Jesteś tutaj: Strona główna » Budownictwo » Rogelli Dariusz Gwiazda
 
 

Rogelli Dariusz Gwiazda

Wykonuję wiercenie techniką diamentową w żelbecie, betonie, cegle, kamieniu i innych materiałach budowlanych. Dokładne wiercenie na wymiar bez odprysków do średnicy otworu 400mm również za pomocą pompy próżniowej.

Konwencjonalne metody wykonywania otworów wymagają dużego nakładu pracy, postępy prac są powolne, generują dużo hałasu oraz pyłu co wyklucza tego typu technikę na etapie prac wykończeniowych. W przypadku wykonywania otworów w konwencjonalnej technice w betonie zbrojonym dochodzi również konieczność wycinania stali zbrojeniowej, co dodatkowo wydłuża i komplikuje prace, otwory mają nieprecyzyjne wymiary, krawędzie są nieregularne w wyniku kruszenia się betonu, wibracje powstające podczas prac powodują mikropęknięcia betonu co bardzo obniża jego wytrzymałość. W efekcie to sam beton zaczyna przenosić obciążenia zginające co prowadzi do zniszczenia struktury nośnej. Drgania powodują odspojenie cegieł czy pustaków od zaprawy. Zastosowanie wiercenia w technice diamentowej eliminuje wszystkie te problemy. Otrzymane otwory mają zgodne z założonymi wymiarami krawędzie - równe i niewymagające dodatkowej obróbki.

Dane adresowe firmy

adres:
Plac Konstytucji 3Maja 2a/9
miasto:
58-301 Wałbrzych
powiat:
województwo:
mapa:
GPS:
50.7705912, 16.2928988

Dane kontaktowe

telefon(y):
664614666
kom:
664614666
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 70031).
Firmy dolnośląskie

 • GOS Firma Handlowo-Usługowa Tadeusz Gos
  adres: 51-121 WROCŁAW, ul. Baczyńskiego 25
  branża: Maszyny szwalnicze, urządzenia prasowalnicze
  Firma zaopatrzenia krawiectwa. Sprzedaż nici do produkcji odzieży, igieł, materiałów i urządzeń do krojowni, sprzedaż i serwis sprzętu prasowalniczego, krojczego, maszyn do szycia. Metkownice igłowe Dennison, łączniki do metek (ości), Szeroki asortyment pasmanterii dla zakładów krawieckich, usług oraz sklepów pasmanteryjnych.
 • Santander Consumer Bank S.A.
  adres: 53-611 Wrocław, ul. Strzegomska 42c
  branża: Banki
  Obecny kształt instytucji jest wynikiem połączenia w 2011 roku z AIG Bank Polska, który od 1998 zdobywał silną pozycję na rynku pożyczek gotówkowych i kredytów ratalnych, a od 2006 systematycznie powiększał liczbę wydanych kart kredytowych. Santander Consumer Bank od 6 lat niezmiennie jest liderem na rynku kredytowania nowych pojazdów. Bank oferuje lokaty terminowe o atrakcyjnym oprocentowaniu - zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. W ofercie znajduje. ...
 • Medyczny dla Dzieci
  adres: 50-516 Wrocław, ul. Bardzka 30
  branża: Rehabilitacyjny i medyczny sprzęt
  Medyczny dla dzieci jest firmą bardzo zaangażowana w dostarczanie optymalnych rozwiązań ułatwiających życie rodzicom i ich pociechom. Produkty, które oferujemy są to urządzenia medyczne, profilaktyczne, rehabilitacyjne, prozdrowotne i pielęgnacyjne dla dzieci. W ofercie posiadamy innowacyjny, najnowszy na polskim rynku sprzęt do aktywnej rehabilitacji firmy KRABAT taki jak: siodło rehabilitacyjne, pełzak, pływak, które posiadają zalety,dobroczynny i leczniczy wpływ. ...
 • PPHU BETAM
  adres: 51-180 Wrocław, ul. Kominiarska 30
  branża: Transport, spedycja
  Firma mająca w swojej ofercie usługi związane z przeprowadzką i transportem. Osoby, które zamierzają się przeprowadzić mogą skorzystać z jej usług, by bezpiecznie i bardzo sprawnie przewieźć posiadane przez siebie dobra z jednego miejsca do drugiego. Oferowane przez Betam usługi są profesjonalne i najwyższej jakości - korzystając z nich masz pewność, że wszystkie warunki współpracy zostaną bezwzględnie spełnione. Zapraszamy do kontaktu.
 • UNITELKOM Sp. z o.o.
  adres: 54-130 WROCŁAW, ul. Horbaczewskiego 4-6
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego.

Firmy z branży Budownictwo

 • BIO-AS Sp. z o.o.
  adres: 05-220 Zielonka, ul.Józefa Poniatowskiego 97
  BIO-AS Betoniarnia z Radzymina to miejsce, jakie powinien odwiedzić jakikolwiek inwestor budowniczy i profesjonalista, jaki zajmuje się zaopatrzeniem w beton na place budowy. Profesjonaliści pomogą, dobiorą beton do inwestycji oraz zajmą się kompleksową dostawą - wszystko dla inwestorów, którzy bez cementu nie są w stanie pracować.
 • BLACHARSTWO-DEKARSTWO WOJCIECH GIERACH
  adres: 96-126 GODZIANÓW, Ul. Byczki 3
  ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ NASZEJ FIRMY POD NUMEREM TELEFONU 600545241
 • Polfini Sp.z o.o
  adres: 40-013 Katowice, ul. Staromiejska 6/10d
  Polfini to ciąg dalszy pokoleniowej tradycji budowlano – remontowej. Świadczymy duży wachlarz usług od budowy mieszkań, docieplania budynków, łącznych remontów mieszkań, domów do drobnych usług malarskich, tapeciarskich, wykonywania usług wykończeniowych pod klucz ze stanów surowych czy deweloperskich. Opisuje nas niezawodność, dobra i płynna łączność z inwestorem na temat zleceń czy podczas ich wykonywania co jest skutkiem solidności, terminowości usług.
 • Riwal | Podesty ruchome | Patforma nożycowa | Zwyżka samojezdna | Wynajem | Sprzedaż
  adres: 96-200 Rawa Mazowiecka, Tomaszowska 26
  Firma Riwal zajmuje się wynajmem , sprzedażą i serwisem maszyn budowlanych. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte przez 40 lat działalności na rynkach światowych sprawia iż jesteśmy w stanie zrealizować potrzeby wszystkich, którzy są zainteresowani współpraca z nasza firmą. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej witryny aby zapoznać sie z aktualną ofertą maszyn budowlanych takich jak podesty ruchome, zwyżki samojezdne, platformy nożycowe itd. Nasza firma organizuje. ...
 • Styrobud Górno
  adres: 36-051 Górno, ul.Pańska 73
  Styrobud Górno od ponad 10 lat oferuje wysokiej jakości wyroby betonowe do ogrodu. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej klasy betonu, który odporny jest na wszystkie warunki atmosferyczne panujące w Polsce. Standardowym sposobem wykończenia wyrobów jest malowanie farbą akrylową na kolory wybrane przez klienta. W naszej ofercie znajdziesz: - grille betonowe i metalowe, - wędzarnie betonowe, - kolumny architektoniczne betonowe, - tralki, - betonowe rabaty warzywne, -. ...