Jesteś tutaj: Strona główna » Chemia » SACAR
 
 

SACAR

Zajmujemy się dystrybucją oraz sprzedażą hurtową profesjonalnej chemii czyszczącej, materiałów higienicznych oraz wszelkiego sprzętu używanego do sprzątania.
Dzięki multimarkowości naszej oferty, posiadamy produkty dla każdego Klienta, na każdy portfel. Oferujemy towar o wysokiej jakości i pełnej gwarancji, spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.
W swej polityce sprzedaży staramy się promować głównie Polskie produkty, które nie odbiegają jakością od konkurencji zagranicznej, a często je przewyższają zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym.
Stawiamy na innowacyjność ciągle monitorujemy rynek w poszukiwaniu nowych rozwiązań ułatwiających pracę.
W kontaktach z Klientem zawsze staramy się jak najlepiej zaspokoić jego indywidualne potrzeby, dostosowując się do wszelkich wymagań. Dzięki elastyczności firmy, wysokiej kulturze organizacyjnej, kompleksowości oferty i jakości naszych produktów udaje nam się spełnić oczekiwania naszych kontrahentów.
Zasięgiem swojej działalności obejmujemy głównie teren Polski południowo-wschodniej. Obsługę Klientów prowadzimy poprzez zorganizowaną sieć dystrybucji w oparciu o zespół doświadczonych Przedstawicieli Handlowych odwiedzających dziesiątki Klientów każdego dnia.
Wyzwaniem dla naszej firmy jest ciągły, partnerski dialog z Klientem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Racławówka 341
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
50.0104755, 21.9240648

Dane kontaktowe

telefon(y):
17 862 90 30
FAX:
17 862 90 30
kom:
507 118 411
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 70085).
Firmy podkarpackie

 • Mobilny Ranking - porównanie, sieci komórkowe, najtańszy abonament
  adres: 36-007 Krasne, Krasne, 538
  branża: Telekomunikacja
  Mobilny Ranking – portal dla fanów technologii mobilnych W sieci pojawił się nowy portal internetowy – mobilny-ranking.pl. Jest to serwis poświęcony informowaniu o ciekawych ofertach i promocjach operatorów komórkowych, nowinkach ze świata technologii mobilnych, ale przede wszystkim zajmuje się on porównaniami oraz rankingami ofert abonamentowych i prepaid. Porównania i poradniki Portal ten funkcjonuje od nie dawna, ale każdego dnia dostarcza świeże informacje dotyczące. ...
 • Grupa REDMET sp. j.
  adres: 39-200 Dębica, Tetmajera 7
  branża: Maszyny budowlane
  Specjalizacją firmy REDMET jest produkcja maszyn służących do rozdrabniania biomasy drzewnej. Są to m.in. łuparki, rębaki i noże. Dodatkowo już od kilku lat firma REDMET zajmuje się sprowadzaniem sprzętów dla rolnictwa. Tu w ofercie znajdziecie Państwo rozdrabniacze, młyny bądź prasy. Sprowadzamy konkretne urządzenia na zamówienie. Świadczymy także szereg usług, takich jak: frezowanie, szlifowanie, spawanie oraz cięcie laserowe lub wodą. Polecamy się wszystkim z Państwa. ...
 • VESUVIO-BAND Zespół muzyczny
  adres: 37-307 Brzóza Królewska, Brzóza Królewska 1039
  branża: Muzyczne zespoły
  Zespół Muzyczny Vesuvio zaistniały kilka lat temu oferując znakomity repertuar jaki gra w głównej mierze na przyjęciach weselnych i innych imprezach okolicznościowych. Zespół składa się z czterech muzyków, którzy mają wieloletnie doświadczenie zawodowe. Utwory jaki oferuje zespół Vesuvio to lata 80-te oraz muzyka współczesna, z pewnością zachwyci każdego nawet w największym stopniu wymagającego klienta. Usługi swe kierujemy do klientów z województwa Podkarpackiego i. ...
 • Zakład Usług Informatycznych Teresa Kotek
  adres: 37-700 PRZEMYŚL, ul. Serbańska 1/3
  branża: Informatyka
  Zakład Usług Informatycznych Teresa Kotek istnieje od 1990 roku. Naszą główną działalnością są szkolenia komputerowe. Przez 18 lat nasza pracownia komputerowa mieściła się przy ul. Śnigurskiego 9 w Przemyślu. Od 2009 roku przenieśliśmy się do nowej mobilnej pracowni przy ul. Serbańskiej 1/3 w Przemyślu. Jest ona wyposażona we wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne: 13 stanowisk komputerowych (laptopów), rzutnik, ekran, tablicę oraz zaplecze socjalne i. ...
 • LiderOnline Ewelina Tuczyńska
  adres: 35-312 Rzeszów, Strażacka 42a/17b
  branża: Agencja Reklamowa
  LiderOnline zajmuje się szeroko pojętą reklamą. W naszej ofercie znajdują się: strony internetowe, sklepy internetowe, foldery, ulotki, wizytówki, plakaty, gadżety reklamowe itd. Działamy na rynku od 2012 roku i posiadamy już duże grono stałych klientów. Obszar naszego działania to głównie województwa: podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie.

Firmy z branży Chemia

 • Konimpex Chemicals Sp. z o.o. - surowce chemiczne
  adres: 62-500 Konin, Jana Kilińskiego 1
  Konimpex Chemicals to spółka zajmująca się dystrybucją surowców chemicznych. Sprzedaż na dużą skalę prowadzą na terenie całej Polski oraz Europy, i w innych krajach jak chociażby USA. Posiadają długoletnią kulturę prowadzenia fachowego i sprawnego biznesu, który stawia na właściwe warunki współpracy oraz trwały, bezpośredni kontakt. Głównym obszarem ich oferty są surowce chemiczne takie jak opóźniacze, propionian wapnia, kwas winowy, biel tytanowa, przyspieszacze,. ...
 • Eperfumy
  adres: 02-667 Warszawa, Domaniewska 47
  W naszej ofercie znajdziecie bogaty wybór markowych perfum. Gwarantujemy najwyższą jakoś produktów i obsługi klienta. Umożliwiamy odbiór osobisty, realizację zakupów w sklepie stacjonarnym oraz poprzez sklep internetowy. Przyjmujemy również zamówienia telefoniczne. Honorujemy karty płatnicze.
 • Waterstop Amerykańskie Hydroizolacje Penetron Jarosław Zacharski
  adres: 02-056 Warszawa, ul. Filtrowa 63 lok.30
  Profilem naszej firmy są hydroizolacje, uszczelnienia przeciwwodne głównie części fundamentowych budynków, ale również tarasów, balkonów, zielonych dachów itp. Wykonujemy zarówno hydroizolacje nowopowstających obiektów, jak i naprawy w już eksploatowanych m.in. naprawy pęknięć konstrukcji, przejść rur oraz przejść kablowych przez elementy konstrukcyjne, dylatacji - ruchomych połączeń budynków, tarasów, zabezpieczeń przed podciąganiem kapilarnym - tynki wodoszczelne,. ...
 • Technologie fontann kujawsko-pomorskie
  adres: 78-100 Kołobrzeg, Giełdowa 8
  Budowa basenów oraz fontann na potrzeby prywatne oraz publiczne. Kompleksowa obsługa: projekt, montaż, serwis, remonty, chemia oraz akcesoria do czyszczenia, oświetlenie ledowe, pompy ciepła, kolektory słoneczne. Obszar działalności naszej firmy to województwa: zachodniopomorskie, pomorskie i wielkopolskie.
 • Sklep - it.pl - producent środków czystości
  adres: 44-251 Rybnik, ul. Poligonowa 18
  Jesteśmy sklepem internetowym, który zaopatrzy Cię w niezbędne środki, służące utrzymaniu nieskazitelnej czystości. Zaopatrujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa, korporacje, oraz specjalistyczne firmy sprzątające. Zaopatrzyć u nas możecie się w: płyny, mydła, dozowniki, podajniki, maszyny sprzątające, wózki sprzątające oraz całe mnóstwo innych produktów.