Jesteś tutaj: Strona główna » Fotografia » Magdalena Lieske - Li Studio » katalog produktów
 
 

Katalog produktów i usług firmy Magdalena Lieske - Li Studio

SESJA STUDYJNA

Sesja obejmuje sesje rodzinną, ślubną, narzeczeńską, ciążową, indywidualną

PAKIET 1
30-40 minut sesji
5 zdjęć w formie elektronicznej
5 wydruków w formacie 15x21
w cenie: sesja, czas obróbki, podatek
w przypadku większej ilości osób np. dodatkowo dziadkowie, kuzynostwo itp dopłata 50 zł od osoby
dodatkowe ujęcia płatne 30zł za zdjęcie

PAKIET 2

60-120 minut sesji
10 zdjęć w formie elektronicznej
10 wydruków w formacie 15x21
w cenie: sesja, czas obróbki, podatek
w przypadku większej ilości osób np. dodatkowo dziadkowie, kuzynostwo itp dopłata 50 zł od osoby
dodatkowe ujęcia płatne 30zł za zdjęcie

PAKIET 3

90-150 minut sesji
25 zdjęć w formie elektronicznej
25 wydruków w formacie 15x21
w cenie: sesja, czas obróbki, podatek
w przypadku większej ilości osób np. dodatkowo dziadkowie, kuzynostwo itp dopłata 50 zł od osoby
dodatkowe ujęcia płatne 30zł za zdjęcie

Informacje o firmie

Magdalena Lieske - Li Studio

adres: Wodna
miasto: 84-208 Tuchom
powiat: kartuski
województwo: pomorskie

telefon: 574311240
www: www.listudio.pl
 

Pozostałe produkty firmy

- SESJA BIZNESOWA WIZERUNKOWA
- Sesja plenerowa
Firmy pomorskie

 • Kantor Kaszub Gdańsk
  adres: 80-754 Gdańsk, Długie Ogrody 45
  branża: Kantory, lombardy
  Nasza firma to dwa kantory mieszczące się w Gdańsku przy ul. Długie Ogrody 10 oraz Długie Ogrody 45. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na profesjonalną obsługę klientów. Bezpośrednio przy kantorze jest darmowy parking dzięki czemu bez problemu zaparkujesz swoje auto. Dla stałych klientów wyższe kursy, zapraszamy.
 • Optimus System
  adres: 81-509 Gdynia, Plac Górnośląski 15
  branża: Budownictwo
  Strona www oknaoptimus.eu należy do firmy Optimus System, która trudni się produkcją okien. Znajdziemy tu wiele pożytecznych wiadomości, w szczególności zakres usług spółki, ważne okazje czy dane kontaktowe. Powinno się odnotować, że cechowana firma istnieje cięgiem od wielu lat i została doceniona przez setki odbiorców. Jej wyroby napawają się kapitalną opinią, są niesłychanie trwałe i nowatorskie.
 • COLMEC Sp. z o.o.
  adres: 83-121 RUDNO, ul. Przemysłowa 5
  branża: Prod. wyr. z gumy i tworzyw sztucznych
  Kompleksowa obsługa w zakresie gospodarki ogumienia i serwisu. Sprzedaż i bieżnikowanie opon, wyważarki, montażownice, ciężarkii materiały reperacyjne. Wyłączny dystrybutor marki KUMHO w Polsce.
 • Zakład Usług Antykorozyjnych KOREKO Wiesława Ewa Rabuszko
  adres: 80-126 GDAŃSK, ul. Piekarnicza 26 bud.12
  branża: Antykorozyjne roboty, zabezpieczenia
  KOREKO ZAKŁAD USŁUG ANTYKOROZYJNYCH WIESŁAWA EWA RABUSZKO oferuje kompleksowe usługi z zakresu ochrony katodowej podziemnej infrastruktury technicznej w tym : - zbiorników paliwowych, - zbiorników LPG, - zbiorników magazynowych paliw płynnych, - rurociągów dla wszystkich typów mediów. Na życzenie Inwestora, Firma nasza wyposaża instalacje ochrony katodowej anodami magnezowymi w elektroniczny układ sygnalizacji stanu jej pracy. Wykonujemy także wszystkie prace. ...
 • PrintZero
  adres: 81-200 Rumia, Starowiejska 9
  branża: Pozostała działalność usługowa
  PrintZero to arkuszowa drukarnia offsetowa, której ofertę kierujemy do najbardziej wymagających Odbiorców.Specjalizujemy się w zleceniach średnio i wysokonakładowych. Pierwsi na pomorzu umożliwiamy druk wizytówek i biznes kart na materiale PVC.

Firmy z branży Fotografia

 • Studio Moko
  adres: 02-602 Warszawa, Tenisowa 8
  Studio Moko oferuje profesjonalne sesje fotograficzne dla klientów korporacyjnych. Zajmując się kompleksową usługą od planowania po postprodukcję, stwarza wachlarz narzędzi potrzebnych do budowania wizerunku pracowników i przedstawicieli. Uprzejmie prosi się o kontakt przez stronę internetową, w celu uzgodnienia terminu spotkania zapoznawczego ze szczegółową ofertą.
 • FOTOARTIS Oktawia Małaszewska
  adres: 59-900 Zgorzelec, Sienkiewicza 21
  Fotografia ślubna, fotografia dziecięca i zdjęcia portretowe. Oferuję usługi fotograficzne na profesjonalnym poziomie. Czy są to fotoreportaże ślubne, zdjęcia portretowe czy rodzinne, w pracy poświęcam całą siebie. Zamieszczone na stronie internetowej portfolio pozwoli Państwu zobaczyć i ocenić moje umiejętności.
 • Digital24 - internetowy sklep ze sprzętem fotograficznym
  adres: 62-064 Plewiska, Fabianowska 46
  Fotografia to nasze hobby. Internetowy sklep Digital24 ma w asortymencie szeroki wybór różnego rodzaju sprzętu i akcesoriów związanych z fotografią i rejestracją video. Nasze produkty zaspokoją największych pasjonatów fotografii. Oferowany przez nas sprzęt cechuje się wysoką jakością. Do klienta podchodzimy rzetelnie, uczciwie i profesjonalnie. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że znajdziecie to, czego szukacie. W sklepie Digital24 znajdziecie sprzęt. ...
 • Plus Foto Zdjęcia Ślubne
  adres: 92-513 Łódź, Gogola 12
  Impreza zaślubin jest zawsze jedyną w swoim rodzaju - każda Para Młoda pragnie chłonąć wszelkie momenty, lecz jak rozumie się samo przez się - zawarcie związku małżeńskiego, wesele - to dzieje się tak ekspresowo, iż nie sposób zapamiętać każdej chwili. Fotografia i Zdjęcia Ślubne Plus Foto to wyjście naprzeciwko marzeniom młodych współmałżonków, bo nasi zawodowcy postarają się o to, aby wszystko uwiecznić w postaci pięknych fotografii. Doglądamy o każdy. ...
 • Imaginesia Maciej Pietrzyński
  adres: 60-741 Poznań, ul. Głogowska 84
  Fotografia ślubna Poznań, film ślubny Poznań Jako fotograf ślubny pracuję w Poznaniu i całej Polsce. Współpracuję z dwójką osób, dlatego jeśli potrzebujesz kamerzysty na ślub, to nasz zespół także jest do Twojej dyspozycji. Nasza oferta (Poznań, cała Polska a także zagranicą): - Fotografia ślubna: - zdjęcia z przygotowań Pary Młodej - reportaż fotograficzny ze ślubu w kościele lub USC - reportaż fotograficzny z wesela - Film ślubny - filmowanie. ...