Jesteś tutaj: Strona główna » Budownictwo » BUIILDER Technika Diamentowa
 
 

BUIILDER Technika Diamentowa

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą z zakresu techniki diamentowej. Doświadczenie jakie zdobyliśmy podczas wieloletniej pracy pozwala nam na bezproblemowe wywiązywanie się z najcięższych zadań. Dysponujemy najlepszym na rynku sprzętem dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonwywać prace praktycznie nie emitując uciążliwego hałasu oraz najmniejszych drgań, które są szkodliwe dla każdej konstrukcji. Zajmujemy się również wzmacnianiem konstrukcji, naprawiamy zużyte konstrukcjie przywracając ich pierwotne właściwości np. za pomocą taśm z włókna węglowego i również w tym zakresie jesteśmy certyfikowaną firmą. Firma BUIILDER Technika Diamentowa jest gwarancją najwyższej jakości, terminowości oraz bezkonkurencyjnej ceny.

Specjalizujemy się w:

- cięcie betonu piłami tarczowymi techniką diamentową

- wiercenie otworów w betonie, cegle, kamieniu oraz innych materiałach

- wzmacnianie konstrukcji budowlanych

- wklejanie kotew

- frezowanie betonu

- kucie betonu

- naprawianie betonu

Dane adresowe firmy

Logo

adres:
Reymonta 29
miasto:
05-091 Ząbki
powiat:
województwo:
mapa:

Dane kontaktowe

telefon(y):
880 880 741
kom:
880880741
www:
e-mail:

Branże

Główna kategoria »
Kategoria dodatkowa »

Tagi

 

Opcje

 
Edytuj dane firmy (nr ID: 90619).
Firmy mazowieckie

Firmy z branży Budownictwo

 • Dźwigi Gałązka
  adres: 05-800 Pruszków, Sadowa 5
  Już od 1991 roku świadczymy swoje usługi dźwigowe na terenie całego województwa mazowieckiego, a w szczególności w Warszawie, Warszawie Ursus, Pruszkowie, Ożarowie Mazowieckim, Jankach, Nadarzynie, Grodzisku Mazowieckim, Milanówku, Jaktorowie, Międzyborowie, Żyrardowie, Brwinowie, Błoniu, Babicach, Mszczonowie i Radziejowicach.
 • PIOTR LENARD
  adres: 05-800 Pruszków, Gomulińskiego 7/15
  Firma PIOTR LENARD wykonuje usługi z zakresu izolacji z papy oraz membrany PCV. Wykonujemy dachy, tarasy, balkony, fundamenty. Kryjemy zarówno nowe dachy, jak również zajmujemy się naprawą starych pokryć dachowych oraz likwidacją przecieków. Na wykonaną usługę dajemy 3 letnią gwarancję, mamy pięcioletnie doświadczenie w branży. Podczas tego okresu nie mieliśmy żadnych poprawek czy napraw gwarancyjnych. Wycena robót, dojazd do Klienta oraz obmiar dachu to kwestia darmowa.. ...
 • P.P.H.U. NORWIK
  adres: 67-400 Wschowa, Dębowa Łęka 25/1
  Firma istnieje na rynku kilka lat, prowadzimy usługi związane z upiększeniem Waszego mieszkania:). Oto przykładowy zarys tym czym się zajmujemy: -nakładamy tynki dekoracyjne w pomieszczeniach (stiuk, trawertyn, grassi, trawertyn) -montujemy oraz produkujemy obudowy kominkowe Zapraszam do odwiedzenia strony w celu lepszego poznania naszej oferty.
 • Ryszard Matysiak Zakład Ogólno-Budowlany
  adres: 69-110 rzepin, brak
  WITAM Nasza firm istnieje na rynku już od 25 lat . Jest to interes rodziny . Posiadamy zgraną ekipę i profesjonalny sprzęt do prowadzenia tego typu działalności . W celu nawiązania współpracy i przeprowadzenie rzetelnej wyceny proszę przesłać dokumenty na adres daniel15011@wp.pl i proszę o kontakt telefoniczny 666542408 . Zapraszam do miłej współpracy . Prowadzimy też działalność poza granicami państwa od 9 lat
 • Infologika Przebijemy.pl
  adres: 99-400 Łowicz, Stanisława Stanisławskiego 20
  Zacznij oszczędzać swoje pieniądze i buduj taniej z nami. Jak to zrobić? To niezwykle proste. Wystarczy kupować materiały budowlane hurtowo razem z nami. Prześlij nam ofertę i powiedz czego potrzebujesz, a my na pewno obniżymy cenę zamówienia. To nie czary, kupując więcej u hurtownika dostaniemy większe upusty.