Jesteś tutaj: Strona główna » Budownictwo » Madpol Paweł Siwko
 
 

Madpol Paweł Siwko

Posadzki maszynowe to główna usługa naszej firmy. Nasi wyspecjalizowani pracownicy doradzają w każdej trudnej do realizacji pracy związanej z wykonaniem projektu. Wykonane przez nas posadzki maszynowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością dzięki wykorzystywaniu maszyny typu mixokret. Dla każdej posadzki wykorzystywane są produkty najwyższej jakości dostępnej na rynku.

Dane adresowe firmy

adres:
23 lutego
miasto:
73-200 Choszczno
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
739 413 047
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 85380).
Firmy zachodniopomorskie

Firmy z branży Budownictwo

 • PHU HOFFMAN ELECTRIC
  adres: 52-434 Wrocław, ul. Petrażyckiego 55/1
  Profesjonalne instalacje elektryczne i teletechniczne. Montaż instalacji, modernizacje i remonty, montaż osprzętu elektrycznego i oświetleniowego. Świadczymy usługi elektryczne w szerokim zakresie. Posiadamy stosowne uprawnienia, doświadczenie, szerokie zaplecze sprzętu. Usługi wykonujemy rzetelnie dbając o szczegóły.
 • MBM Solar
  adres: 60-164 Poznań, Ziębicka 35
  MBM Solar to firma z doświadczeniem, zajmująca się projektowaniem, dostarczaniem oraz montażem paneli fotowoltaicznych. W ofercie znajdują się także systemy ogrzewania podczerwienią oraz domowe stacje ładowania do samochodów elektrycznych. MBM Solar świadczy usługi z zakresu tych nowoczesnych technologii klientom indywidualnym, firmom oraz JST. Dzięki doświadczeniu w branży marka gwarantuje wysokie standardy oraz jakość produktów.
 • AGENCJA INWESTYCYJNA TERRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆIĄ
  adres: 60-586 POZNAŃ, UL. BOTANICZNA 24 lok.3
  Agencja Inwestycyjna TERRA Wydział Melioracji w Poznaniu, Akademia Rolnicza jest firmą doradczą świadczącą usługi w zakresie przygotowania i prowadzenia inwestycji budowlanych. Działamy od 1992r. Oferujemy inwestorom w szczególności kompleksowe prowadzenie zadań budowlanych (Project Management) - nadzór nad całością działań w tym zakresie: od idei poprzez program, projekt, realizację, do uruchomienia najbardziej skomplikowanych obiektów. Nasza Misja Rozbudowa uczelni w. ...
 • STERN SERVICE Sp. z o.o.
  adres: 58-300 Wałbrzych, Plac Magistracki 3a
  STERN SERVICE Sp.Zo.o. jest kontynuacją firmy Stern Rusztowania – kadry i profil działalności pozostał niezmienny. Na rynku obecni jesteśmy od 2003 roku.Od siedmiu lat firma buduje swoją pozycję na rynku, dodaje nowe doświadczenia i rozszerza zakres usług, kompetencji i możliwości. Wyrazem tych bardzo pozytywnych zmian, dynamicznego rozwoju jest także zmiana organizacyjna. Siedem lat to wystarczająca ilość czasu, by z jednej strony dogłębnie poznać rynek, potrzeby. ...
 • Tech-Krak Sp. z o. o.
  adres: 31-036 Kraków, Miodowa 53
  Firma Tech-Krak powstała w 1987 roku. Od tego czasu montujemy komory chłodnicze oraz mroźnicze wyposażone w nowoczesne urządzenia chłodnicze dla hoteli, zakładów gastronomicznych, zakładów przemysłu spożywczego, restauracji, przetwórni mięsa, drobiu i wędlin. Projektujemy i wykonujemy hale produkcyjne oraz magazynowe. Dostarczamy drzwi chłodnicze pod indywidualne zamówienia. Nasze realizacje zgodne są z najnowszymi przepisami Sanepidu i PPoż.