Jesteś tutaj: Strona główna » Doradztwo » ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o.
 
 

ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o.

Oferujemy Państwu pomoc profesjonalnego zespołu specjalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem w zakresie działalności biznesowej i doradczej.
Przed rozpoczęciem współpracy gotowi jesteśmy (bez zobowiązań) przeprowadzić wstępne rozpoznanie występujących problemów, celem przygotowania rzetelnej, optymalnie skalkulowanej oferty. Nasze propozycje obejmują następujące obszary:

Zagadnienia ekonomiczno-finansowe
- Przygotowanie profesjonalnych biznes planów połączonych z oceną potencjalnych zagrożeń.
- Przygotowanie programów restrukturyzacji i programów naprawczych.
- Opracowywanie strategii rozwoju firmy.
- Pozyskiwanie kapitału (partnera, funduszy kapitałowych lub finansowania bankowego).
- Opracowywanie strategii marketingowej i planów marketingowych.
- Budowa wewnętrznego systemu oceny wiarygodności kontrahentów.
- Analiza ryzyk związanych z działalnością biznesową.
- Przygotowywanie i przeprowadzanie transakcji fuzji i przejęcia.
- Przeprowadzenie due diligence.

Wycena wartości przedsiębiorstw oraz majątku trwałego
- Wycena przedsiębiorstw.
- Wycena wartości majątku firmy.
- Wycena wartości portfela klientów.
- Ocena potencjału rozwojowego firmy.

Usprawnienie bieżącego funkcjonowania firmy.
- Audyt kontrolingowy.
- Audyt organizacyjny (diagnoza).
- Organizacja przetargów, ocena dokumentacji przetargowej pod kątem formalnym i merytorycznym, udział w komisji przetargowej.
- Opracowanie dokumentacji wymaganej do udziału w przetargach.
- Przygotowywanie dokumentacji kredytowej i leasingowej.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
ul. Mieszka I 4
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
50.2812727, 18.8871229

Dane kontaktowe

www:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 74041).
Firmy śląskie

 • PC-Net
  adres: 42-200 CZĘSTOCHOWA, ul. Łódzka 25/23
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą i skontaktowania się z działem handlowym. Jesli masz problem ze sprzętem, skontaktuj się z serwisem z ewentualnymi pytaniami. Nie musisz przywozić do nas swojego uszkodzonego sprzętu - my dojedziemy do ciebie! Specjalizujemy się w serwisie urządzeń takich firm jak: DEVELOP, CANON, GESTETNER, HP, INFOTEC, KONICA, MINOLTA, MITA, NASHUATEC, PANASONIC, RICOH, TOSHIBA, XEROX, BROTHER, OKI, OCE, EPSON, SHARP, KYOCERA-MITA, LANIER,. ...
 • Dumar-Stal s.c.
  adres: 43-602 Jaworzno, Upadowa
  branża: Konstrukcje metalowe, aluminiowe, stalowe
  Dumar – Stal jest działającym na terenie województwa śląskiego skupem surowców wtórnych, który mieści się w Siemianowicach Śląskich oraz Jaworznie. Skupowane są metale kolorowe oraz złom: żeliwny oraz stalowy. Ponadto, prowadzony jest też skup makulatury. Materiały są następnie przeznaczane do recyklingu. Firma posiada niezbędne urządzenia oraz magazyny, które pozwalają na prawidłowe składowanie surowców. Oferowane usługi: - Skup makulatury i złomu
 • LOGIMAX POLSKA
  adres: 40-778 Katowice, Bałtycka 49F
  branża: Magazyny, systemy magazynowe, logistyka
  Firma Logimax Polska istnieje na rynku od 10 lat i specjalizuje się w dziedzinie logistyki i magazynowania. Przedsiębiorstwo dostarcza indywidualne rozwiązania magazynowe dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. W ofercie firmy znajdują się: stojaki, regały (m.in wspornikowe, do kręgów stali, magazynowe), wózki i platformy, kosze, pojemniki. Cała oferta produktów na stronie: https://logi-max.pl/. Przedsiębiorstwo oferuje również usługi jak np. przegląd regałów czy. ...
 • Szkoła Controllingu Sp. z o.o.
  adres: 40-850 KATOWICE, ul. Narutowicza 16
  branża: Edukacja
  Szkoła Controllingu Sp. z o.o. jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Tematyka przeprowadzanych szkoleń: zarządzanie, centra odpowiedzialności, planowanie, budżetowanie, rachunek kosztów procesów, controlling finansowy, controlling strategiczny, rachunkowośc zarządcza.
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)

Firmy z branży Doradztwo

 • NEW LIGHT Doradcy A. Olejnik K. Rawski sp. j.
  adres: 31-319 Kraków, ul. Czerwieńskiego 3A/36
  NEW LIGHT Doradcy A. Olejnik K. Rawski sp. j. jest firmą doradczą specjalizującą się w świadczeniu usług doradztwa biznesowego, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prawnych i finansowych. Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorców, którzy na równi z wielkimi korporacjami zasługują na profesjonalne usługi doradcze. Wiemy o tym, że każdy przedsiębiorca ma inne spojrzenie na biznes i wybiera własne drogi do osiągnięcia swoich. ...
 • Polskie Centrum Produktywności
  adres: 40-403 Katowice, ul. Oswobodzenia 1
  Polskie Centrum Produktywności Sp. z o.o (www.pcp.com.pl) jest firmą oferującą duży zestaw konsultacji dla różnych przedsiębiorstw, które zamierzają rozszerzać efektywność swoich prac. Nasz team to wykształceni eksperci, jacy udostępniają jedynie konsultacje profesjonalnej jakości i pracują z zaangażowaniem. Wszystkie niezbędne informacje na temat naszej pracy można otrzymać pod numerem telefonu: +48 32 201 44 08.
 • Doradztwo prawne - Sterrn
  adres: 40-203 Katowice, ul. Roździeńskiego 188c
  Specjalnością kancelarii prawnej Sterrn jest doradztwo prawne i podatkowe. Nasze usługi skierowane są głównie do przedsiębiorstw. Prowadzimy kompleksową obsługę prawną sektora MŚP, jak i dużych podmiotów z różnych branż, która obejmuje m.in. opiniowanie umów, spory prawne, prawo pracy czy ceny transferowe. Nasze usługi stanowią wartość dodaną dla klientów. Jako kancelaria prawa podatkowego wyróżniamy się aktywnością w obsłudze klientów oraz wysoką. ...
 • Medycyna Estetyczna Lublin
  adres: 20-136 lublin, berberysowa 7
  http://www.medycynaestetyczna.lublin.pl to duża oferta gabinetu medycyny estetycznej mieszczącego się w Lublinie. Gabinet oferuje zabiegi wykonane w oparciu o najnowsze technologie laserowe. Staramy się, aby nasza oferta była niezmiernie atrakcyjna. Duże doświadczenie i niezbędna wiedza pozwala nam gwarantować bezpieczne usługi najlepszej jakości. Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 607 202 183.
 • Cosmetosafe Ocena bezpieczeństwa kosmetyku
  adres: 05-500 Piaseczno, Przesmyckiego 25F/4
  CosmetoSAFE to firma wykonująca ocenę bezpieczeństwa kosmetyku. Jeśli jestem producentem lub importerem kosmetyków, pomożemy wprowadzić Ci je na rynek Polski i Europejski. Wykonujemy ocenę bezpieczeństwa produktu kosmetycznego i raport bezpieczeństwa produktu kosmetycznego. Prowadzimy doradztwo naukowo-techniczne. Pomagamy, doradzamy i wspieramy.