Jesteś tutaj: Strona główna » Budownictwo » Pala System
 
 

Pala System

Funkcjonujemy nieprzerwanie już ponad 15 lat na rynku pod szyldem firmy Pala System, z biegiem tego czasu udało się nam pozyskać spore doświadczenie i zdążyliśmy już wyrobić sobie własną tradycje w projektowaniu drewnianych placów zabaw dla dzieci. Zarówno przygotowujemy projekty budowlane, realizujemy je na miejscu, ale także przygotowujemy miejsce pod budowę. Jesteśmy bardzo otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie, chętnie przyjmujemy zasadną krytykę i bez problemu podejmiemy współprace na etapie projektowania. Posiadamy szeroką gamę dostępnych części funkcyjnych takich placów i jesteśmy bardzo otwarci by dodać do asortymentu dodatkowe, które mogą nam zaproponować klienci. Naszym celem jest dostarczenie dzieciom jak największej dawki zabawy, przy jak najmniejszej dawce ryzyka. Wyciągamy wnioski z naszego wieloletniego doświadczenia i doskonale wiemy jakie elementy placów zabaw przyjmują się najlepiej w środowisku dzieci i jesteśmy w stanie spełnić wszelkie aktualne normy bezpieczeństwa.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Korczaka10
miasto:
58-260 Bielawa
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
(+48 74) 833 86 01
kom:
509 890 708
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 91138).
Firmy dolnośląskie

Firmy z branży Budownictwo

 • ASOLAR
  adres: 53-030 Wrocław, Przyjaźni 66/15
  ASOLAR zajmuje się projektowaniem, doradztwem, dostawą oraz montażem w zakresie: kolektory słoneczne, panele słoneczne, fotowoltaika oraz inne pokrewne dziedziny związane z pozyskiem energii słonecznej.
 • Twój Dom s.c
  adres: 80-462 Gdańsk, Jana Pawła II 6D/2
  Oferujemy Państwu usługi najwyższej jakości. U nas możecie Państwo od samego zaplanowania do kompleksowego wykoczenia przygotować się do swoich inwestycji w dziedzinie budownictwa. Jesteśmy producentem stolarki okiennej, oraz parapetów, jednocześnie dystrybutorem drzwi najlepszych producentów Krajowycj i Zagranicznych.
 • MJT Drabiny
  adres: 02-237 Warszawa, http://rusztowania-sprzedaz.pl/
  Profesjonalny dostawca najwyższej jakości rusztowań zaprasza. Jesteśmy firmą MJT z Warszawy. Nasza działalność opiera się na doświadczeniu i oferowaniu najwyższej jakości asortymentu, nowoczesnego i bezpiecznego. Jesteśmy firmą cenioną z rusztowań elewacyjnych, aluminiowych jezdnych a także rusztowań warszawskich. Naszą ofertę stanowią również fachowe i różne drabiny, podesty, wciągarki. MJT to marka kojarzona również z podnośnikami jezdnymi i stacjonarnymi,. ...
 • Sky Net 24
  adres: 60-688 Poznań, Os. J. III Sobieskiego 12d/119
  Kompleksowe rozwiązania drogowe i telekomunikacyjne. Sky Net 24 zajmuje się wykopami - pracami ziemnymi, rozbudową sieci teleinformatycznych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, m.in. takim do spawania światłowodów. Nasze prace wykonujemy fachowo, a po zakończonej realizacji możemy odtworzyć nawierzchnię drogową, która wymagała usunięcia na czas tworzenia prac. Nasze usługi obejmują: tworzenie przyłączy abonenckich do połączeń telefonicznych, internetowych, budowa. ...
 • RadBud
  adres: 26-600 Radom, Napierskiego 4
  Swoją działalność firma RadBud prowadzi od wielu lat. Jesteśmy rodzinną firmą, która zajmuje się produkcją, transportem i montażem wyrobów z betonu a w szczególności zbiorników żelbetonowych służących do odprowadzania nieczystości sanitarnych. Nasz towar cechuje jakość, niska cena, trwałość oraz łatwość montażu. Zapraszamy.