Jesteś tutaj: Strona główna » Detektywistyczne usługi » JAROSŁAW RANGOTIS ASVALIA AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA
 
 

JAROSŁAW RANGOTIS ASVALIA AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA

Agencja ASVALIA powstała w 1997, jesteśmy obecnie jedną z największych i liczących sie agencji detektywistycznych w Polsce, świadczącą zaawansowane usługi detektywistyczne dla klientów na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Posiadamy biura na północy i południu kraju. Zatrudniamy detektywów w Warszawie, Gdyni oraz Krakowie.

Agencja Detektywistyczna ASVALIA jest polskim licencjonowanym biurem detektywistycznym działającym na podstawie zezwolenia nr. D-0033/03 wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji nr.0000503 wydanej przez Komendę Wojewódzką Policji.

Przez lata pracy zbudowaliśmy szeroką sieć profesjonalnych kontaktów, które umożliwiają nam dotarcie do rzetelnych i sprawdzonych źródeł informacji. Dzięki owocnej współpracy z prywatnymi detektywami na całym świecie nasza firma cieszy sie nieposzlakowaną opinią również poza granicami kraju.

Agencja Detektywistyczna ASVALIA została przyjęta do World Investigators Network w Baltimore, USA oraz The World Association of Detectives Oakland, USA – prestiżowych organizacji zrzeszających licencjonowanych detektywów od 1950 roku.

Naszym celem jest dostarczanie najbardziej rzetelnych i sprawdzonych informacji, umożliwiających podjęcie kluczowych przez klienta decyzji. Otrzymując jakiekolwiek zlecenie, jesteśmy przekonani o możliwości dostarczenia precyzyjnych, dopasowanych rozwiązań, które spełnią oczekiwania wymagających klientów.

Każdemu klientowi gwarantujemy rzetelne i profesjonalne doradztwo w zakresie usług detektywistycznych oraz podejście do problemu z pełną rozwagą i poufnością. Zawsze przestrzegamy etycznych aspektów podczas wykonywania powierzonego zadania. Kontakt z agencją osoby fizycznej lub jednostki gospodarczej objęty jest klauzulą tajemnicy służbowej.

Agencja Detektywistyczna ASVALIA posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z racji wykonywanej działalności detektywistycznej w wysokości 15 000 €.

Agencja jest finansowana wyłącznie polskim kapitałem. Zatrudniamy ludzi sprawdzonych, wykwalifikowanych specjalistów z zakresu technik operacyjnych, dochodzeniowośledczych, zwalczania przestępczości zorganizowanej - ludzi odpowiedzialnych i inteligentnych, dla których praca o tym specyficznych charakterze to życiowa pasja.

Zapraszamy do kontaktu z biurem detektywistycznym, każdy detektyw zatrudniony w agencji udzieli Państwu bezpłatnej porady detektywistycznej

Dane adresowe firmy

adres:
ul. Dickensa 15/26
miasto:
02-382 WARSZAWA
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
52.2063902, 20.969607

Dane kontaktowe

telefon(y):
(22) 661 50 33
FAX:
(22) 661 50 70
kom:
603 233 519
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 791).
Firmy mazowieckie

 • Studio 8/8 Katarzyna Żelezik
  adres: 05-200 Wołomin, Kurkowa 15
  branża: Architekci
  Oferta Studia 8/8 skierowana jest do Klientów indywidualnych, jak i mniejszych bądź większych przedsiębiorstw. Nasz zespół tworzy grupa kreatywnych ludzi, w tym architektów wnętrz, dla których praca jest pasją i przyjemnością. Projektujemy piękne wnętrza mieszkań, biur i restauracji już od 1999 roku. Zapraszamy do współpracy.
 • FINDER S.A.
  adres: 04-175 WARSZAWA, ul. Ostrobramska 79
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Finder jest operatorem systemu lokalizacji i monitoringu, wspomagającego zarządzanie pracownikami w terenie i flotami pojazdów. Od wielu lat firma jest liderem rynku i najszybciej rozwijającym się przedsiębiorstwem w swojej branży. W chwili obecnej z naszych usług, korzysta ponad tysiąc firm, a liczba przyłączonych do systemu pojazdów w niedługim czasie przekroczy 20 tysięcy. Każdego dnia do systemu trafia ok. 1,5 mln rekordów danych przesyłanych z pojazdów naszych Klientów.. ...
 • Hotel Tumski w Płocku
  adres: 09-400 Płock, Ul. Piekarska 9
  branża: Hotele, motele
  Hotel Tumski znajduje się w Płocku w województwie Mazowieckim. Jest to niepowtarzalne miejsce jeżeli chodzi o styl i wystrój wnętrza. Dobra lokalizacja hotelu w centrum Płocka jest atutem tego 4 gwiazdkowego obiektu hotelarstwa. Hotel Tumski to pokoje i noclegi o wysokim standardzie. Posiadamy również sale bankietowe i konferencyjne. Zapraszamy również do organizowania wesel. Zapraszamy do kontaktu!
 • AS-INTER-BOX
  adres: 01-434 WARSZAWA, ul. Obozowa 84
  branża: Prod. masy celulozowej, papieru oraz wyr. z papieru
  AS-INTER-BOX - firma poligraficzna, producent bezpiecznych opakowań dla cukierni i piekarni. Dostarcza opakowania zgodne z wymogami unijnego i polskiego prawa stawianym opakowaniom dopuszczonym do kontaktu i przechowywania żywności. Oferta stała i indywidualna, profilowana pod potrzeby klienta.
 • Qumak-Sekom S.A.
  adres: 00-807 WARSZAWA, Al. Jerozolimskie 94
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  QUMAK-SEKOM SA - integracja systemów informatycznych (CRM, Call Center - integracja sieciowa, biznesowa, aplikacji)

Firmy z branży Detektywistyczne usługi

 • Agencja detektywistyczna Opole - Kobieta detektyw
  adres: 50-078 Opole, ul. Stanisława Leszczyńskiego 4/29
  Agencja detektywistyczna Opole - Kobieta Detektyw oferuje szeroki zakres usług detektywistycznych na terenie Opola i Wrocławia. Zapewniamy dyskrecję oraz gwarancje skuteczności w naszych działaniach. Gwarantujemy Wam, że będziecie zadowoleni z naszych usług i staniecie się naszymi stałymi klientami. Dołączcie do nas. Oferujemy pomoc w sprawach gospodarczych, bankowych oraz prywatnych.
 • Prywatny detektyw Krzysztof Stokłosa
  adres: 03-137 Warszawa, ul. Pasłęcka 8E/51
  Szukasz profesjonalnej i indywidualnej porady detektywistycznej? Chciałbyś rozwikłać trudną sprawę dotyczącą zdrady Twojego partnera lub partnerki? Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura detektywistycznego i skorzystania z konsultacji z prywatnym detektywem, którego działalność odróżnia się od innych tego typu usług na rynku. Stawiamy przede wszystkim na indywidualne doradztwo w oparciu o dużą bazę zdobytego doświadczenia. Możemy rozwikłać problem zdrady, porwania,. ...
 • BAHAR Agencja detektywistyczna
  adres: 70-132 Szczecin, Legnicka 28
  Serdecznie witamy na stronie Agencji Detektywistycznej BAHAR. Od lat zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług detektywistycznych. W skład naszego zespołu wchodzą wyszkoleni i doświadczeni profesjonalni prywatni detektywi, którzy w przeszłości zawodowo zajmowali się praca w policji w pionach operacyjnych. Są to osoby wyspecjalizowane, doświadczone w swoich działaniach co na bieżąco jest wykorzystywane w prowadzonych czynnościach śledczych naszej agencji.
 • Biuro Detektywistyczne Investigation Agency
  adres: 01-248 Warszawa, Jana Kazimierza 28/149
  Biuro Detektywistyczne Investigation z Warszawy specjalizuje się w usługach detektywa skierowanych w stronę osób indywidualnych. Nasi pracownicy zajmują się tropieniem dłużników, obserwacją osób, śledzeniem osób za pomocą urządzeń GPS pozwalających na dokładną lokalizację, badaniem roszczeń, sprawdzaniem przeszłości przyszłych małżonków czy sprawdzaniem lokalizacji wybranej nieruchomości. Pomagamy osobom podejrzewającym małżonka o zdradę, zbieramy dowody. ...
 • Biuro Detektywistyczne "AST"
  adres: 61-493 Poznań, ul. Saperska 38F/2A
  Specjalizujemy się w prowadzeniu najróżniejszych spraw detektywistycznych. Szczególne doświadczenie mamy w kompleksowej obsłudze spraw rozwodowych. Posiadamy wiele kontaktów z doświadczonymi adwokatami. Po zebraniu dowodów na niewierność partnera, udzielamy pomocy w przeprowadzeniu rozwodu oraz uregulowaniu kwestii podziału majątku i opieki nad dziećmi. Świadczymy też usługi dla klientów anglojęzycznych. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i prawne. Pracownikami biura. ...