Jesteś tutaj: Strona główna » Budownictwo » Termo Koncept Sp. z o.o. Sp. k.
 
 

Termo Koncept Sp. z o.o. Sp. k.

Projektujemy instalacje chłodnicze i chłodnie. Oferujemy urządzenia chłodnicze do sklepu i do gastronomii nowe i używane (lady chłodnicze, regały chłodnicze, szafy chłodnicze, witryny cukiernicze). Budujemy komory chłodnicze do sklepów jak i dla obiektów przemysłowych. Komory chłodnicze na jabłka, komory chłodnicze na owoce i warzywa. Komory na materiał szkółkarski. Kontrolowana atmosfera w komorach chłodniczych. Nawilżanie w komorach chłodniczych.
Zajmujemy się obsługą CRO dla właścicieli instalacji chłodniczych. Oferujemy instalacje chłodnicze na czynnikach chłodniczych, które będą dopuszczone do użycia po 2020 r.
Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Boya-Żeleńskiego 16/18
miasto:
35-105 Rzeszów
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
483872500
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 92589).
Firmy podkarpackie

 • AWART S.c. Zespół Projektowy
  adres: 37-450 STALOWA WOLA, ul. Wojska Polskiego 4a
  branża: Budownictwo
  Jesteśmy zespołem projektantów: architektury, wystroju wnętrz, konstrukcji, infrastruktury i grafiki komputerowej. Oferujemy usługi kompleksowej realizacji projektów o skrajnie różnej skali i funkcji. Wykonujemy projekty indywidualne i typowe, architektury i wystroju wnętrz, zapewniamy też kompleksową obsługę inwestycji. Zapraszamy do naszego biura w Stalowej Woli.
 • Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa CENTRUM
  adres: 39-200 Dębica, ul Kolejowa 20
  branża: Banki
  W Kasie CENTRUM możesz otrzymać: *Atrakcyjne obniżki oprocentowania pożyczki, m.in za przelew wynagrodzenia, emerytury lub renty na konto w Kasie. *Do 50 tyś. zł bez zaświadczenia o zarobkach *Do 40 tyś. zł bez poręczyciela *Do 20 tyś. zł bez zgody współmałżonka ZAPRASZAMY DO KASY CENTRUM !!!
 • PPHU INTER-BAU Sp. z o.o.
  adres: 35-105 Rzeszów, Boya-Żeleńskiego 16
  branża: Deweloperzy
  Firma budowlana Inter Bau działa na obszarze Rzeszowa, a ściślej w rejonie Budziwoja. Prowadzona przez moją firmę placówka ma z dużą dokładnością wykwalifikowane grono pracownicze , a dodatkowo wytrzymały i solidny sprzęt. Jesteśmy najlepszej klasy specjalistami w dziedzinie zarówno tworzenia całkiem nowych obiektów, jak również wykonywania kompleksowych modernizacji wnętrz już starych i nienadających się do komfortowego użytkowania.
 • "SOPRANO"
  adres: 39-200 Dębica, ul. Sobieskiego 8
  branża: Pizzerie
  "SOPRANO" TO MIEJSCE GDZIE W SPOKOJNEJ, MIŁEJ ATMOSFERZE ODNAJDZIESZ WŁOSKI KLIMAT, MOŻESZ PRZY TYM SMAKOWAĆ ORYGINALNEJ PIZZY NA CIENKIM CIEŚCIE ORAZ INNYCH DAŃ NIE TYLKO WŁOSKIEJ KUCHNI. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ COŚ DLA SIEBIE. JEŻELI POTRZEBUJESZ W SPOKOJNEJ ATMOSFERZE PRZY PYSZNEJ KAWIE ODBYĆ SPOTKANIE BIZNESOWE I NIE TYLKO PRZYJDŹ DO NAS. W NASZYM LOKALU POSIADAMY TAKŻE KĄCIK DLA DZIECI.
 • NOPEX
  adres: 38-400 KROSNO 7, ul. Naftowa 30
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Celem naszej działalności jest zapewnianie bezpieczeństwa pracowników Naszych Klientów, warunków technicznych i logistycznych dla realizacji ciągłego podnoszenia stopnia zabezpieczeń prowadzonych prac, dlatego też współpraca z naszym zespołem stanowi gwarancję realizacji planowanych projektów oraz maksymalnego dopasowania ich do indywidualnych potrzeb Klienta w zakresie dziedziny produktów BHP. Dodatkowo oferujemy usługi kompleksowego outsourcingu, zapewniamy naszym Klientom. ...

Firmy z branży Budownictwo

 • Charakterystyka Energetyczna Budynków - CEB.com.pl
  adres: 32-700 Bochnia, Św. Leonarda 65/56
  Główną działalnością CEB.COM.PL jest wyznaczanie strat energii w budownictwie w postaci audytu energetycznego, świadectwa charakterystyki energetycznej a dla celów projektów budowlanych w postaci projektowanej charakterystyki energetycznej. Wykonujemy również badania termograficzne czyli termografię za pomocą profesjonalnych kamer termowizyjnych firmy FLIR. Na terenie Stalowej Woli i jej okolicy oferujemy usługi kierowania budową oraz nadzór budowlany wykwalifikowanego i. ...
 • P.P.U.H. EUKLIDES Dystrybutor Płyt Budowlanych, Producent Brodzików Podpłytkowych
  adres: 33-334 Kamionka Wielka, Mystków
  Jesteśmy firmą, która działa na polskim rynku od wielu lat świadcząc swoje usługi na najwyższym poziomie. Służymy naszym Klientom fachowym i profesjonalnym doradztwem w kwestii aranżacji oraz wystroju wnętrz, głównie łazienek. Jesteśmy głównym dystrybutorem płyt łazienkowych znanej i cenionej na całym świecie francuskiej firmy EuroMat Services. Zajmujemy się również produkcją elementów podpłytkowych takich jak: brodziki pod płytki i drzwiczki rewizyjne do. ...
 • BUDOMEK s.c.
  adres: 15-281 Białystok, ul. Legionowa 9/1, lok. 114
  Firma Budomek powstała ponad 20 lat temu, a grono jej zadowolonych klientów wzrasta z każdym kolejnym rokiem. Pod jej skrzydłami powstało już 200 wysokiej jakości budynków. Firma specjalizuje się w budowie domów kanadyjskich pod klucz. Domy szkieletowe są nowoczesne i bezpieczne, przez co komfort ich użytkowania znacznie się zwiększa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zlecenia realizujemy solidnie.
 • DD Projekt
  adres: 30-858 Kraków, ul.Magazynowa 5a
  Firma remontowa D&D Projekt powstała w 2005 roku na rynku skandynawskim skąd trendy przenosimy do Polski. Oferujemy usługi remontowe m. in. projektowanie wnętrz, remonty domu i mieszkania, usługi remontowo budowlane, wykończenia wnętrz. Uczyliśmy od najlepszych i spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i sprawdzenia naszych realizacji
 • FIRMA WIELOBRANŻOWA MARKER
  adres: 78-400 szczecinek, ul.budowlanych 3D/10
  PODŁOGI TECHNICZNE-PODNIESIONE Z DOSTĘPEM I MONOLITYCZNE,AUDYTORIA,SERWEROWNIE,DATA CENTER,PODESTY,KRATY WEMA, PODŁOGI SCHODKOWE ,BIURA CENTRALE TELEFONICZNE,NASTAWNIE,ROZDZIELNIE NN I SN,WYKŁADZINY DYWANOWE,REMONTY I REGENERACJA PODŁÓG.-DOSTAWA-SERWIS-MONTAŻ.