Jesteś tutaj: Strona główna » Detektywistyczne usługi » JAROSŁAW RANGOTIS ASVALIA AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA
 
 

JAROSŁAW RANGOTIS ASVALIA AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA

Agencja ASVALIA powstała w 1997, jesteśmy obecnie jedną z największych i liczących sie agencji detektywistycznych w Polsce, świadczącą zaawansowane usługi detektywistyczne dla klientów na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Posiadamy biura na północy i południu kraju. Zatrudniamy detektywów w Warszawie, Gdyni oraz Krakowie.

Agencja Detektywistyczna ASVALIA jest polskim licencjonowanym biurem detektywistycznym działającym na podstawie zezwolenia nr. D-0033/03 wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji nr.0000503 wydanej przez Komendę Wojewódzką Policji.

Przez lata pracy zbudowaliśmy szeroką sieć profesjonalnych kontaktów, które umożliwiają nam dotarcie do rzetelnych i sprawdzonych źródeł informacji. Dzięki owocnej współpracy z prywatnymi detektywami na całym świecie nasza firma cieszy sie nieposzlakowaną opinią również poza granicami kraju.

Agencja Detektywistyczna ASVALIA została przyjęta do World Investigators Network w Baltimore, USA oraz The World Association of Detectives Oakland, USA – prestiżowych organizacji zrzeszających licencjonowanych detektywów od 1950 roku.

Naszym celem jest dostarczanie najbardziej rzetelnych i sprawdzonych informacji, umożliwiających podjęcie kluczowych przez klienta decyzji. Otrzymując jakiekolwiek zlecenie, jesteśmy przekonani o możliwości dostarczenia precyzyjnych, dopasowanych rozwiązań, które spełnią oczekiwania wymagających klientów.

Każdemu klientowi gwarantujemy rzetelne i profesjonalne doradztwo w zakresie usług detektywistycznych oraz podejście do problemu z pełną rozwagą i poufnością. Zawsze przestrzegamy etycznych aspektów podczas wykonywania powierzonego zadania. Kontakt z agencją osoby fizycznej lub jednostki gospodarczej objęty jest klauzulą tajemnicy służbowej.

Agencja Detektywistyczna ASVALIA posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z racji wykonywanej działalności detektywistycznej w wysokości 15 000 €.

Agencja jest finansowana wyłącznie polskim kapitałem. Zatrudniamy ludzi sprawdzonych, wykwalifikowanych specjalistów z zakresu technik operacyjnych, dochodzeniowośledczych, zwalczania przestępczości zorganizowanej - ludzi odpowiedzialnych i inteligentnych, dla których praca o tym specyficznych charakterze to życiowa pasja.

Zapraszamy do kontaktu z biurem detektywistycznym, każdy detektyw zatrudniony w agencji udzieli Państwu bezpłatnej porady detektywistycznej

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Dickensa 15/26
miasto:
02-382 WARSZAWA
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
52.2063902, 20.969607

Dane kontaktowe

telefon(y):
(22) 661 50 33
FAX:
(22) 661 50 70
kom:
603 233 519
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 791).
Firmy mazowieckie

 • Stanley Gibson Polska Sp. z o.o.
  adres: 00-876 Warszawa, Ogrodowa 58
  branża: Gosp. łowiecka, hodowla i pozyskiwanie zwierz. łown. oraz pokrewna dział. usług.
  handel hurtowy, mięso, przetwory mięsne, wieprzowina, wołowina, drób
 • WIĄZOWNA – ZAKRĘT. NAPRAWA PRALEK, PRALKO – SUSZAREK, SUSZAREK
  adres: 05-077 Warszawa - Wesoła, ul. Gościniec 154/28
  branża: AGD
  OKRESOWE PRZEGLĄDY PIECÓW GAZOWYCH ORAZ DROBNE NAPRAWY, PODŁĄCZANIE CZUJNIKÓW TEMPERATURY. MONTAŻ CZUJNIKÓW CZADU, GAZU, DYMU. PODŁĄCZANIE, MONTAŻ I NAPRAWA SPRZĘTU AGD: - PRALEK, PRALKO-SUSZAREK, SUSZAREK, - ZMYWAREK, LODÓWEK, ZAMRAŻAREK, - KUCHNI GAZOWYCH, ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRYCZNO-GAZOWYCH, - PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH, - PŁYT CERAMICZNYCH, INDUKCYJNYCH I GAZOWYCH, - OKAPÓW, PRZEPŁYWOWYCH OGRZEWACZY I PODGRZEWACZY WODY, - TERM ELEKTRYCZNYCH, GRZEJNIKÓW. ...
 • Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.
  adres: 02-135 WARSZAWA, ul. Iłżecka 24
  branża: Medycyna
  Firma Johnson & Johnson Poland jest obecna w Polsce od 1990 r. Dzieli się na sektor profesjonalnego sprzętu medycznego i diagnostyki oraz sektor kosmetyków i leków OTC. Zespół ds. opieki medycznej skupia marki: Advanced Sterylization Products, Cordis, DePuy , Ethicon , Ethicon Endo-Surgery , LifeScan, Ortho Clinical Diagnostics, Vision Care. W ramach tego obszaru skupiamy się na udoskonalaniu technologii, rozwiązań i usług wykorzystywanych do opieki nad pacjentem.
 • L-E-M
  adres: 01-523 Warszawa, ul. Śmiała 5/7 lok.26
  branża: Pozostała działalność usługowa
  L-E-M (Lets Evolve Marketing) jest agencją marketingu zintegrowanego tworzoną przez grupę doświadczonych managerów. Dobór narzędzi i technik marketingowych uzależniamy od celu działań. Każdy projekt jest inny - jak garnitur szyty na miarę. W komunikacji wykorzystujemy kompleksowe rozwiązania, które za pomocą odpowiedniej kreacji tworzą marketingową rzeczywistość. Główne obszary naszej działalności to ATL, BTL, PR oraz sponsoring.
 • Witman: Tłumacz Przysięgły Niderlandzki i Niemiecki
  adres: 05-500 Piaseczno, Syrenki 22
  branża: Tłumaczenia
  Tłumaczenie przysięgłe i zwykłe języków: niderlandzkiego (holenderskiego) flamandzkiego (belgijskiego) niemiecki SPECJALIZACJA: DOKUMENTY REJESTROWE POJAZDÓW Tłumaczenia pisemne i ustne ŚWIADCZYMY USŁUGI EXPRESOWE 1 - 2 godziny PRZESYŁKA PRIORYTETOWA - na terenie całej Polski biuro@witman-interior.pl

Firmy z branży Detektywistyczne usługi

 • Paragraf S. C. P. Milczarski, T. Górniak
  adres: 93-189 Łódź, ul. Przybyszewskiego 18
  Detektywistyczno-Doradcze Biuro Paragraf sc świadczy kompleksowe usługi detektywistyczne dla osób prywatnych, biznesu i instytucji. Oferujemy niskie ceny przy wysokiej jakości usług. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem technicznym umożliwiającym wykonywanie nietypowych zleceń. Zapraszamy do zapozniania się z naszą ofertą na stronie www.detektyw-paragraf.pl. Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów PSLD
 • Biuro detektywistyczne Biuro 7
  adres: 20-004 Lublin, Gabriela Narutowicza 14/4
  Centralna Agencja Detektywistyczna BIURO7 prowadzi działalność w Polsce i Europie na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych. Nasze oddziały znajdują się w Lublinie i Warszawie, przyjmujemy jednak zlecenia z całego kraju. Wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza i wysoka skuteczność prowadzonych działań to nasze główne atuty. Nie obawiamy się najbardziej skomplikowanych zleceń. Nasza działalność obejmuje odzyskiwanie i weryfikację danych,. ...
 • Centralne Biuro Detektywistyki i Obserwacji
  adres: 61-369 Poznań, ul. Wagrowska 6
  Centralne Biuro Detektywistyki i Obserwacji to zespół wyspecjalizowanych detektywów, działających na terenie całej Polski. Silną część zespołu stanowią byli funkcjonariusze służb mundurowych. Głównym celem działania biura detektywistycznego jest profesjonalna i dyskretna obsługa zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Nasze biuro to rozbudowana sieć kooperujących ze sobą oddziałów. Do głównych obszarów działalności biura detektywistycznego. ...
 • Detektywi Agencja Partnerska
  adres: 40-145 Katowice, Karłowicza 13/5
  Działamy na terenie Polski oraz Europy. Agencja licencjonowanych detektywów z siedzibą w Katowicach. Działamy 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. MY NIE ŚPIMY!!! Gwarantujemy pełną dyskrecję. Współpracujemy z kancelarią prawną. Wybór właściwego detektywa oraz współpracującego radcy prawnego może zmienić bieg sprawy. Bezpośredni kontakt z detektywem dyżurnym 24h/7dni 666 400 960 Strona internetowa detektywagency.pl
 • Altor
  adres: 70-440 Szczecin, ul. Bogusława X 8/5
  Agencja detektywistyczna Altor zapewnia Państwu profesjonalne usługi detektywistyczne dowolnego rodzaju, związane z poszukiwaniami, rozwodami, spadkami i bezpieczeństwem, przeprowadza audyty bezpieczeństwa, windykację oraz wywiad gospodarczy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami - gwarantujemy najwyższą jakość i dyskrecję.