Jesteś tutaj: Strona główna » Edukacja » Psychological Solutions Group Agencja Analiz i Doradztwa Personalnego
 
 

Psychological Solutions Group Agencja Analiz i Doradztwa Personalnego

1. Badania rynkowe i społeczne – Psychological Solutions Group oferuje szerokie spektrum usług badawczych, skierowanych do biznesu i instytucji o charakterze niekomercyjnym. Jesteśmy przekonani, że dzięki rzetelnej diagnozie możliwe jest obniżenie niepewności i ryzyka działania Państwa organizacji.
2. Szkolenia – doskonalenie kompetencji pracowników to jeden z głównych obszarów działalności Psychological Solutions Group. Realizacja każdego z projektów szkoleniowych poprzedzona jest dokładną diagnozą potrzeb naszych Klientów. Szczególną uwagę zwracamy na interaktywność i praktyczność oferowanych szkoleń.
3. Doradztwo personalne – Psychological Solutions Group zajmuje się rozwiązywaniem problemów organizacji w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Doradztwo organizacyjne stanowi jeden z podstawowych elementów naszej działalności, na który zwracamy szczególną uwagę. Bardzo często działalność doradcza związana jest z jednoczesną diagnozą wybranych aspektów działania danej organizacji/instytucji.
4. Oferta specjalna dla szkół i nauczycieli – zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty przygotowanej przez zespół Psychological Solutions Group z myślą o osobach zatrudnionych w szkolnictwie oraz osobach zarządzających placówkami edukacyjno-wychowawczymi.
5. Oferta specjalna dla urzędów administracji publicznej – zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty przygotowanej przez zespół Psychological Solutions Group z myślą o osobach zatrudnionych w urzędach administracji publicznej, samorządowej itp.
6. Oferta dla klientów indywidualnych – Agencja Analiz i Doradztwa Personalnego PSG przygotowała ofertę z myślą o osobach indywidualnych, którym zależy na doskonaleniu wybranych kompetencji istotnych z perspektywy ich działalności zawodowej lub przydatnych w życiu osobistym.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Gdańska 105/4
miasto:
85-022 Bydgoszcz
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(52) 349 33 02
FAX:
(52) 349 33 02
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 64866).
Firmy kujawsko-pomorskie

 • WIMAN Wiesław Malinowski
  adres: 85-025 BYDGOSZCZ, ul. Cieszkowskiego 1A
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  1. Materiały do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 2. Pieczątki, wizytówki. 3. Regeneracja atramentów, tonerów do drukarek. 4. Serwis drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. 5. Reklamy, litery do reklam, wydruki wielkoformatowe, litery neonowe. 6. Sprzedaż atramentów, tonerów, drukarek i innych.
 • Pryzmat Toruń Sp. z o.o.
  adres: 87-100 Toruń, ul. Prosta 17
  branża: Drukarki, urządzenia peryferyjne, materiały eksploatacyjne
  Pryzmat to grupa firm, której początki sięgają 1988 roku. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji materiałów do drukarek. Jesteśmy producentem i właścicielem marki Pryzmat. Produkujemy tonery do drukarek laserowych i tusze do drukarek atramentowych. Skupujemy także zużyte tusze i tonery do drukarek.
 • Hoffland - Estera Filipiak
  adres: 85-811 Bydgoszcz, Kąkolowa 3/15
  branża: Dekoracje, wyposażenie wnętrz
  Niepowtarzalne dekoracje do domu, artykuły dekoracyjne, oświetlenie, lampy, świeczniki, wazony i osłony. Zaskocz wszystkich oryginalnością i luksusem. Poznaj ciekawą ofertę sklepu Home Beauty, który zaoferuje interesujące pomysły na wzbogacenie każdego domowego wnętrza. Dzięki naszej ofercie możesz także przyozdobić salę weselną lub inny lokal. Szczegóły na homebeauty.com.pl. Oferta firmy: - świeczniki - szkła florystyczne - lampy, latarnie - oświetlenie -. ...
 • PPUH ITAX Sp. z o.o. Hurtownia Papieru i Tektury
  adres: 85-737 BYDGOSZCZ, ul. Łęczycka 3
  branża: Papier i wyroby papierowe
  Nasza firma funkcjonuje na rynku bydgoskim od 1989 roku. W pierwszym okresie działalności głównym zadaniem było przerabianie odpadowego tworzywa (ITAMIDU) i wykonywanie z niego elementów do maszyn do szycia ( koła zębate, prowadnice ) i kołowrotków wędkarskich. Po upadku odbiorców w latach 1992-1993, spółka zmieniła branżę na handel papierem i tekturą i pozostaje w niej do dziś, zdobywając coraz szerszą rzeszę klientów. Dzisiaj, firma skupia się przede wszystkim na. ...
 • P.W. MEDICAL-TOURIST Sp. z o.o. Sanatorium Uzdrowiskowe CHEMIK
  adres: 87-720 CIECHOCINEK, Widok 13
  branża: Sanatoria, uzdrowiska
  Sanatorium zaprasza do Ciechocinka na turnusy rehabilitacyjne, pobyty hotelowe, wypoczynkowe i świąteczne. Obiekt położony jest na terenie własnego, ogrodzonego ok. 2-ha parku-ogrodu . We własnej, dobrze wyposażonej bazie zabiegowej wykonywanych jest ok. 55 rodzajów zabiegów z zakresu: hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii (m.in. na bazie naturalnych surowców: siarki, borowiny, solanki). Ośrodek zajmuje się profilaktyką i leczeniem osób ze schorzeniami: narządu ruchu,. ...

Firmy z branży Edukacja

 • hyperLANG Centrum Języków Obcych
  adres: 42-520 Dąbrowa Górnicza, ul. Związku Orła Białego 14
  Centrum Języków Obcych hyperLANG to firma szkoleniowa, która świadczy usługi dla firm w zakresie nauczania języków obcych oraz doradztwa językowego. Od początku działalności specjalizujemy się w kursach prowadzonych u Klienta. W naszej ofercie znajdują się kursy językowe standardowe, specjalne, specjalistyczne, indywidualne, intensywne, konwersacyjne i przygotowujące do egzaminów językowych, kursy języka polskiego dla obcokrajowców (Polish Language Courses for Foreigners). ...
 • i-magisterskie
  adres: 85-124 Bydgoszcz, Kujawska
  Jesteśmy profesjonalnym serwisem pisania prac wzorcowych. W ofercie proponujemy przygotowanie wzorców opracowań magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Tu znajdziesz pomoc w pisaniu wzorcowej pracy.
 • Lauren Peso Polska S.A.
  adres: 41-500 Chorzów, ul. Dąbrowskiego 48
  Lauren Peso - Innowacje w zarządzaniu - specjalizuje się w szkoleniach z obszaru sprzedaży, zarządzania i rozwoju umiejętności osobistych, organizujemy wyjazdy integracyjne. Nasza firma świadczy również usługi doradztwa personalnego. Skutecznie szkolimy pracowników działów handlowych, menedżerów oraz wszystkich tych którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności.
 • WARSAW LANGUAGE CENTRE
  adres: 03-137 Warszawa, Pasłęcka 10 C lok. 45
  Warsaw Langauge Centre prowadzi szkolenia językowe i tłumaczenia najwyższej jakości.Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego- biznesowego i ogólnego. Organizujemy także kursy języka francuskiego, niemieckiego, rozyjskiego oraz polskiego jako obcego.
 • SZKOŁA NURKOWANIA WWODZIE.PL
  adres: 59-420 Bolków, Polna 6c/8
  Prowadzimy kursy nurkowania i kursy pierwszej pomocy. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, którego też prowadzimy wypożyczalnie. Z nami spędzisz cudonie czas podczas organizowanych przez nas wyjazdów nurkowych. Zapraszamy wszystkich nurkujących i jeszcze nie...