Jesteś tutaj: Strona główna » Budownictwo 2 » INST-BUD - Usługi hydrauliczne
 
 

INST-BUD - Usługi hydrauliczne

Firma INST-BUD od 1994 roku świadczy usługi hydrauliczne na terenie Warszawy i okolic. Profesjonalne podejście, zaangażowanie i uczciwość pozwalają nam cieszyć się dobrą opinią wśród naszych klientów. Podejmujemy się wszelkich robót poczynając od tych najdrobniejszych (usuwanie wycieków, montaż urządzeń sanitarnych itp.), po większe prace takie jak: pełny montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania, kompleksowe remonty instalacji, montaż instalacji ogrzewania podłogowego itd.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Tęczowa 7
miasto:
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
606-213-267
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 
brak

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 63705).
Firmy mazowieckie

 • GAVDI POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
  adres: 00-094 Warszawa, UL. WIERZBOWA 9/11
  branża: Doradztwo
  Gavdi Polska zajmuje się w branżą doradczą, programistycznych i wspomożenia programu w obszarze SAP HCM. Zajmujemy się samoczynnym serwisem menadżerską i pracowniczą. Oferujemy zespolone usługi i produkty w sektorze kierowaniem kapitałem ludzkim. Gavdi została stworzona w 2006 roku, jest częścią multinarodowej grupy Gavdi, która ma centrale w siedmiu krajach europejskich. Zarządzamy pracownie i szkolenie, oraz wszelkie zadania są kierowane pod okiem certyfikowanych. ...
 • SABELL Kosmetyczne Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowe
  adres: 02-493 WARSZAWA, ul. Krańcowa 41
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Kompleksowe zaopatrzenie salonów kosmetycznych i SPA w preparaty i kosmetyki profesjonalne oraz sprzęt, urządzenia i akcesoria kosmetyczne. Specjalistyczne szkolenia i kursy dla kosmetyczek, masażystów i stylistek paznokci.
 • MERCATOR Tomasz Jaworski
  adres: 00-544 WARSZAWA, ul. Wilcza 29a/4
  branża: Przemysłowe maszyny i urządzenia
  Zajmujemy się importowaniem profesjonalnego sprzętu głównie dla przemysłu maszynowego, hutniczego i energetycznego. W naszej ofercie znajdują się akcesoria techniki prózniowej takie jak pompy, przyssawki, chwytaki, także transportery kabli, peszle i dławiki. Oferujemy osprzęt obrabiarkowy oraz technologie uszczelniania i naprawy odlewów, w tym własne opracowania masy szpachlowej do odlewów żeliwnych i lakieru elektroprzewodzącego do zastosowań galwanicznych. Dostarcza. ...
 • Pizzeria Maestro Wesoła
  adres: 07-075 Warszawa-Wesoła, I Praskiego Pułku 4
  branża: Pizzerie
  Pizzeria Maesto to kameralne miejsce, ale jakże klimatyczne i wyjątkowe. Sam lokal posiada wyjątkowy klimat śródziemnomorsko-muzyczny.. To niesamowite połączenie miejsca rodem z bocznych włoskich uliczek, a nowoczesnego akcentu muzycznego z ciekawymi instrumentami na ścianie.. Pizza także niesamowicie wykonywana- tradycyjnie, ręcznie i wypiekana na szamocie jak na włoską pizze przystało. Aby nie być gołosłownym czasmi odwiedzają nas Włosi i dziwią się.. " że. ...
 • "ENIGMA" USŁUGI KSIĘGOWE, PIOTR JEŻEWSKI, EWA MATUSZEWSKA
  adres: 02-804 Warszawa, UL. Kraski 53A
  branża: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
  Enigma to biuro rachunkowe z Warszawy z potężnym, 16-letnim już, doświadczeniem. Firma prowadzi obsługę księgową małych i średnich przedsiębiorstw w formie uproszczonej lub pełnej. Do każdego klienta biuro rachunkowe podchodzi indywidualnie. Dzięki temu mamy pewność, że jakość usług jest na najwyższym poziomie. Nie pozostaje nic innego jak zadzwonić i skorzystać z usług firmy Enigma.

Firmy z branży Budownictwo 2

 • EKO-PARTNER Nowoczesne systemy grzewcze
  adres: 62-020 Swarzędz, os. Kościuszkowców 39
  Kompleksowo wykonujemy instalacje grzewcze, gazowe i wodno-kanalizacyjne. Montujemy pompy ciepła, kolektory słoneczne i kotłownie gazowe i olejowe oparte na kotłach tradycyjnych lub kondensacyjnych oraz ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe. Oferujemy Państwu kompleksową usługę począwszy od pomocy przy wyborze odpowiedniego projektu, materiałów i urządzeń, poprzez sprzedaż i instalację systemu, do obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej włącznie. Teren całego kraju. Polecamy. ...
 • RP Complex II Prochownik i Rzadek Sp. j.
  adres: 32-050 Skawina, ul. Łanowa 50
  Firma RP Complex świadczy usługi w zakresie wykonawstwa kompleksowych robót inżynieryjnych, ziemnych i drogowych, w tym przemieszczeń mas ziemnych, makroniwelacji, stabilizacji gruntu, odkrywek, wykopów, nasypów oraz wynajmu i serwisu sprzętu budowlanego.
 • Baseny i Spa- technika basenowa
  adres: 50-149 WROCŁAW, UL. SOŁTYSOWICKA 62A
  Oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług z branży basenowej:
 • Poznańskie Konsorcjum Agencji Nieruchomości REAL NET Sp. z o.o.
  adres: 61-749 Poznań, ul. Święty Wojciech 7/7
  Firma Real Net jest administratorem systemu wymiany ofert kupna, sprzedeży i wynajmu nieruchomości według standardu MLS, a także administratorem portalu www.nieruchomista.pl. Bezpośrednią obsługą klientów zajmują się biura, będące uczestnikami systemu. To właśnie te biura, zrzeszone w Real Net, posiadają wspólną, codziennie aktualizowaną bazę ofert.
 • Remonty Kraków Kuk Stanisław
  adres: 31-623 Kraków, Os. Piastów
  Szanowni Państwo! Nasza firma zajmuje się pracami remontowymi ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych i modernizacyjnych pomieszczeń, mieszkań i domów. Ofertę uzupełnia kupno i przywóz materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Jesteśmy na rynku od 20 lat, udzielamy gwarancji na okres od roku do 5 lat w zależności od wykonywanej usługi.