Jesteś tutaj: Strona główna » Elektronika » Zakład Elektroniki Krzysztof Tomicki
 
 

Zakład Elektroniki Krzysztof Tomicki

Naprawa,Instalacja ,Serwis Systemów alarmowych, instalacje antenowe TVB-T oraz SAT, Monitoring -kamery, Kontrola dostepu, Elektronika bram ,szlabany, Zasilacze UPS, Domofony -wideodomofony, Okablowanie strukturalne internetowe/telefoniczne, Instalacje Wi-Fi, Sterowanie urzadzeniami za pomocą telefonii GSM.

Dane adresowe firmy

adres:
ul. 3 Maja 5a m.93
miasto:
00-401 WARSZAWA
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):

kom:
+48 502 731 701
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 58505).
Firmy mazowieckie

 • Folc-Sport
  adres: 01-934 Warszawa, Arkuszowa 18
  branża: Sport i rekreacja
  Firma Folc-Sport z siedzibą w Warszawie jest dystrybutorem artykułów sportowych japońskiej firmy Mikasa. Marka ta jest globalnym liderem w produkcji piłek siatkowych halowych oraz plażowych, a ponadto piłek do sportów wodnych, koszykówki, czy też korftball’u. W sklepie znaleźć można również artykuły sędziowskie takie jak gwizdki, kartki oraz ciśnieniomierze do piłek i portfele sędziowskie. Uzupełnieniem oferty są artykuły sportowe, wśród których dostępne są. ...
 • OPAKO SERWIS Artur Kowalczyk
  adres: 03-455 WARSZAWA, ul. Namysłowska 8/Bud.2
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Nasza firma zajmuje się dystrybucją opakowań użytkowych tj : reklamówek HD i LD, worków na śmieci HD i LD, rękawic, folii AL i PE, ścierek, mopów, gąbek, zmywaków, gumek recepturek, art. dla małej gastronomii oraz usługami towarowego transportu drogowego na terenie Polski. Wykonujemy również prace związane z montażem elewacji zewnętrznych : szkło-aluminium oraz konstrukcje szybów windowych wewnętrznych i zewnętrznych.
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DRIM Marek Wdowczyk
  adres: 02-670 WARSZAWA, Puławska 238
  branża: Handel detal. za wyjątkiem sprzedaży poj. mech. i motocykli; naprawy art. AGD
  Sklep ezoteryczny "Stragan"
 • PORR (POLSKA) S.A.
  adres: 01-531 WARSZAWA, ul. Wybrzeże Gdyńskie 6A
  branża: Budownictwo 2
  Generalne Wykonawstwo obiektów i działalność deweloperska
 • LIDEX Sp. z o.o.
  adres: 04-404 WARSZAWA, ul. Republikańska 24a
  branża: Tłumaczenia
  LIDEX to lider polskiego rynku usług komunikacji językowej od 1989 roku. W naszej ofercie: *tłumaczenia pisemne, *tłumaczenia ustne, *językowa i techniczna obsługa konferencji i eventów i wszelkich imprez międzynarodowych lub firmowych, *usługi filmowe i graficzne, wzbogacające wykonywane przez nas tłumaczenia i obsługę konferencji * oraz inne usługi towarzyszące i związane z wyżej wymienionymi.

Firmy z branży Elektronika

 • POMIK
  adres: 03-966 Warszawa, Afrykańska7/67
  Specjalizujemy się w naprawie i produkcji mikrofonów pomiarowych (pojemnościowych) wysokiej klasy oraz naprawą mierników hałasu. Naprawiamy mikrofony pojemnościowe oraz mierniki hałasu i drgań takich firm jak: Bruel i Kjaer, RFT, Sonopan, Svantek, G.R.A.S.oraz inne. Wymieniamy wszystkie uszkodzone części (membrany, izolatory, elektrody wewnętrzne, siatki ochronne). Po naprawie i kalibracji mikrofon odzyskuje wszystkie poprzednie para- metry takie jak. ...
 • AM Technologies przyrządy pomiarowe
  adres: 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 146C
  Am Technologies to firma polska powstała w 1999 roku. Ta Polska firma jest autoryzowanym dystrybutorem czołowych producentem aparatury pomiarowej oraz integratorem systemów pomiarowych. Am Technologies specjalizuje się w dostawach urządzeń oraz kompletnych rozwiązań pomiarowych. Firma integruje systemy, pisze oprogramowania i dostarcza wsparcia technicznego.
 • LEDmaker - Jakub Krawczyk
  adres: 01-687 Warszawa, Lektykarska 56/7
  Firma LEDmaker prowadzi sprzedaż artykułów oświetlenia LED. Zajmujemy się dystrybucją taśm LED, sterowników RGB, zasilaczy LED i wiele innych. Realizujemy indywidualne zamówienia na taśmy LED dobierając odpowiednie zasilacze i sterowniki. Posiadamy produkty najlepszych producentów w najniższych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • Auraeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektronicznego
  adres: 02-697 Warszawa, Rzymowskiego 30
  AURAEKO Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. oferuje kompleksowe przejęcie wymienionych poniżej obowiązków, wynikających z ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym wraz z późniejszymi zmianami. W ramach naszych usług oferujemy : - składanie sprawozdań do GIOŚ o masie sprzętu wprowadzonego na rynek polski oraz o masie zebranego i przetworzonego zużytego sprzętu, - zapewnienie osiągnięcia wymaganych. ...
 • Atrakcje weselny Wstyl
  adres: 28-520 Opatowiec, Kraśniów 25
  Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów oraz przyjęć a także imprez firmowych i okolicznościowych. Zajmujemy się kompleksową organizacją od postawienia hali czy namiotu, organizację cateringu i dekoracje sali oraz kościoła po oprawę muzyczną w postaci skrzypaczki i wokalisty a także różnego rodzaju pokazów barmańskich i nie tylko.