Katalog produktów i usług firmy Biuro Usług Doskonalenia Zarządzania i Organizacji SYSTEM Sp. J.

szkolenie online - Nowe wytyczne auditowania ZSZ wg ISO 19011:2018

Szkolenie realizowane w formie webinarium. Do uczestnictwa wystarczy komputer z dostępem do Internetu, nie jest wymagane instalowanie żadnych specjalnych programów i aplikacji. Szkolenie realizowane w godzinach 09.00 - 15.00.

Terminy szkolenia:
21.04.2020 r.

Cena szkolenia - 350 zł netto

Celem szkolenia jest zaznajomienie uczestników szkolenia z obowiązującymi zaleceniami zawartymi w normie PN-EN ISO 19011:2018-08 - „Wytyczne dotyczące auditowania systemów zarządzania”.

Szkolenie przeznaczone jest dla: osób odpowiadających za planowanie, realizację i monitowanie wykonywania auditów wewnętrznych, specjalistów ds. zintegrowanych systemów zarządzania, pełnomocników ds. ZSZ, audytorów wewnętrznych.

Program szkolenia:
1. Wprowadzenie do normy - omówienie wprowadzonych zmian w stosunku do wydania z roku 2011. W szczególności w zakresie ryzyka i szans, kontekstu.
2. Przedstawienia zaleceń dot. planowania, realizacji i monitorowania wykonywania auditów wewnętrznych – program auditów. (wykład, ćwiczenia)
3. Przedstawienie zaleceń w zakresie Utrzymywanie i doskonalenie kompetencji auditorów
4. Przedstawienie zaleceń w zakresie stosowanych metod wykonywania auditów
5. Przedstawienie zaleceń zawartych w części B normy PN-EN ISO 19011:2018-08: audytowanie”:
- zgodności w ramach systemu zarządzania,
- kontekstu,
- ryzyk (zagrożeń) i szans,
- cyklu życia,
- łańcucha dostaw,
6. Przedstawienie zaleceń w zakresie ustaleń, wniosków z auditów – formułowanie zgodności, niezgodności, obszarów doskonalenia, obszarów godnych polecenia (prezentacje, ćwiczenia)

Informacje o firmie

Biuro Usług Doskonalenia Zarządzania i Organizacji SYSTEM Sp. J.

adres: ul. Faradaya 53 lok. 44
miasto: 42-200 Częstochowa
powiat: Częstochowa
województwo: śląskie

telefon: 34 321 43 80
www: www.biuro-system.com
 
Firmy śląskie

 • QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
  adres: 41-800 Zabrze, ul. Knurowska 19
  branża: Informatyka
  Od 1988 roku tworzymy i wdrażamy systemy informatyczne wspierające zarządzanie. Jesteśmy jednym z czołowych, niezależnych dostawców tego typu rozwiązań dla administracji państwowej i samorządowej. Swój sukces opieramy na wiedzy i doświadczeniu najlepszych specjalistów w dziedzinie informatyki, zarządzania oraz procesów administracyjnych. Preferujemy partnerskie podejście do relacji z naszymi Klientami, starając się zapewnić im kompleksową pomoc w zakresie informatyzacji.
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • Taniobuduj
  adres: 43-100 Tychy, Przemysłowa 70
  branża: Glazura i terakota
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty renomowanych firm polskich i zagranicznych: płytki ceramiczne, wanny, kabiny natryskowe, panele natryskowe i baterie, meble i akcesoria łazienkowe, produkty chemii budowlanej. Zapraszamy !
 • MODENA - meble kuchenne na wymiar
  adres: 40-748 Katowice, ul. Armii Krajowej 417c
  branża: Meble kuchenne
  Ergonomiczne meble kuchenne według najnowszych włoskich wzorów. Bezkonkurencyjna funkcjonalność. Wysoka trwałość materiałów oraz elementów ruchomych: zawiasów, podnośników, systemów domykań. Bardzo duży wybór kolorów, wzorów i materiałów. Szafy wnękowe. Meble na zamówienie według indywidualnych projektów. Meble biurowe.
 • PC-Net
  adres: 42-200 CZĘSTOCHOWA, ul. Łódzka 25/23
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą i skontaktowania się z działem handlowym. Jesli masz problem ze sprzętem, skontaktuj się z serwisem z ewentualnymi pytaniami. Nie musisz przywozić do nas swojego uszkodzonego sprzętu - my dojedziemy do ciebie! Specjalizujemy się w serwisie urządzeń takich firm jak: DEVELOP, CANON, GESTETNER, HP, INFOTEC, KONICA, MINOLTA, MITA, NASHUATEC, PANASONIC, RICOH, TOSHIBA, XEROX, BROTHER, OKI, OCE, EPSON, SHARP, KYOCERA-MITA, LANIER,. ...

Firmy z branży Doradztwo

 • Biuro rachunkowe Biuro na Start
  adres: 40-584 Katowice, Brynowska 65
  Jesteśmy biurem rachunkowym z Katowic oferujący kompleksową obsługę księgową. Prowadzimy usługi księgowe na preferencyjnych warunkach dla nowych podmiotów gospodarczych. Pomagamy pozyskać fundusze na rozwój firmy.
 • ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o.
  adres: 41-709 Ruda Śląska, ul. Mieszka I 4
  Oferujemy Państwu pomoc profesjonalnego zespołu specjalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem w zakresie działalności biznesowej i doradczej. Przed rozpoczęciem współpracy gotowi jesteśmy (bez zobowiązań) przeprowadzić wstępne rozpoznanie występujących problemów, celem przygotowania rzetelnej, optymalnie skalkulowanej oferty. Nasze propozycje obejmują następujące obszary: Zagadnienia ekonomiczno-finansowe - Przygotowanie profesjonalnych biznes. ...
 • Biuro rachunkowe Olsztyn
  adres: 10-355 Olsztyn, Żeromskiego 24c
  Biuro rachunkowe Anwi-tax oferuje pełen zakres usług rachunkowych dla firm różnej wielkości. Bez względu na rodzaj i skalę prowadzonej działalności, Twoja Anwi-tax jest w stanie zaproponować optymalne rozwiązania rachunkowe w minimalnym stopniu angażujące Klienta. Zajmuje się :wszelkimi rodzajami rozliczeń dokonuje dedykowany zespół specjalistów, który nie tylko dba o pełną zgodność dokumentacji księgowej z obowiązującymi przepisami, ale również jest w stanie. ...
 • Kancelaria Adwokacka Tomasz Krzyżanowski
  adres: 61-763 Poznań, Wroniecka 18/4
  Nasz zespół adwokatów to zawodowcy, którzy kompleksowo zajmują się problemami pojedynczych osób i podmiotów gospodarczych. Jesteśmy doskonale przygotowanymi do pracy fachowcami i zapewniamy, że zajmiemy się Państwa sprawami naprawdę solidnie. Jesteśmy specjalistami w zakresie prawa spółek handlowych, prawa administracyjnego oraz spraw cudzoziemców. Nasze biuro mieści się przy ul. Wronieckiej 18/4 w Poznaniu, możliwy jest także kontakt telefoniczny pod numerem: (61) 852-23-35
 • Kancelaria Doradcy Podatkowego Alicja Głownia
  adres: 02-495 Warszawa, ul. Skoroszewska 11 / 56
  Zapewniamy w Kancelarii Doradcy Podatkowe Alicja Głownia realizowanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług w zakresie doradztwa podatkowego. Jesteśmy w stanie zapewnić doradztwo podatkowe warszawa włochy, które realizowane jest w szerokim zakresie, a także w sposób sprawny. Oferujemy usługi doradztwa podatkowego zarówno dla firm, a także dla klientów indywidualnych.