
kom:
+48 509 553 971
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 82212).
Firmy małopolskie

 • ARTGRAF Agencja Reklamowa
  adres: 30-006 KRAKÓW, ul. Wrocławska 8
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  Projektowanie i druk ulotek, folderów, kalendarzy, opakowań. Reklama zewnętrzna: banery, plansze, reklama na pojazdach, billboardy Fotografia autorska, katalogowa.Sesje zdjęciowe, aranżacje. Projekty stron www, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne. Obsługa i oprawa graficzna kongresów, konferencji, seminariów, targów, akcji promocyjnych.
 • RE-BAU Sp. z o.o.
  adres: 30-150 KRAKÓW, ul. Armii Krajowej 19
  branża: Budownictwo
  Podstawowym zakresem działalności RE-Bau jest budownictwo kubaturowe: nowoczesne obiekty użyteczności publicznej m.in. hotele, kompleksy uniwersyteckie, biurowce, centra handlowe oraz komfortowe budynki mieszkalne i osiedla. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, realizacje – w całej Polsce oraz w Rosji, Niemczech i we Francji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla inwestorów oraz katalogiem ukończonych i aktualnych realizacji. Dla osób zainteresowanych rozwojem. ...
 • Huta Szkła Artystycznego i Gospodarczego FISTEK GLASS
  adres: 33-100 TARNÓW, ul. Ujejskiego 11
  branża: Prod. wyr. z pozostałych surowców niemetalicznych
  Produkujemy szeroki asortyment szkła dekoracyjnego i użytkowego, bezbarwne lub w wielu kolorach i odcieniach. Jest to szkło dmuchane i formowane ręcznie, prasowane i odlewane.
 • Wydawnictwo MINIATURA
  adres: 30-307 KRAKÓW, ul. Barska 13
  branża: Wydawnictwa
  WYDAWNICTWO MINIATURA powstało 13 stycznia 1988 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. (Założyciele: Józef Baran, Krzysztof Kąkolewski, Mieczysław Kozłowski, Mieczysław Mączka, Zygmunt Pytlik, Adam Ziemianin, Maria Ziemianin). Od 2005 roku działa w strukturze Stowarzyszenia Siwobrodych Poetów, którego prezesem jest Mieczysław Mączka. Do końca 2009 roku Miniatura wydała ponad 1600 tytułów. Najwięcej w roku 1992 (120) i 2004 (105). W tym 60% to poezja, 25% -. ...
 • CHEMOSERVIS-DWORY S.A.
  adres: 32-600 OŚWIĘCIM, ul. Chemików 1
  branża: Prod. metalowych wyr. gotowych za wyjątkiem maszyn i urządzeń
  Chemoservis-Dwory realizuje zamówienia w segmencie usług remontowych, i inwestycyjnych w zakresie: * odtwarzania, remontów, konserwacji aparatury chemicznej i przemysłowej oraz innych urządzeń (wagi, dźwignice, zawory, dźwigi towarowe, itp.); * produkcji i montażu rurociągów technologicznych; * całodobowego utrzymania ruchu na instalacjach chemicznych i przemysłowych; * remontu maszyn wirujących (pompy, sprężarki, przekładnie) oraz prowadzenia diagnostyki. ...

Firmy z branży Geodezja, plany, mapy

 • GEODEZJA J. Wyszyński & R. Kozak:
  adres: 52-129 Wrocław, Jagodzińska 45
  Zapraszamy do skorzystania z usług geodezyjnych Wrocław. Nasze prace wykonywane są przez specjalistów w tym geodeta Wrocław. Staramy się przeprowadzać usługi szybko, ale rzetelnie. Tak by zadowolić najbardziej wymagających klientów. Koszt usług geodezyjnych obliczany jest na podstawie czynności które mamy wykonać.
 • Usługi Godezjne Jerzy Miskowiec
  adres: 34-200 Sucha Beskidzkia, ul.Spółdzielców 18
  Nasza firma prowadzi pełny zakres usług geodezyjnych dla instytucji publicznych i klientów prywatnych. Usługi są wykonywane na terenach powiatu suskiego, wadowickiego, żywieckiego. Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie za przystępną cenę, dysponujemy najnowszym oprogramowaniem i systemem pomiarowym. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.
 • GLOB Geodezja, Mateusz Radziwołek
  adres: 44-350 Gorzyce, Zamkowa 8b/1
  * mapy do celów projektowych (wersje analogowe oraz cyfrowe – pliki dxf/dwg), * tyczenie i inwentaryzacja powykonawcza budynków i budowli, * tyczenie i inwentaryzacja podziemnego i nadziemnego uzbrojenia terenu, * pomiary kubatury oraz powierzchni, * pomiary sytuacyjno–wysokościowe, * podziały nieruchomości, * wznowienia znaków granicznych, * mapy i dokumentację do celów prawnych, * pomiary nietypowe wyżej nie wymienione.
 • SYMBIOT
  adres: 31-422 Kraków, Powstańców 50
  Firma SYMBIOT gwarantuje profesjonalne, sprawne i rzetelne wykonanie prac w zakresie inwentaryzacji przyrodniczych na potrzeby inwestycji. Sporządzane dokumentacje są wykonywane kompleksowo, w oparciu o aktualne normy prawne i przy użyciu nowoczesnych technologii. Nasza oferta obejmuje następujące usługi: • inwentaryzacje dendrologiczne • inwentaryzacje przyrodnicze • opracowania ekofizjograficzne • projekty gospodarki drzewostanem • aneksy do raportów o. ...
 • Gres-Geo
  adres: 91-839 Łódź, ul. Wawelska 11 lok.1
  Świadczymy szeroki zakres prac geodezyjno-kartograficznych w tym: - Mapy do celów projektowych - Tyczenia obiektów budowlanych (budynki, przyłącza, sieci uzbrojenia terenu, drogi i inne) - Geodezyjna inwentaryzacja obiektów budowlanych - Podziały nieruchomości - oraz inne prace geodezyjne oraz kartograficzne.