Jesteś tutaj: Strona główna » Drukarnie, poligrafia » 85 Studio
 
 

85 Studio

85 Studio oferuje usługi projektowania na potrzeby druku oraz internetu. Jedną ze specjalizacji studia są systemy identyfikacji wizualnych z kompletną dokumentacją. Ponadto zapewnimy Państwu kompleksową obsługę na poziomie przygotowania oraz projektowania nowoczesnych serwisów internetowych opartych o najnowsze technologie.

System identyfikacji to nie tylko projekt logo czy sloganu. To przede wszystkim sposób myślenia o wizerunku firmy, to wzór postępowania we wszelkich przejawach słowno-graficznych reprezentujących firmę. Tak by spójne materiały jednoznacznie kojarzyły się odbiorcy z konkretną marką.

Oferta zawiera projekty do druku: od wizytówki przez ulotkę, folder, teczkę po wielkoformatowe banery, siatki czy oklejenie pojazdu.

Prowadzimy projekty stron internetowych z wykorzystaniem technologii html, xhtml, css, java script, PHP. W realizacjach wykorzystuję bazy danych. Nieobce są nam również systemy zarządzania treścią CMS (Content Management System) , dzięki którym użytkownik ma kontrolę nad wyznaczoną częścią serwisu z poziomu przeglądarki internetowej, bez konieczności kontaktu z webmasterem i programistą.

Wiemy jak ważna jest funkcjonalność, intuicyjność i czytelność serwisu internetowego. Zdajemy sobie również sprawę z tego, iż w dzisiejszych czasach nie wystarczy juz statyczna strona www. Internet daje możliwość wprowadzenia interakcji w komunikowaniu na polu strona - odbiorca. Działamy tak by umiejętnie wykorzystać owe możliwości w kreowaniu Państwa wizerunku w sieci. Chętnie przyjmujemy zlecenia dotyczące kodowania stron internetowych lub też odwrotnie, jedynie projektowania layout'ów.

By zapewnić kompleksową obsługę współpracujemy na stałe z drukarniami. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny. Na życzenie klienta wyklejamy auta, montujemy banery oraz wyklejamy tablice. Klienci zamawiający strony www mogą liczyć na pomoc w wyborze operatora hostingowego, pomoc w doborze i rejestracji domeny oraz jej konfiguracji.

Zapraszam do współpracy.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Budryka 1 lok 38
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
71 71 858 17
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 64189).
Firmy łódzkie

 • Feel Joy !
  adres: 91-003 Łódź, ul. Piwna 3 lok.6
  branża: Prod. odzieży; wyprawianie i barwienie skór futerkowych
  Ideą twórców marki Feel JOY! jest stworzenie nowych, odważnych tendencji w modzie fitness. Feel JOY! to przede wszystkim nowatorski design i odważna kolorystyka połączona z dyskretną sportową elegancją.
 • DOLFOSS Spółka Jawna Piotrowicz, Krogulska
  adres: 97-300 PIOTRKÓW TRYB., UL. GLINIANA 6
  branża: Gosp. łowiecka, hodowla i pozyskiwanie zwierz. łown. oraz pokrewna dział. usług.
  Producent mieszanek paszowych uzupełniajacych dla wszystkich zwierząt oraz preparatów mlekozastępczych.
 • Usługi Medyczne ALMED Sp. z o.o.
  adres: 90-312 ŁÓDŹ, al. Piłsudskiego 135
  branża: Medycyna
  Wykonujemy usługi medyczne w zakresie: Kontrakkt z NFZ na rok 2010 obejmujący: Lekarz POZ Pielęgniarka Środowiskowa POZ Położna POZ Ginekologia Neurologia Okulistyka Usługi są wykonywane bezpłatnie dla ubezpieczonych w ZUS. Odpłatnie i na podstawie kontraktów z przedsiębiorstwami i innymi instytusjami, wykonywane są nastepujące rodzaje usług medycznych: Chirurgia Interna Dermatologia Pediatria Laryngologia Ginekologia Kardiologia Okulistyka. ...
 • "Elester-PKP" Sp. z o.o.
  adres: 90-569 ŁÓDŹ, Pogonowskiego 81
  branża: Automatyka przemysłowa
  Spółka Elester-PKP jest producentem innowacyjnych urządzeń elektronicznych. W oparciu o 17-letnie doświadczenie wykwalifikowanej kadry konstruktorów, projektantów i programistów oraz dzięki wysokim standardom nadzoru, jesteśmy gotowi do wykonania nawet najbardziej skomplikowanych zadań (projektów). Nowoczesność Jesteśmy pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Systemy firmy Elester-PKP stały się powszechnym standardem obowiązującym w energetyce kolejowej i. ...
 • FREUDENBERG VILENE Sp. z o.o.
  adres: 91-341 ŁÓDŹ, ul. Pojezierska 90
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  wkłady odzieżowe; włókniny, wkłady tkane i dziane oraz taśmy

Firmy z branży Drukarnie, poligrafia

 • Foto & druk
  adres: 42-660 Kalety, ul. Ks. Drozdka 39
  Firma Foto&druk działa od 2007 roku, ale kontynuuje rodzinny interes utrzymujący się od 1986 roku. Założycielem tej działalności jest Damian Zymel, natomiast siedziba mieści się w Kaletach. Dysponują profesjonalnych sprzętem i fachowo zaaranżowanym studiem o powierzchni 150 m2. W ich ofercie możecie znaleźć Państwo sesje komunijne, portfolia, zdjęcia wizytowe oraz portretowe, a także gadżety, m.in. puzzle, podkładki pod mysz.
 • Green Press
  adres: 53-111 Wrocław, Ślężna 116a
  Profesjonalne usługi introligatorskie i drukarskie, połączone z projektowaniem graficznym, oferuje firma Green Press w Wrocławia. Jesteśmy doświadczoną drukarnią, która korzysta wyłącznie z nowoczesnego, sprawdzonego sprzętu, oferując usługi najwyższej jakości. Zapraszamy do kontaktu firmy i klientów indywidualnych.
 • Sklep w Internecie
  adres: 00-002 Warszawa, Cybernetyczna
  Sklepy www to w aktualnych czasach kwestia obowiązkowa wśród większości handlowców. Firmy trudniące się biznesem stacjonarnym w wielu wypadkach przenoszą swoją sprzedaż także do Internetu. Od czego zacząć, żeby nasz interes prawidłowo działał? Wszelkie wartościowe wskazówki znajdziecie na SklepwInternecie.pl. Przybliżymy Ci również na czym polegają kampanie reklamowe oraz dlaczego pozycjonowanie interesu jest tak ważne. Dzięki naszym pomocom założenie sklepu. ...
 • Agencja Reklamowa CREATO
  adres: 32-005 Niepołomice, Janusza Korczaka 10
  Zajmujemy się wszystkim co dotyczy reklamy - od tej drukowanej po internetową. Zrealizujesz u nas zamówienia na poligrafię ( wizytówki, plakaty, ulotki, zaproszenia ślubne,winietki, dyplomy, katalogi, teczki ofertowe, papier firmowy ), druk wielkoformatowy ( folia samoprzylepna, folia owv siatka mesh, , bilbordy), reklamę zewnętrzną i systemy wystawiennicze ( banery, kasetony, liery 3d, rollupy, ścianki reklamowe), druk 3D. Zamówisz u nas także gadżety z nadrukiem i grawerem. ...
 • Mek Media Group Sp. z o.o.
  adres: 47-400 Racibórz, ul. KOściuszki 38
  „WSZYSTKO, NA WSZYSTKIM, DLA WSZYSTKICH”… Szanowni Państwo, MEK MEDIA GROUP Sp. z o.o. to firma drukarska, oferująca szereg produktów z zakresu DRUKU, POLIGRAFII oraz REKLAMY. Obsługujemy zarówno klientów lokalnych, krajowych jak i zagranicznych. Do Państwa dyspozycji mamy unikalny park maszynowy oraz odpowiednie narzędzia, które pozwalają nam na stosowanie tradycyjnych i sprawdzonych rozwiązań, jak i podążanie za najnowszymi trendami. Dzięki temu jesteśmy w stanie. ...