Jesteś tutaj: Strona główna » Budownictwo » Pawar roboty ziemne
 
 

Pawar roboty ziemne

Firma świadczy usługi w zakresie kompleksowych prac ziemnych koparko-ladowarkami typu:

-wykopy pod fundamenty
-pod wszelkiego rodzaju insatalacje
-niwelacje terenu
-przygotowanie pod budowe
-zaladunki materiałow sypkich
-korytowanie pod chodniki, drogi itp
-wywóz gruzu, ziemi, itp.
-odsnieżanie

Wykonujemy również wszelkiego rodzaju instalacje wodno-kanalizacyjne:
-przyłącza wod-kan, odwodnienia, drenaże, separatory, zbiorniki, itp.

Dane adresowe firmy

adres:
Cz.Maków 30
miasto:
59-220 Legnica
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
696616 875
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 67514).
Firmy dolnośląskie

Firmy z branży Budownictwo

 • Romax
  adres: 72-600 Świnoujście, 11 Listopada 18
  Loka i wyłączniki zakończenia poniżej lampy na ścianach i pułapie precyzowano na pomyśle. Instalacja lotna wewnętrzna uskuteczniona z rur silnych. Dostęp dzięki bramę mechaniczną na gida. Everyman budynek wolnostojący dzierży nasz garaż. Budynki władają nawierzchnię pragmatyczną w przybliżeniu 140 metrów kwadratowych spośród osobną inicjatywą ustroju pomieszczeń w rozległym kanonie planistycznym. Fundament znajdujący się wykonany w charakterze podwalina pasmowy ze. ...
 • WASCO Dariusz Wasylew
  adres: 76-100 Sławno, Stary Kraków/Kanin 17 k. Sławna
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tworzenie projektów domów mieszkalnych, wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, budynków usługowych i magazynów. Trudnimy się również całą niezbędną dokumentacją, montażem, po oddanie budynku do użytku. Wnętrze jest polakierowane, dlatego po zakończonej budowie można się wprowadzać. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwala nam realizować poszczególne projekty klientów.
 • Firma Budowlana Konieczny Company
  adres: 50-237 Wrocław, Ołbińska 8A
  Adekwatny dobór biegłej brygady budowlanej to podłoże sukcesu. Zbuduj swój wyśniony domek wspólnie z Firmą Budowlaną Konieczny Company. Zapewniamy swoją niezawodność, pracowitość i fachowość. Na rynku osiągalnych jest masa organizacji zajmujących się Budowlanką. Powierz swoje pieniądze tylko doświadczonym czynnościom remontowo-budowlanym. Postępujemy tak, aby przez cały czas urzeczywistniać wymagania, nawet te w najwyższym stopniu niebanalne, naszych nabywców.. ...
 • METRIS Instytut Badań dla Budownictwa Sp. z o.o.
  adres: 99-300 Kutno, Łąkoszyńska 127A
  METRIS Instytut Badań dla Budownictwa Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo zajmujące się prowadzeniem statycznych i dynamicznych badań nośności pali. Realizuje usługi dla budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, infrastrukturalnego oraz hydrotechnicznego. Oferta firmy Metris skierowana jest zarówno do klientów z sektora publicznego, jak i prywatnego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy, gdzie znajdą Państwo więcej informacji.
 • PHU Jurbud Tynki Maszynowe
  adres: 41-205 Sosnowiec, ul. Lotników 5b/5
  Firma JURBUD została założona w 1995 roku. Nasze usługi to: tynki maszynowe, gipsowe i cementowo-wapienne - w tym się specjalizujemy. Posiadamy wykwalifikowanych tynkarzy, maszyny, narzędzia oraz wiedzę i doświadczenie potrzebne do wykonania swojej pracy. Używamy materiałów systemowych firm KNAUF, ORTH i BAUMIT. Nasza oferta skierowana jest do inwestorów indywidualnych oraz budownictwa przemysłowego.