Jesteś tutaj: Strona główna » Budownictwo » Reklamvid Sp. z o.o.
 
 

Reklamvid Sp. z o.o.

Firma AM-PUR, która znajduje się w Swojczanach, nieopodal Krakowa, dostarcza kompleksowe usługi w zakresie innowacyjnych ociepleń z zastosowaniem techniki natryskowej pianki poliuretanowej.

AM-PUR proponuje przede wszystkim ocieplanie pianką poddaszy, składów, chłodni, obiektów inwentarskich, a także pozostałych rodzajów konstrukcji ze stali, betonowych bądź z drewna. Co więcej natrysk pianką jest stosowany w hydroizolacji. Użycie pianki PUR do prac dociepleniowych ma wiele zalet – technologia ta nie tylko pozwala na osiągnięcie ciepła, ale także ochrony przed wilgocią oraz niekorzystnymi faktorami atmosferycznymi. Pianka jest trwała, dochodzi w trudne punkty, jest co więcej bezpieczna i szybka w aplikacji.

Firma gwarantuje najlepszą jakość swoich usług przez kompetentne wykonanie prac. Jej pracownicy posiadają odpowiednie szkolenia i wykorzystują komponenty znakomitych marek razem z nowoczesnym sprzętem do natrysków. Jednocześnie zapewnia atrakcyjne ceny swoim interesantom.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy AM-PUR Izolacje Natryskowe – cała oferta zaprezentowana jest na stronie WWW!

Dane adresowe firmy

adres:
Makuszyńskiego 25/8
miasto:
58-309 Wałbrzych
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
696050418
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 86542).
Firmy dolnośląskie

 • CENTIMA Marek Gembal
  adres: 51-127 WROCŁAW, ul. Sulmierzycka 10
  branża: Prod. metalowych wyr. gotowych za wyjątkiem maszyn i urządzeń
  Producent wyrobów z drutu, stojaków reklamowych, ekspozycyjnych. Nasza firma od ponad 30-lat zajmuje się tworzeniem wyrobów z drutu, stelaży, systemów służących do ekspozycji towarów. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki wielu branż pozwala nam na łatwe wyszukiwanie optymalnych rozwiązań idealnej prezentacji produktów w sklepie, hali targowej, barze czy kiosku.
 • GOS Firma Handlowo-Usługowa Tadeusz Gos
  adres: 51-121 WROCŁAW, ul. Baczyńskiego 25
  branża: Maszyny szwalnicze, urządzenia prasowalnicze
  Firma zaopatrzenia krawiectwa. Sprzedaż nici do produkcji odzieży, igieł, materiałów i urządzeń do krojowni, sprzedaż i serwis sprzętu prasowalniczego, krojczego, maszyn do szycia. Metkownice igłowe Dennison, łączniki do metek (ości), Szeroki asortyment pasmanterii dla zakładów krawieckich, usług oraz sklepów pasmanteryjnych.
 • TRAVELPLANET.PL SA
  adres: 50-079 WROCŁAW, ul. Ruska 11/12
  branża: Informatyka i działalność pokrewna
  Travelplanet.pl S.A. jest jednym z wiodących podmiotów oferujących sprzedaży szeroko pojętych usług turystycznych poprzez internet oraz pierwszym biurem podróży i firmą e-commerce na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka działa jako nowoczesny multiagent, prowadzący sprzedaż przez bezpośrednie kanały dystrybucji - Internet, Call Center oraz Punkty Obsługi Klienta (POK). Portal Travelplanet.pl oferuje klientom pełny wybór wyjazdów zagranicznych od. ...
 • GOS Firma Handlowo-Usługowa Tadeusz Gos
  adres: 51-121 WROCŁAW, ul. Baczyńskiego 25
  branża: Maszyny szwalnicze, urządzenia prasowalnicze
  Firma zaopatrzenia krawiectwa. Sprzedaż nici do produkcji odzieży, igieł, materiałów i urządzeń do krojowni, sprzedaż i serwis sprzętu prasowalniczego, krojczego, maszyn do szycia. Metkownice igłowe Dennison, łączniki do metek (ości), Szeroki asortyment pasmanterii dla zakładów krawieckich, usług oraz sklepów pasmanteryjnych.
 • Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o.
  adres: 58-160 ŚWIEBODZICE, Strzegomska 23/27
  branża: Automatyka przemysłowa
  W Polsce, do ubiegłego roku Schneider Electric był reprezentowany poprzez obecność zakładów ELDA-ELTRA (rok zał. 1957) produkujących osprzęt elektrotechniczny oraz Schneider Electric Industries Polska (rok zał. 1998) będącego producentem wyłączników i rozłączników aparatury niskich napięć. W poprzedniej dekadzie pojawiły się zagrożenia związane z przeciążeniem istniejącej sieci elektroenergetycznej spowodowane rosnącym zapotrzebowaniem na energię elektryczną,. ...

Firmy z branży Budownictwo

 • CLM Holidays
  adres: 31-135 Kraków, Batorego 25
  Oferujemy możliwość zakupu imprez turystycznych wiodących marek. Dla komfortu i wygody, mamy parking samochodowy przy lotniskach. Pracujemy non stop nad jakością naszej działalności. Na pierwszym miejscu jest klient oraz niskie ceny. Oto kontakt do Agencji Turystycznej CLM Holidays ul. Batorego 25 (róg Karmelickiej) 31-135 Kraków tel (012) 634 07 00, tel/fax: (012) 633 06 88 e-mail: info@clmholidays.pl . Dodatkowy kontakt 530-38-41-38.
 • Podnosniki-bydgoszcz.pl
  adres: 85-435 Bydgoszcz, Oceaniczna 1
  Potrzebujesz dźwigu lub podnośnika do konserwacji lub montażu sprzętu ulicznego? Jeżeli tak to koniecznie zajrzyj na stronę podnosniki-bydgoszcz.pl . Nasze w pełni profesjonalne usługi są najtańsze w internecie! Skorzystaj z działu kontaktowego i zapytaj jednego z naszych specjalistów i wszelkie szczegóły. Jeżeli szukasz zaufanej firmy do prac na wysokościach to podnosniki-bydgoszcz.pl jest własnie wyborem dla Ciebie. Zlecenia wykonujemy szybko i przede wszystkim bezpiecznie.. ...
 • D.T Budland - usługi ogólnobudowlane
  adres: 70-831 Szczecin, Ściegiennego 61
  D.T Budland jest prężnie rozwijającą się firmą, oferującą usługi ogólnobudowlane. Działamy na terenie woj. Zachodniopomorskiego. Gwarantujemy terminowość zleceń oraz rzetelne wykonanie usług. Współpracujemy na dogodnych warunkach z producentami i hurtowniami z branży budowlanej i transportowej. Zachęcamy do korzystania z naszych usług, mamy nadzieję, że współpraca okaże się owocna zajmujemy się m.in.: - Wznoszenie budynków - Brukarstwo (Drogi, chodniki,. ...
 • Gruzbus
  adres: 04-325 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 95
  Gruzbus jest firma specjalizującą się w wywozie gruzu i odpadów budowlanych na terenie całej Warszawy. Jeżeli prowadzisz prace remontowe i potrzebujesz szybko pozbyć się gruzu i odpadów to Gruzbus zrobi to szybko i sprawnie. Nasza oferta w tym zakresie jest szeroka i dostosowana do małych, dużych i ogromnych inwestycji budowalnych. Naszym klientom oferujemy wywóz gruzu w workach big bag o objętości 1,5 m3 oraz kontenery typu KP, które pomieszczą nawet 7m3 odpadu.
 • Chłodnie
  adres: 64-600 Oborniki, Polna 2c
  W okresie swojej bardzo długiej działalności, firma PROMET-BIN BORUCKI trudniła się generalnym wykonawstwem sporej liczby hal, chłodni czy mroźni. Wykonywane obiekty są obiektami ze stali z płyt warstwowych. Dzięki specjalistycznymi podejściu jak również zastosowaniu bardzo dobrej klasy sprzętów, każda ze zrealizowanych przez firmę biogazowni bądź komór chłodniczych to budynek, który będzie spełniał swoją rolę przez bardzo długi czas.