Jesteś tutaj: Strona główna » Budownictwo » Petan złącza systemu rowkowego » katalog produktów
 
 

Katalog produktów i usług firmy Petan złącza systemu rowkowego

Łączniki złączki systemu rowkowego Victaulic /Grinnell

System rowkowy typu Victaulic lub Grinnell zapewnia szybkie łączenie rur be spawania. Dostarczane złącza są w zestawie w uszczelką EPDM lub Nitrylową.
Zakres ciśnień łączników w zależności od typu jest od 20 bar do 69 bar, zakres temperatur standardowo - 35 do +110 C.
Dobór łączników wg wymagań klienta.

Informacje o firmie

Petan złącza systemu rowkowego

adres: ul.Gałczyńskiego 10
miasto: 40-587 Katowice
powiat: Katowice
województwo: śląskie

telefon: 60 1403292
www: www.petan.pl
 
Firmy śląskie

 • College Centrum Kształcenia Języków Obcych
  adres: 42-200 Częstochowa, Dekabrystów 35b
  branża: Szkoły językowe
  W Centrum Kształcenia Języków Obcych College nauka języków obcych jest skuteczna, efektywna i staje się przyjemnością. Nasze kursy prowadzone są na profesjonalnym poziomie, przez doświadczonych lektorów. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać lub rozwinąć język angielski, hiszpański lub niemiecki.
 • Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o.
  adres: 44-100 GLIWICE, ul. Chorzowska 113
  branża: Prod. maszyn i urządzeń, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  Produkcja maszyn i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy metodą ciągłego wytłaczania. Produkcja układów uplastyczniających do wytłaczarek i wtryskarek oraz części zamienne (także do maszyn obcej produkcji). Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej (azotowanie)
 • Szkoła Controllingu Sp. z o.o.
  adres: 40-850 KATOWICE, ul. Narutowicza 16
  branża: Edukacja
  Szkoła Controllingu Sp. z o.o. jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego. Tematyka przeprowadzanych szkoleń: zarządzanie, centra odpowiedzialności, planowanie, budżetowanie, rachunek kosztów procesów, controlling finansowy, controlling strategiczny, rachunkowośc zarządcza.
 • MANAGER Golly Roman
  adres: 41-506 Chorzów, ul. Długa 68/3
  branża: Biura rachunkowe, doradztwo podatkowe
  Nasza firma trudni się tematami związanymi odzyskaniem podatku VAT-REF. Kompleksowo wypełnimy dla Państwa wszelkie wnioski w taki sposób, by nie było żadnych kłopotów. W zakresie usług biura jest również przyszykowanie odwołania od częściowo przyjętej decyzji i kwestie odzyskania podatku z innych krajów. Nasza firma mieści się przy ul. Długiej 68/3, możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem 32 388 53 10.
 • LASEL Sp. z o.o.
  adres: 44-203 RYBNIK, ul. Mikołowska 77
  branża: Handel hurt. i komisowy za wyjątkiem handlu pojazdami mechanicznymi i motocykl.
  Firma lasel jest regionalnym przedstawicielem Husqvqrna, Karcher, Honda, Kubota. Posiada autoryzowany serwis gwarancyjny produktów w/w firm. Ponaddto specjalizuje się w dostawach maszyn komunalnych do pielegnacji terenów zielonych, techniki kompostowania, odsnieżania i utrzymania dróg. Firma Lasel jest znaczącym eksporterem drewna i wyrobów drewnianych.

Firmy z branży Budownictwo

 • Europhaus - nowe mieszkania łódź
  adres: 02-244 Warszawa, Orzechowa 25
  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą realizację: nowe mieszkania w Łodzi. W wyjątkowym miejscu, w otulinie zieleni, powstaje nowoczesny budynek Apartamenty Braterska 18. Oferowane przez nas nowe mieszkania znajdują się niemal w samym sercu miasta. Położenie w prestiżowej dzielnicy, w zielonej części Łodzi, sprawia, że wszelkie atrakcje miasta są na wyciągnięcie ręki. Dziesięciominutowy dojazd do centrum, bezpośrednia bliskość elitarnych szkół i. ...
 • Geoinvest Gliwice
  adres: 44-186 Gierałtowice, Ks. Roboty 50
  Firma GeoInvest wykonuje podbudowy: tłuczniowe, betonowe, stabilizowane. To jakość, która Ci się spodoba. Skorzystaj z niej i nastaw się na profesjonalne wykonanie. Odwiedź stronę www.geoinvest.pl i dowiedz się więcej. Nie czekaj, bo nie warto zwlekać! Wejdź już teraz i poznaj dokładne informacje o całej ofercie.
 • Satra Sp. z o.o. ELASTYCZNY KLINKIER
  adres: 80-270 Gdańsk, ul. Gomulickiego 6/7
  Dany serwis omawia atrakcyjną propozycję zlokalizowanej w Gdańsku firmy Satra. Swoją działalność skupia na rozpowszechnianiu płytek klinkierowych, które charakteryzują się sporą elastycznością. Można je wykorzystywać na rozmaite sposoby. Pasują chociażby do fasad domów jednorodzinnych czy też do odnawiania zabytków. Ich walorem jest zdolność imitowania starych cegieł oraz nietrudny montaż, dzięki czemu zdobyły przychylność wielu nabywców. Zachęcamy do. ...
 • Decor Design
  adres: 08-110 Siedlce, ul. Sokołowska 157
  Brak Ci pomysłu na niebanalną i oryginalną aranżację wnętrz? Szukasz unikalnych i nowoczesnych rozwiązań? Zapraszamy do naszego salonu Decor Design, znajdującego się w Siedlcach przy ulicy Sokołowskiej 157 I piętro (budynek Topaz). Jesteśmy nowo powstałą firmą pragnącą zaspokoić Państwa potrzeby na najwyżej jakości materiały aranżacji wnętrz. W szybkim czasie zyskaliśmy zaufanie wielu klientów i zgromadziliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które pozwalają nam. ...
 • Deweloper Ideadeweloper
  adres: 71-642 Szczecin, A. Antosiewicza 1
  Deweloper IdeaDeweloper oferuje w Szczecinie komfortowe, nowe mieszkania na sprzedaż. Celem pracy jest utrzymywanie wysokich standardów na rynku deweloperskim. Oferta mieszkań przeznaczonych na sprzedaż prezentowana jest na stronie internetowej dewelopera. Mieszkania od IdeaDewelopera cechuje wysoka energooszczędność oraz dbałość o detale. Budujemy kierując się funkcjonalnością oraz ponadczasową architekturą. W mieszkaniach odnaleźc można prywatność i komfort.