Jesteś tutaj: Strona główna » Doradztwo » Ascot Finance - finansowanie i doradztwo dla osób prawnych oraz firm
 
 

Ascot Finance - finansowanie i doradztwo dla osób prawnych oraz firm

Ascot Finance Sp. z o. o. Oferuje profesjonalną pomoc oraz doradztwo finansowe oraz pożyczki dla osób prywatnych oraz firm także od już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Naszym priorytetem jest świadczenie usług finansowych na możliwie najwyższym poziomie. Dlatego też Ascot Finance jest od ponad piętnastu lat jest bezkonkurencyjnym liderem na rynku finansowym, stanowiąc tym samym idealne rozwiązanie oraz alternatywę dla podmiotów bankowych. To nowa, lepsza jakość usług finansowych funkcjonujących obecnie na Polskim rynku. To rzetelna obsługa klienta świadczona na obszarze całego kraju.
Ascot Finance Sp. z o.o.
Mazowiecka 9 (piętro 4)
00-052 Warszawa
https://www.ascotfinance.pl
NIP 5222975615
REGON 142888662
KRS 0000382671
Infolinia: 22 123 84 77
Obsługa Klienta: kontakt@ascotfinance.pl

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Mazowiecka 9
miasto:
00-052 Warszawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

www:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 92388).
Firmy mazowieckie

 • ULTRA STUDIO
  adres: 03-149 WARSZAWA, ul. Aluzyjna 25F / 601
  branża: Pozostała działalność związana z prowadzeniem interesów
  Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie realizacji artykułów reklamowych: - gadżety i upominki reklamowe - kalendarze książkowe, trójdzielne, biurkowe, planery itp. - odzież promocyjna i reklamowa - projektowanie graficzne i druk - torby reklamowe Ponad 10 letnie doświadczenie pozwala nam bezproblemowo wyprodukować praktycznie każdy artykuł reklamowy wg potrzeb klienta. ZAPRASZAMY! www.kalendarzeksiazkowe.pl www.ultrastudio.com.pl
 • Stanley Gibson Polska Sp. z o.o.
  adres: 00-876 Warszawa, Ogrodowa 58
  branża: Gosp. łowiecka, hodowla i pozyskiwanie zwierz. łown. oraz pokrewna dział. usług.
  handel hurtowy, mięso, przetwory mięsne, wieprzowina, wołowina, drób
 • LIDEX Sp. z o.o.
  adres: 04-404 WARSZAWA, ul. Republikańska 24a
  branża: Tłumaczenia
  LIDEX to lider polskiego rynku usług komunikacji językowej od 1989 roku. W naszej ofercie: *tłumaczenia pisemne, *tłumaczenia ustne, *językowa i techniczna obsługa konferencji i eventów i wszelkich imprez międzynarodowych lub firmowych, *usługi filmowe i graficzne, wzbogacające wykonywane przez nas tłumaczenia i obsługę konferencji * oraz inne usługi towarzyszące i związane z wyżej wymienionymi.
 • TEKNIKA Sp. z o.o.
  adres: 01-167 WARSZAWA, UL. ZAWISZY 12/40
  branża: Maszyny do obróbki drewna
  Firma TEKNIKA Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem renomowanych firm włoskich producentów maszyn i urządzeń do obróbki drewna oraz szkła, produkcji mebli i stolarki budowlanej. Na rynku polskim istnieje od 1998r. Obecnie reprezentujemy znane i cenione marki: - Primultini, Storti, (z grupy maszyn do obróbki drewna litego), - Spanevello (maszyny i linie do łączenia na długość), - Salvador (optymalizerki oraz linie do cięcia poprzecznego), - Balestrini, Camam. ...
 • Delikatesy Ekologiczne Organicznysklepik
  adres: 02-784 Warszawa, URSYNÓW Pasaż Ursynowski 7 lokal 4 U
  branża: Zdrowa żywność
  Organiczny Sklepik jest miejsce, gdzie w każdej chwili możesz kupić zdrową żywność ekologiczną pochodzącą tylko z rolnictwa ekologicznego. Żywość znajdująca się w naszej ofercie jest wolna od sztucznych substancji, barwników i polepszaczy smaków, jest po prostu naturalna. Odnajdą tu Państwo np. produkty dietetyczne, owoce, napoje, zioła i suplementy diety, serdecznie zapraszamy do zapoznania z przygotowaną przez nas ofertą.

Firmy z branży Doradztwo

 • Instytut Odpowiedzialnego Biznesu Anna Mrozowska
  adres: 60-837 Poznań, ul. Mickiewicza 33/41
  Już niebawem w Polsce zacznie obowiązywać polityka RODO, która dokładnie powiązana jest z innowacyjnymi rozporządzeniami związanymi z gromadzeniem i zarządzaniem danymi personalnymi. Jesteśmy na to gotowi, oferując pomoc innym przedsiębiorcom - organizujemy szkolenia RODO, które w nienaganny i kompleksowy sposób przygotują Państwa na zmiany.
 • xBlue.pl
  adres: 26-026 Morawica, Nidziańska 1
  Oferta handlowa musi zostać w taki sposób przygotowana, aby wzbudziła ona pozytywne odczucia u klientów. Jeżeli ktoś by chciał znaleźć szablony oferty handlowej, to powinien zajrzeć na xblue.pl. Jest tam do wypełnienia prosty formularz, gdzie należy podać takie danie, jak nazwa firmy, jej logo, dane kontaktowe. Po opłaceniu zamówienia, całe zamówienie dociera na e-mail.
 • ABC Finansowania
  adres: 80-852 Gdańsk, Dyrekcyjna 6/305
  Jeżeli potrzebujesz pożyczki albo sfinansowania nabycia określonej, drogiej rzeczy, udaj się do przedsiębiorstwa ABC Finansowania. To profesjonalna firma zatrudniająca najlepszych ekspertów z dziedziny ekonomii, która pozwoli ci spełnić twoje pragnienia, do jakich konieczne będą środki finansowe. Przedsiębiorstwo oferuje ciekawe pożyczki, leasing przedmiotów koniecznych do funkcjonowania firm oraz prace z dziedziny poradnictwa i finansów, chociażby układanie biznesplanów czy. ...
 • Your Right
  adres: 80-386 Gdańsk, Lęborska 3b
  Your Right naszą misją jest pomóc Polakom w egzekwowaniu swoich praw w Niemczech. Współpracujemy z doświadczanymi prawnikami dzięki, którym pomagamy rozwiązywać problemy z pracodawcą. Istotne elementy naszej współpracy to: szybka ocena Twojej sprawy za darmo, brak ryzyka ponoszenia kosztów w egzekwowaniu swoich praw, przejrzysty model cenowy. Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej!
 • BIURO MATRYMONIALNE SERENADA
  adres: 76-270 Ustka, Nowa 5
  BIURO MATRYMONIALNE SERENADA to ogólnopolska firma z tradycją i doświadczeniem. Polecamy profesjonalne kojarzenie par dla samotnych ze wszystkich regionów kraju i z zagranicy. Atrakcyjne Panie, interesujący Panowie, tysiące fotoofert matrymonialnych i matrymonialno-partnerskich. Oferujemy dowolną ilość wybranych ofert, kontakty obustronne, co miesiąc nowe oferty, usługi nowoczesne, dyskretne, skuteczne i na europejskim poziomie. POLECAMY INTERESUJĄCE OFERTY ZAGRANICZNE.. ...