Jesteś tutaj: Strona główna » Budownictwo » BUIILDER Technika Diamentowa
 
 

BUIILDER Technika Diamentowa

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą z zakresu techniki diamentowej. Doświadczenie jakie zdobyliśmy podczas wieloletniej pracy pozwala nam na bezproblemowe wywiązywanie się z najcięższych zadań. Dysponujemy najlepszym na rynku sprzętem dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonwywać prace praktycznie nie emitując uciążliwego hałasu oraz najmniejszych drgań, które są szkodliwe dla każdej konstrukcji. Zajmujemy się również wzmacnianiem konstrukcji, naprawiamy zużyte konstrukcjie przywracając ich pierwotne właściwości np. za pomocą taśm z włókna węglowego i również w tym zakresie jesteśmy certyfikowaną firmą. Firma BUIILDER Technika Diamentowa jest gwarancją najwyższej jakości, terminowości oraz bezkonkurencyjnej ceny.

Specjalizujemy się w:

- cięcie betonu piłami tarczowymi techniką diamentową

- wiercenie otworów w betonie, cegle, kamieniu oraz innych materiałach

- wzmacnianie konstrukcji budowlanych

- wklejanie kotew

- frezowanie betonu

- kucie betonu

- naprawianie betonu

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Reymonta 29
miasto:
05-091 Ząbki
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
880 880 741
kom:
880880741
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 90619).
Firmy mazowieckie

 • PHU FRISCO
  adres: 05-600 Grójec, Al.Niepodległości 19
  branża: Handel
  Firma Frisco powstała w 1997 roku i od tamtej pory prężnie działa na rynku polskim oferując swoim Klientom najlepsze urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne. Posiadamy ogromny wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Prowadzimy również montaż i serwis tych urządzeń. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
 • Damco Poland Sp. z o.o.
  adres: 96-320 Mszczonów, ul.Logistyki 3
  branża: Magazyny, systemy magazynowe, logistyka
  DAMCO Polska swiadczy usługi magazynowania, spedycji, składu celnego, składu konsygnacyjnego i agencji celnej. Dysponujemy magazynami na terenie całego kraju. Prowadzimy hurtownie farmaceutyczne. Zapraszamy na nasza stronę.
 • Sadmax Agencja Celna Okęcie
  adres: 02-820 Warszawa, Łączyny 2/52
  branża: Agencje, składy celne
  Agencja celna Sadmax posiada wieloletnią praktykę w realizacji obsługi celnej. Odróżnia nas najwyższa jakość usług i profesjonalne doradztwo, które pozwala klientom na zaoszczędzenie czasu, a czas to pieniądz. Posiadamy szerokie doświadczenie w swojej branży i jesteśmy godnym zaufania partnerem w biznesie. Nasza obsługa celna przebiega zawsze szybko i bez zarzutu, nawet w skomplikowanych przypadkach. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców w zakresie. ...
 • LibraLogic
  adres: 02-353 Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 11
  branża: Informatyka
  Jesteśmy grupą specjalistów, posiadających doświadczanie w budowaniu i rozwijaniu systemów informatycznych, aplikacji i baz danych. LibraLogic dostarcza elastyczne i przemyślane rozwiązań dla naszych Klientów w zakresie rozwiązań klasy business intelligence. Specjalizujemy się w aplikacjach i systemach baz danych, a naszym głównym zadaniem jest inteligentne wykorzystanie danych jakie już posiada nasz Klient, lub może zgromadzić. Zapraszamy na nasze strony www w celu. ...
 • Stanley Gibson Polska Sp. z o.o.
  adres: 00-876 Warszawa, Ogrodowa 58
  branża: Gosp. łowiecka, hodowla i pozyskiwanie zwierz. łown. oraz pokrewna dział. usług.
  handel hurtowy, mięso, przetwory mięsne, wieprzowina, wołowina, drób

Firmy z branży Budownictwo

 • DOP-BET
  adres: 10-409 Olsztyn, ul. Lubelska 32
  Firma funkcjonuje na rynku od 1999r. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją płyt drogowych oraz betonu towarowego. Firma posiada również w sprzedaży płyty używane. Świadczymy ponadto usługi z zakresu transportu i wynajmu sprzętu specjalistycznego (dźwigi, koparki, podnośniki, itp.). Dysponujemy doświadczoną kadrą kierowców, operatorów sprzętów oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą produkcyjną.
 • MAL-MIR usługi remontowo-wykończeniowe Mirosław Kałużny
  adres: 63-322 Gołuchów, Tursko 24
  Firma remontowa MAL-MIR zajmuje się wykonywaniem kompleksowych remontów oraz wszelkich prac wykończeniowych (wewnątrz obiektów). Zapewniamy rzetelną, elastyczną i sprawną obsługę remontową. Adaptujemy pomysły klienta lub służymy poradą w kwestii aranżacji oraz dekoracji wnętrz.
 • Alfa&Omega
  adres: 32-861 Iwkowa, Iwkowa 577
  Firma remontowo-budowlana Alfa i Omega z Krakowa zaprasza do korzystania z usług. Prowadzimy szereg usług z zakresu remontów i budownictwa w całym województwie małopolskim. Jesteśmy firmą z wielopokoleniową tradycją. Korzystamy z materiałów budowlanych tylko renomowanych firm. Pomogliśmy urządzić mieszkania i domu rzeszy zadowolonych Klientów. Zapraszamy!
 • KOS - firma budowlana
  adres: 28-221 Osiek, Leśna 1
  Firma budowlana KOS zajmuje się wykonawstwem obiektów budowlanych, remontami, adaptacjami i modernizacjami budowli. Głównym obszarem naszego działania są województwa : mazowieckie oraz świętokrzyskie. Nasza firma ma charakter rodzinny oraz wieloletnie tradycje budowlane. Trzon przedsiębiorstwa stanowi odpowiednio dobrana i sprawdzona na budowach krajowych i zagranicznych kadra o bogatym dorobku zawodowym. Zatrudniamy około 15 wyspecjalizowanych pracowników i przygotowani jesteśmy. ...
 • FRAN BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I PORZĄDKOWE
  adres: 05-650 CHYNÓW, CHYNÓW
  Firma FRAN-BUD posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. W grupie znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne (mieszkańcy domków jednorodzinnych) jak i firmy. Obszar naszej działalności. ...