Jesteś tutaj: Strona główna » Dział. wydawnicza; poligrafia i reprodukcja zapisanych nośników informacji » AMETHIS PhotoDesign - Fotografia reklamowa i artystyczna oraz studio graficzne
 
 

AMETHIS PhotoDesign - Fotografia reklamowa i artystyczna oraz studio graficzne

Amethis PhotoDesign.
Uchwycone emocje, sfotografowane zapachy, soczyste zdjęcia...
Fotografia reklamowa, artystyczna, ślubna oraz studio graficzne.

Misją Amethis PhotoDesign - jest tworzenie fotografii reklamowej i artystycznej, poruszającej zmysły - oraz niebanalnej w formie i przekazie.

W zależności od projektu, stosujemy formy proste lub odważne, subtelne lub prowokacyjne, niestandardowe - lub ukazujące produkt, ofertę usługę, przekaz - w zupełnie nowej odsłonie...

Amethis tworzy Zespół fascynatów fotografii, grafiki i innych form estetycznych i pomysłowych form wizualnych.
Prace wykonujemy kompleksowo i terminowo, działając na terenie całego kraju.
Realizujemy także sesje zagranicą i na potrzeby Firm zagranicznych.

Fotografie Amethis to zdjęcia pełne pasji i zaangażowania, zapadające w pamięć - oraz dopasowane do danych Odbiorców i oczekiwań.

Tak też dobieramy Pracowników i Współpracowników, by wspólnie z nami wypełniali główną misję Firmy.
Jest nią wykonywanie estetycznych, pomysłowych i wysokiej jakości produkcji fotograficznych - połączone z kompleksową, fachową i miłą obsługą oraz terminowym wykonywaniem prac.

Realizujemy fotosesje kompleksowo - od dobrania konceptu i kreacji, po dobór odpowiednich aranżacji, model i modelek, wizażu, strojów i dodatków, produktów, wykonywanie elementów bądź całej - scenografii, a także wykonując same zdjęcia, przygotowanie do druku, a nawet projekty graficzne.

Fotografujemy ludzi, zwierzęta, przedmioty, sytuacje, akcje, wykonując także prace konceptualne, fantazyjne, nietypowe, etc.
Stale się uczymy - podwyższając kwalifikacje i możliwości studia Amethis.

Współpracujemy z drukarniami, agencjami reklamy i promocji, agencjami marketingowymi, a także z agencjami modelek, fotomodelek, czasopismami i gazetami, szeroko pojętymi mediami, etc.

Specjalizujemy się w sesjach z pomysłem, ale wykonujemy także standardowe fotosesje.

Wykonujemy zdjęcia na różnego rodzaju, profesjonalnym sprzęcie, w wysokiej jakości,
zarówno na potrzeby samej fotografii, wydawnictw (książki, katalogi), prasy (reportaże, sesje reklamowe, gwiazdy, sesje tematyczne), jak i do konkretnego Zlecenia i wg zapotrzebowania Klienta.

Niezależnie od tego, czy zdjecia tworzone są od początku do końca przez nas, czy wraz z Partnerami i Współpracownikami (np. wraz z hasłami reklamowymi, dodatkowi fotografowie, etc.) - zdjęcia przekazujemy wraz z prawami autorskimi.

Wykonujemy zdjęcia modowe, glamour, reportażowe, plenerowe, sytuacyjne, prasowe, akty, zdjęcia artystyczne, specjalistyczne i techniczne.

Nasze zdjęcia wyknywane są na potrzeby reklamy, do druku, akcji promocyjnych, planów filmowych, drukarń, do serwisów internetowych, dla Klientów ostatecznych oraz Partnerów .

Zdjęcia Zespołu Amethis publikowano w wielu drukach reklamowych, na serwisach www, na bilboardach, typowych drukach firmowych, opakowaniach, reklamówkach, czy nawet kalendarzach, w prasie, czy na standach reklamowych.

Stale się rozwijamy – i jesteśmy otwarci na Współpracę - oraz gotowi zrealizować nawet najbardziej skomplikowane prace.

Dzieki dużemu Zespołowi stałych oraz współpracujących Pracowników, wykwalifikowanej kadrze oraz komleksowej obsłudze - jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane projekty - w optymalnych cenach.

Kontakt:
www.Amethis.pl
www.Amethis.iportfolio.pl

W razie przebudowy serwisów WWW prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
- 510 837 167
- 887 619 515
- 517 780 830
- 503 550 527

Zapraszamy do Współpracy Klientów oraz Partnerów.

Z pozdrowieniami,
Zespół Amethis

Dane adresowe firmy

adres:
Siedziba: Tartaczna 4
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
887 619 515 lub 517 780 830
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 
brak

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 63077).
Firmy lubuskie

 • Inloco Service
  adres: 65-960 Zielona Góra, Cisowa 26 E /12
  branża: Sprzątanie
  Wykonujemy usługi związane z branżą utrzymania czystości od 23 lat. Obsługujemy firmy, instytucje, obiekty handlowe. Nasza praca to przede wszystkim duża dokładność poparta doświadczeniem i wiedzą pracowników. Dbamy o terminy i jakość naszej pracy. Jesteśmy stałym i zgranym zespołem. Chcemy i lubimy widzieć efekty naszej pracy, nie lubimy utartych schematów, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z uśmiechem. • pracę zaczynamy od audytu, słuchamy. ...
 • SECO - WARWICK Sp. z o.o.
  adres: 66-200 ŚWIEBODZIN, ul. Sobieskiego 8
  branża: Obróbka metali, wyroby metalowe, metale kolorowe
  Grupa SECO/WARWICK należy do ścisłej światowej czołówki producentów pieców do obróbki cieplnej metali, pod względem wielkości sprzedaży i oferowanego asortymentu. Należymy również do światowych liderów technologicznych naszej branży – dzięki nowoczesnemu wydziałowi badawczemu z laboratorium metalograficznym oraz współpracy z czołowymi ośrodkami akademickimi w Polsce, możemy oferować innowacyjne, unikalne w skali światowej, rozwiązania. Działalność grupy. ...
 • Kancelaria Radców Prawnych Legista
  adres: 66-400 Gorzów Wilekopolski, Spichrzowa 4/1
  branża: Pozostała działalność usługowa
  Polska kancelaria prawnicza świadcząca kompleksowe usługi prawne na rzecz firm i podmiotów indywidualnych.Zastępstwo procesowe, windykacja należności
 • AssistSystems
  adres: 66-400 Gorzów Wlkp, T. Kościuszki 9
  branża: Internet i usługi hostingowe
  Oprogramowanie dla firm. Tworzymy systemy klasy ERP, CRM, B2B pod konkretne potrzeby klienta. Oferujemy również systemy klienckie. Oferujemy innowacyjne systemy, które mogą być współfinansowane ze środków UE. Realizujemy projekty informatyczne kompeksowo - od dokumentacji biznesowej po wdrożenie i support. Zajmujemy się również kampaniami promocyjnymi w internecie (również kampaniami wyborczymi). Zapraszamy do współpracy.
 • Zinel, Marek Kipiel
  adres: 66-200 ŚWIEBODZIN, ul. Kolejowa 11
  branża: Alarmy, zabezpieczenia antywłamaniowe
  Przedstawiciel Cyfrowego Polsatu. Telewizja satelitarna, telefonia komórkowa, internet radiowy. Pomiary sygnałów TV, TVSAT, HD, DVB-T. Instalacje antenowe, alarmowe, telewizji przemysłowej. Sprzedaż akcesoriów antenowych.

Firmy z branży Dział. wydawnicza; poligrafia i reprodukcja zapisanych nośników informacji

 • Planet Print Agencja Reklamowa
  adres: 71-616 Szczecin, Malczewskiego 8B/4
  Agencja Reklamowa specjalizująca się w
 • Planet Print Agencja Reklamowa
  adres: 71-616 Szczecin, Malczewskiego 8B/4
  Agencja Reklamowa specjalizująca się w
 • Ateko
  adres: 40-404 Katowice, Oswobodzenia 88
  Jesteśmy producentem kalendarzy ściennych. Przygotowana przez nas oferta zawiera ponad 120 propozycji tematycznych. Oferujemy kalendarze plakatowe, wieloplanszowe, trójdzielne, biuwar i inne. Szczególnie polecamy limitowaną kolekcję oryginalnych kalendarzy z linii VIP o bogatej tematyce, ciekawych i efektownych wykończeniach oraz oryginalnych opakowaniach. Wykonujemy kalendarz na indywidualne zamówienia.
 • 7points
  adres: 51-140 Wrocław, Nabielaka 4
  7points Agencja Kreatywna - projektowanie stron Internetowych, reklam, katalogów i ulotek, identyfikacja, POS, opakowania. 7points specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości projektów na potrzeby Internetu, materiałów drukowanych, usług reklamowych i identyfikacji. Ofertę uzupełniają usługi związane z utrzymaniem stron, domen internetowych oraz projektów e-comerce.
 • Wydawnictwo Kartex
  adres: 86-005 Białe Błota, ul. Centralna 60
  Oficyna Kartex w swojej witrynie internetowej www.kartex.org prezentuje materiały dydaktyczne do zajęć i zabaw plastycznych, pomoce do inscenizacji i zabawy w teatr cieni, materiały do ćwiczeń mowy i spostrzegawczości, okolicznościowe dyplomy, programy wychowania i nauczania, opracowania metodyczne. Materiały przeznaczone są do zajęć i zabaw z dziećmi od 3 do 10 roku życia, adresowane są do rodziców, nauczycieli, logopedów, terapeutów, pedagogów z przedszkoli, szkół. ...