Jesteś tutaj: Strona główna » Budownictwo » JACERT - Świadectwa energetyczne, audyty termomodernizacyjne.
 
 

JACERT - Świadectwa energetyczne, audyty termomodernizacyjne.

W firmie JACERT uzyskacie Państwo:

Świadectwa charakterystyki energetycznej,
Badanie termowizyjne,
Badanie szczelności budynków metodą Blower Door,
Audyt energetyczny budynku do celów termomodernizacji budynku,
Audyt remontowy budynku do celów termomodernizacji i remontu budynku.

Zagadnienia związane z oszczędzaniem energii są dzisiaj ważne dla każdego z nas. Moim celem jest doradzanie wszystkim zainteresowanym jak zmniejszyć zużycie energii, jakie środki zastosować, aby mniej zapłacić bez szkody dla naszego poczucia komfortu i jakości środowiska wewnętrznego.
Przeprowadzam analizę ekonomiczną i finansową zastosowania źródeł energii odnawialnych. Pomagam podjąć decyzję co w konkretnym przypadku jest bardziej opłacalne: kolektory słoneczne, pompa ciepła, czy wymiana obecnego źródła energii na bardziej wydajne.
Przy wciąż wzrastających cenach energii oraz rosnących kosztach utrzymania budynków właściwa ocena oraz zabiegi energetyczne stają się jednym z istotniejszych kierunków rozwoju budownictwa, a fachowa pomoc audytora energetycznego staje się wręcz nieodzowną częścią każdego procesu inwestycyjnego.
Moim podstawowym zakresem działalności są certyfikaty energetyczne, audyty energetyczne oraz badania termowizyjne. Firma JACERT zajmuje się wszystkim co związane jest z oszczędnością energii. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, czego przykładem jest udział w programie "Nowy Ekspert", prowadzonym przez Fundację Poszanowania Energii.

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
K. Słobódzkiego
miasto:
58-105 Świdnica
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
+48 601458608
FAX:
-
kom:
+48 601458608
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 72301).
Firmy dolnośląskie

 • Yellow Centrum Języków Obcych Sp.zo.o.
  adres: 50-048 WROCŁAW, ul. Józefa Piłsudskiego 13
  branża: Tłumaczenia
  Centrum Języków Obcych Yellow należy do wiodących firm językowych we Wrocławiu. Od 1995 roku oferujemy pełny zakres usług tłumaczeniowych: tłumaczenia pisemne i ustne, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia symultaniczne oraz obsługę sprzętową międzynarodowych konferencji i kongresów. Nasza oferta obejmuje również szeroką gamę kursów różnych języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, czeski i inne. Kursy językowe prowadzimy jako. ...
 • GOS Firma Handlowo-Usługowa Tadeusz Gos
  adres: 51-121 WROCŁAW, ul. Baczyńskiego 25
  branża: Maszyny szwalnicze, urządzenia prasowalnicze
  Firma zaopatrzenia krawiectwa. Sprzedaż nici do produkcji odzieży, igieł, materiałów i urządzeń do krojowni, sprzedaż i serwis sprzętu prasowalniczego, krojczego, maszyn do szycia. Metkownice igłowe Dennison, łączniki do metek (ości), Szeroki asortyment pasmanterii dla zakładów krawieckich, usług oraz sklepów pasmanteryjnych.
 • Agencja Reklamowa - Drukarnia CmYK
  adres: 59-700 Bolesławiec, ul. Zacisze 6 i 8
  branża: Agencja Reklamowa
  Młodzi, kreatywni, zdolni? Dzisiaj to już banał. Diabeł tkwi w szczegółach i my o tym wiemy. Zajmujemy się kreacją wizerunku marki, tworzeniem i realizacją kampanii reklamowych, projektowaniem graficznym, projektowaniem stron internetowych, ale to tylko część obszaru naszych działań. Robimy dużo więcej! Doświadczenie zdobyte podczas pracy w agencjach reklamowych pozwala na zastosowanie rozwiązań skutecznych i ciekawych.Cenne kontakty, wykorzystujemy przy realizacji. ...
 • Przedsiębiorstwo Przewozów Międzynarodowych POL-MAT Sp. z o.o.
  adres: 54-610 Wrocław, ul. Graniczna 8 B
  branża: Transport lądowy, transport rurociągami
  magazynowanie / składowanie: również artykuły spożywcze; transport drogowy, transport międzynarodowy; usługi związane z przeładunkiem, pakowanie
 • Ubezpieczenia online.pl Sp. z o. o.
  adres: 51-319 Wrocław, Sycowska 44
  branża: Ubezpieczenia
  Na łamach naszej strony znajdziesz wszystkie dostępne ubezpieczenia na życie w jednym miejscu. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego rankingu, który pomoże Ci wybrać odpowiednie ubezpieczenie dla siebie, koniecznie odwiedź stronę naszej multiagencji. Ranking przygotowany został przez specjalistów, a więc jest w pełni profesjonalnym narzędziem.

Firmy z branży Budownictwo

 • ArtCore Design Pracownia Projektowa Ewa Sadowska-Wicherek
  adres: 31-153 Kraków, Szlak 57/3
  Jesteśmy biurem projektowym z Krakowa specjalizującym się w aranżacji wnętrz. Działamy na terenie całego kraju, zwłaszcza w małopolsce, na śląsku i mazowszu. Stawiamy na oryginalne, designerskie wnętrza o niepowtarzalnym charakterze. Nasze aranżacje wnętrz zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestora i ustalonego budżetu. Oferujemy profesjonalną usługę projektową na światowym poziomie. Posiadamy wieloletnie, bogate doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i. ...
 • Serwis i sprzedaż urządzeń grzewczych
  adres: 00-716 Warszawa, ul. Bartycka 26 Paw. 29H
  Poszukując urządzenia grzewczego gazowego, które będzie miało za zadanie ogrzewać wnętrze domu bądź mieszkania lub ogrzewać wodę należy skontaktować się z osobą posiadającą odpowiednie uprawnienia. Montaż przez osobę, która posiada odpowiednie kompetencje i uprawnienia to gwarancja bezpieczeństwa, warto mieć na uwadze, że niepoprawna instalacja może być przyczyna ulatniania się czadu, który jest niebezpieczny dla zdrowia i życia. Pracownicy Serwisu Urządzeń. ...
 • boxhome
  adres: 02-884 Warszawa, Puławska 457
  Boxhome to nowatorskie pomysły na ciekawe wnętrza. Firma zajmuje się projektowaniem i budowaniem domów i obiektów modułowych. Zajmuje się również planowaniem przestrzennym w handlu i punktach obsługi klienta. Oferuje też profesjonalne doradztwo w zakresie konstrukcji modułowych, tak by klienci posiadali odpowiedni poziom wiedzy o tego typu budownictwie.
 • F.H.U.ASTOMAR
  adres: 61-680 Poznań, ul.Granatowa 26
  Sprzedaż wysyłkowa artykułów elektrycznych, elektrotechnicznych. Wszystkie produkty oferujemy nowe, po bardzo korzystnych cenach. Udzielamy rabaty. Dostawa gratis. Wszystkie wyceny oraz odpowiedzi na zapytania ofertowe są darmowe. Wystawiamy faktury VAT. Towary są objęte gwarancją. Zapraszamy do zakupów.
 • GLOBO Office Center
  adres: 60-751 Poznań, ul. Wyspiańskiego 43
  Globo Office Center to nowoczesny oraz praktyczny budynek, w którym mieszczą się lokale użytkowe na wynajem. Wygodna lokalizacja, a także niebanalna architektura budynku powoduje, że GLOBO jest w stanie przyjąć kilkunastu dzierżawców. Dobra lokalizacja w środku Poznania to zaleta, dla której warto wynająć biuro w Globo Office Center. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą powierzchni pod adresem: www.globooffice.pl.